Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No to pisałem wam, że po ostatnim patchu na Xboxie tak się może dziać, ale innej aktualizacji naprawiającej nie było. Kolejny patch to pewnie dopiero z następnym Vault Cardem, a ten nie wiadomo kiedy będzie, może w tym miesiącu, może nie. Może też wtedy w końcu naprawią wyzwania i ich robienie będzie miało większy sens.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Rozpocząłem przygodę z borderlands 3. Można powiedzieć, że seria wciągnęła mnie na dobre, a wcześniej bardzo jej unikałem z niewiadomych przyczyn. Z marszu zaliczyłem główne misje w pre sequel, dwójce, a teraz przyszła pora na trójkę. Mam aktualnie 16 lv. Postanowiłem dokupić passa. W sanktuarium pokazały się misje z dlc. Są one od 13 lv. Pytanie brzmi, zabierać się za nie już teraz, czy po skończeniu podstawki? Potem wrogowie będą się jakoś skalować względem mojego poziomu? Chciałbym mieć jakieś wyzwanie, a nie przejść jak Rambo. Z drugiej strony dlc wychodzi później, więc twórcy chyba założyli, że gracze będą posiadać dopakowane postacie. Co polecacie? 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to tam wygląda teraz ze skalowaniem w Story, ale mając włączone Cartele może się skończyć tak, że będziesz miał wyższy level w późniejszych misjach i już łatwa gra będzie jeszcze łatwiejsza. One są na stałe, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby odpalić je po przejściu podstawki. Bloody Harvest i Cartele to osobne misje, które można powtarzać cały czas, Broken Hearts nie powinny mieć wpływu na levelowanie, więc jakby co to zacznij od tego już teraz, a przy okazji zdobędziesz fajną snajpę i przyzwoite smg.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy patch https://borderlands.com/en-US/news/2021-08-05-borderlands-3-update-hotfixes-aug-5/ Naprawia trochę rzeczy, ale zdecydowanie nie wszystkie, które wymagają naprawy jak augment Expedite u Amary.

Plus nowy Vault Card https://borderlands.com/en-US/news/2021-08-05-borderlands-3-vault-card-2-welcome-to-pandora/

vc2-full.jpg?size=original

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kilka tygodni temu z okazji zbliżającej się drugiej rocznicy gry zaczęły się mini eventy Loot the Universe oraz ogłosili jakąś niespodzianką, a konkretnie to

Cytat

We've got even more planned for the anniversary on September 13, but we don't want to spoil the surprise just yet—so be sure to check back for details closer to the big day.

No i oto jest, kod na trinket, skin dla postaci i motyw echo oraz drugi kod na jeden diamentowy klucz, a do tego uwaga uwaga przez dwa (tak dobrze czytacie) dwa dni można pofarmić bronie Bekah i Earworm. No po chuju niespodzianka, a ludzie oczekiwali czegoś zajebistego jak nowy Takedown.

https://borderlands.com/en-US/news/2021-09-13-borderlands-3-second-birthday/

 

A i jeszcze bym zapomniał o tej perełce.

A spierdalaj pan z taką niespodzianką.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zależy. SP2 to dwa dodatki, Designer's Cut dodaje czwarte drzewko i tryb Arms Race, więc pod względem buildów można bardziej poszaleć. Director's Cut to nowa zawartość fabularna (4 misje), plus raid boss i Vault Cardy czyli zbieranie ciuszków i trochę nowego sprzętu. Max lvl to 72 w tej chwili, więc jak grałeś rok temu to nawet sporo do robienia, ale nowych rzeczy do przejścia to ogólnie nie ma dużo.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No generalnie sporo mi zostało do zrobienia w gierce jeszcze. Na poprzedniej generacji przeszedłem tylko podstawkę + dodatek z moxxi. Rozgrzebałem Bounty of Blood i przestałem grać. Obecnie mam Maze 48 lvl, poszedłem z kumplem (on na 60 lvl Fl4k) na raid bossa z questa od claptrapa i zostalismy zmieceni :pawel:

Generalnie przejście na płynne 60 fps robi robotę i zapowiada się dłuższe oranie, kończenie dodatków, buildy, etc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...