Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ruinera, ale myk jest taki aby to robić bez mayhemu więc cały cykl trwa kilkanaście sekund, niestety nudne szybko się robi. Najlepiej założyć COM i artefakt z boostem do XP, plus 25% z BL Science. Skończyłem wczoraj na 55 poziomie i dalej bez diamentowego klucza.

 

A jak planujesz farmić Hemovorousa, to po tym jak ją ubijesz, nie zabijaj Vermiego, tylko fast travel na początek mapy, dzięki temu można z nią walczyć ponownie bez płacenia 500 eridium.

Odnośnik do komentarza

na m11 Moze przecież też się go bije kilkanaście sekund :) a lecą legendy np Flipper co polecałeś. Raida na razie nie robię te nowe artefakty Company Man takie średnie imo chociaż Jakobs jest fajny z bonusami do dmg crit i ammo, jak zrobię Flaka na 65 to będzie testowane. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze sprawdzę dzisiaj dokładnie, plus na TVHM powinno trochę więcej wpadać do VC to też spróbuję. Jeżeli chcesz farmić jakieś itemki jak Flipper to zostanie na M11 ma większy sens, tylko, że po tym nerfie world dropów jak wczoraj grałem to więcej przedmiotów mi leciało bez Mayhemu niż na M11.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kusiło mnie, żeby wrócić do b3, zrobiłem więc krótką sesję z nową postacią i co mnie uderzyło, to jaka ta gra jest brzydka XD Chyba w żadnym innym tytule na prosiaku nie widziałem tylu ząbków i brzydkich, rozlanych tekstur. Szczególnie rozmyte napisy na szyldach kłują w oczy. Myślę, ze z takim stylem grafiki mogliby spokojnie wyciągnąć trochę wyższą rozdzielczość. 

A co do samej gry, to zacząłem grać Amarą i chyba pierwszy raz skusze sie na jakiegoś sensownego builda.

Odnośnik do komentarza

No Phaseflare to boss killer, na tym filmiku używam jeszcze tego nowego shotguna Guardian Angel z Vault Cardów, który ma ukryty boost do wszystkiego co robisz. Im dalej od przeciwnika tym większy boost, aż do +500% przy 24 metrach.

Na Gunmarze bawię się teraz wersją Light Fantastic, czyli kulka lata pomiędzy przeciwnikami do których się strzela. Bardzo przyjemny action skill, tylko muszą poprawić kolizje, bo blokuje się na masie przedmiotów. No i orb znika po wejściu w FFYL, więc mogliby to zmienić aby działało jak Gamma Burst, Iron Cub czy Clone.

Odnośnik do komentarza

No i zmienili :)

Spoiler

New DLC2 Drop Sources
Note: All of these are 15% drop chances

Hydrafrost + Tr4iner - Shiverous the Unscathed
Shocker + Conductor - Voltborn
Lunacy + Sapper - Empowered Grawn
Mutant + Stone - Fungal Gorger
Love Drill + Old God - Eleanor
Nothingness + Torch - Gmork (hammerlock hunt)
Unseen Threat + Seeryul Killur - Amach
Void Rift + Oldridian - Empowered Scholar
Soulrender + Insider - Tom and Xam
Stauros Burn + Flama Diddle - Wendigo

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...