Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Square napisał:

No Phaseflare to boss killer, na tym filmiku używam jeszcze tego nowego shotguna Guardian Angel z Vault Cardów, który ma ukryty boost do wszystkiego co robisz. Im dalej od przeciwnika tym większy boost, aż do +500% przy 24 metrach.

Na Gunmarze bawię się teraz wersją Light Fantastic, czyli kulka lata pomiędzy przeciwnikami do których się strzela. Bardzo przyjemny action skill, tylko muszą poprawić kolizje, bo blokuje się na masie przedmiotów. No i orb znika po wejściu w FFYL, więc mogliby to zmienić aby działało jak Gamma Burst, Iron Cub czy Clone.

Lubię czytać jak Square kazubuje robiąc maturę z tej gierki :usmiech: Prawdopodobnie wie już o niej więcej niż programiści w gearboxie, a już na pewno więcej niż Randy.

Weź zrób kolejne Borderlandsy. Przynajmniej gierka będzie zbalansowana na premierę. Mogę nawet rozpisać ci scenariusz fabuły :lapka: Ponaprawiam wymysły Pitchforda, będą rezurekcje, będzie śmierć, będzie TERRAMORPHOUS IN SPACE SPACE SPACE SPACE SPACE, będzie Rhys z rozdwojeniem jaźni, będzie Axton z kodami do głowic jądrowych, będzie Athena, Elpis, Shadow Trap... NA PEWNO NIE BĘDZIE PICKLE'A. 

Jo ci godom, to bydzie rychtyk gryfno gra :claptrap:

Edit: chopie, nowo strona więc prawda.

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie sobie sprawdziłem przez 2 miesiące najebałem ze 150h trochę mnie chyba wciągnęło. Ale prawda że teraz jest co robić bo na ps4 grę zostawiłem po pierwszym takedownie. Chociaż kolejne raidy to by się przydały nawet w formie headhunter packów tylko w rozsądnych cenach :cebula:

Odnośnik do komentarza

W koncu dobilem do konca gry by moc ubic ostatniego bossa w DLC. Prosty jak yebanie. Dwa dni temu podszedlem do Hermiego na notmalu, ale kopal mi dupsko na wszystkie sposoby. Podlubalem dzis w sprzecie i ubilem dziada dosc sprawnie. Powoli, po swojemu do celu. Jakies artefakty powypadaly z niego na M11, ktore moga byc przydatne do farmienia bossow i sub-bossow. 
Jakies inne ciekawostki z biego wypadaja czy tylko te artefakty?

Odnośnik do komentarza

Tu masz listę https://www.lootlemon.com/loot-source/hemovorous co Hemo ma przypisane. Na M10/11 wyrzuca dwa przedmioty, zawsze jeden Company Man i jeden losowo z pozostałych, plus inne rzeczy z dlc jako world dropy. Ringerem się nie przejmować, ale zarówno Replay jak i Disruptor są świetne.

Natomiast Seer wyrzuca nowe class mody i wyrzutnie rakiet.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Racja to powinno się sprawdzić a przy bossie można zrobić swapa augmentu. No albo nie ma tragedii tylko się przyzwyczaiłem do easy mode Moze :)

 

Z fioletowym drzewkiem poczekam żeby się pobawić, widziałem filmik na yt że jest mocny bardzo build. 

 

Re-Volter z action skill start :obama:

Odnośnik do komentarza

Torrent jest calkiem potezny jak na SMG. Wypadla mi wersja z ☢️ i jesli chwyci wroga to jeden magazynek na niektorych badassow wystarczy. 
Z Company Manow brakuje mi juz tylko CoV (o ile istnieje). Powypadaly tez wszystkie bronie, procz jednej wyrzutni, ale Torrent jak na razie stoi sam na podium. 
Farmie teraz expa na klucze, ale jak na zlosc wypadaja mi skorki do echo dokrocset.

Odnośnik do komentarza

Ja do tej pory miałem dwa diamentowe i nic fajnego co by się przydało tam nie było. A Torrent jest niezły, grałem na m1 na lajcie wbijając 65 to z takiego 44lvl korzystałem chyba przez 10-12 poziomów. Oczywiście na 65 zdobyć nie mam szczęścia podobnie jak z Boogeymanem którego jak już mam shock i fire to teraz wypada pełno z chubby czy bossa na koniec arms race. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.