Jump to content

Borderlands 3

Figaro

Recommended Posts

Pierwszy diamond key i same guwna a miałem otwierać na fl4ku i miałbym się czym bawić przez kilka lvli. W ogóle to zauważyłem dopiero w menu postaci że mam ten klucz bo coś mi się nie zgadzała ilość zwykłych. Powiadomienie w sanctuary wyskoczyło. 

Ruinera, ale myk jest taki aby to robić bez mayhemu więc cały cykl trwa kilkanaście sekund, niestety nudne szybko się robi. Najlepiej założyć COM i artefakt z boostem do XP, plus 25% z BL Science. Skończyłem wczoraj na 55 poziomie i dalej bez diamentowego klucza.

A jak planujesz farmić Hemovorousa, to po tym jak ją ubijesz, nie zabijaj Vermiego, tylko fast travel na początek mapy, dzięki temu można z nią walczyć ponownie bez płacenia 500 eridium.

na m11 Moze przecież też się go bije kilkanaście sekund :) a lecą legendy np Flipper co polecałeś. Raida na razie nie robię te nowe artefakty Company Man takie średnie imo chociaż Jakobs jest fajny z bonusami do dmg crit i ammo, jak zrobię Flaka na 65 to będzie testowane. 

Bez Mayhemu z niewiadomych przyczyn wpada więcej expa do cardów. Całość jest szybsza, bo od razu po kilu robisz save&quit, nie czekasz na dropy itp.

• Upvote 1

Jeszcze sprawdzę dzisiaj dokładnie, plus na TVHM powinno trochę więcej wpadać do VC to też spróbuję. Jeżeli chcesz farmić jakieś itemki jak Flipper to zostanie na M11 ma większy sens, tylko, że po tym nerfie world dropów jak wczoraj grałem to więcej przedmiotów mi leciało bez Mayhemu niż na M11.

Zależy od broni, 300/90 jest najlepsze na mocnych pojedynczych broniach jak snajperki czy wyrzutnie. Jak po pierwszej kuli zejdziesz poniżej 90% to wtedy efekt nie jest już aktywny. A jak nie to jest bezużyteczny bo nie ma takiego wpływu.

Wczoraj jeszcze trochę pograłem flakiem i dramat jest czekanie aż skończy się gadanie żeby wcisnąć jakiś przycisk czy coś. Dobrze że już końcówka Promethei i będą fajne lokacje. 

Warto było posiedzieć i wyfarmić backburnery, teraz raid boss szybko znika :) Corrosive trochę słaby jest no ale działa. Testowałem też je z Vladof company man +do crit dmg ale z perłą mam wrażenie że szybciej znikają paski.

Ostatnio kusiło mnie, żeby wrócić do b3, zrobiłem więc krótką sesję z nową postacią i co mnie uderzyło, to jaka ta gra jest brzydka XD Chyba w żadnym innym tytule na prosiaku nie widziałem tylu ząbków i brzydkich, rozlanych tekstur. Szczególnie rozmyte napisy na szyldach kłują w oczy. Myślę, ze z takim stylem grafiki mogliby spokojnie wyciągnąć trochę wyższą rozdzielczość. 

A co do samej gry, to zacząłem grać Amarą i chyba pierwszy raz skusze sie na jakiegoś sensownego builda.

W dniu 10.04.2021 o 09:23, messer88 napisał:

BTW ile czasu Ci zajmuje raid boss? Ja nie mierzyłem ale wydaje mi się że z 10min się z nim cackam i gorszy jest ten drugi z paskiem życia jak zwykły mob. Dziś z ciekawości zmierzę czas wieczorem. 

Gdyby tylko Vermi nie odfrunął.

• Like 3

No Phaseflare to boss killer, na tym filmiku używam jeszcze tego nowego shotguna Guardian Angel z Vault Cardów, który ma ukryty boost do wszystkiego co robisz. Im dalej od przeciwnika tym większy boost, aż do +500% przy 24 metrach.

Na Gunmarze bawię się teraz wersją Light Fantastic, czyli kulka lata pomiędzy przeciwnikami do których się strzela. Bardzo przyjemny action skill, tylko muszą poprawić kolizje, bo blokuje się na masie przedmiotów. No i orb znika po wejściu w FFYL, więc mogliby to zmienić aby działało jak Gamma Burst, Iron Cub czy Clone.

Brakuje mi Old god corrosive, co prawda mi dość chętnie wypadały z tego typka w Cursehaven ale do tego wariantu szczęścia nie miałem. Ciekawe czy zmienią źródło dla tej tarczy. 

No i zmienili :)

Spoiler

New DLC2 Drop Sources
Note: All of these are 15% drop chances

Hydrafrost + Tr4iner - Shiverous the Unscathed
Shocker + Conductor - Voltborn
Lunacy + Sapper - Empowered Grawn
Mutant + Stone - Fungal Gorger
Love Drill + Old God - Eleanor
Nothingness + Torch - Gmork (hammerlock hunt)
Unseen Threat + Seeryul Killur - Amach
Void Rift + Oldridian - Empowered Scholar
Soulrender + Insider - Tom and Xam
Stauros Burn + Flama Diddle - Wendigo

• Upvote 2