Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W rerolle się już nie bawię bo nie mam za co, z tym też szybko idzie pasek na action skillu. Na drugi pasek mam Lightshow fire z 100% przy fade away i bounty huntera z +40% pistol dmg. No nie jest to perfekt wszystko ale do zrobienia widzę. Na razie mnie zabili kilka razy to się wkoorwiłem i wskoczyłem na Moze go zgasić xd

Odnośnik do komentarza


Widzieliscie to? No czy to nie ma, kurwa, wiecej sensu niz te wkurwiajace bzdety, ktore ten szczeniak Ava wygaduje? 
Wszystko by sie pokleilo i moze nawet bym ja polibil, a nie zyczyl smierci za kazdym razem kiedy ja widze lub o niej slysze. “Sanctuary’s yours Ava. Be ready!” - no czym ona niby sobie zasluzyla? Ciekawe kto pociagal za sznurki narracji bo scenarzysci, zdaje sie, wiedzieli co robia.

Odnośnik do komentarza

No, twarz franczyzy powinna bardziej zablysnac, ale jesli spala Avę zywcem w czworce to sie nie pogniewam i nawet pogodze z odejsciem Hey killer choc te wybory zgonow bohaterow mogliby dobierac trafniej. To nie GoT. Avy nic nie usprawiedliwi za wkopanie Mayi i zwalenie winy na Lil. 

Odnośnik do komentarza

Sęk w tym, że

Spoiler

Maya i tak by tam zginęła.

Ava to najlepiej zagrana postać w podstawce, jakby nie musieli się streszczać na dostarczenie gry na 10 rocznicę serii i gdyby od razu była robiona na UE4 (jakoś w 2017 były poważne zmiany) to by było jeszcze lepiej.

 

A odnośnie Lilith to

Spoiler

ona żyje i zobaczymy ją w kontynuacje kiedyś tam.

 

Odnośnik do komentarza

Tez czytalem/slyszalem te plotki, ale ciezko mi w to uwierzyc, a z Mayą nie mozesz tego wiedziec na pewno. Ava brzmi i zachowuje sie jak rozpuszczony bachor. To tylko moje odczucie, rzecz jasna. W ogole nie ma uzasadnien dla ktorych mialaby przejac Sanctuary, dlaczego mialaby wsiasc na Lil za smierc Mayi i generalnie zasluzyc na uznanie. To ostatnie DLC jest ok, ale zamiast gowniary wolalbym Ellie lub Nasza nowa syrene.

Odnośnik do komentarza

Wiem na pewno, bez wsparcia, brak możliwości ucieczki, dwóch na jednego itp. No nie było innej opcji. A obwinianie kogoś innego to przecież typowe nastolatkowe rzeczy, pod tym względem nie można się przyczepić.

Nie no proszę cię, Tannis to nadaje się tylko do głupich komentarzy, tragiczna postać w BL3. Ellie jest nijaka i ograniczenie jej do roli mechanika to dobra decyzja. Niedoświadczona Ava jest o wiele lepszym wyborem i daje o wiele więcej możliwości.

Odnośnik do komentarza

Nie widze tego. Nie mam pojecia w czym lezy potencjal Avy. Tannis, mimo iz jest dziwna, jest ze mna od poczatku. Nie chce, zeby pozabijali, albo pogubili w narracji postacie, ktore cenie sobie znacznie bardziej niz dziewuche, ktora jest denerwujaca i, mam takie odczucie, wepchnieta. 
Uwielbiam silne zenskie postacie. Zamiast tego zabrali mi Maye, a dostalem...Avę. 

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej boli sequel bait zrobiony na końcu, słabi przeciwnicy i kompletne olanie Pre-Sequela i postaci z Elpis. Skoro jest Maya, są postacie z Tales from the Borderlands, to gdzie reszta Hunterów? Zacisnąłem zęby z myślą, że DLC wyjaśnią wszystko, a tu dupa. 

Pisałem to raz, drugi, napiszę i trzeci: W 4 będziecie popylać beze mnie (no chyba, że wyląduje w plusie albo będzie na mega promocji) o ile się doczekamy bo na trójkę czekało się jak na pana Moralesa.

Ech, Roland nie radził sobie może z public relations ale na kierowaniu bazą już tak. Sorki ale laski nie ogarniały tej kuwety. 

 

A tak z innej beczki. Kevin Hart wrzucił pierwsze foto z planu

https://naekranie.pl/aktualnosci/borderlands-film-zdjecie-z-planu-aktorzy-obsada-1619768412

Z nowych nazwisk to mamy 

Gina Gershon jako Moxxi

Cheyenne Jackson jako Jacobs

Charles Babalola jako Hammerlock

Ryann Redmond jako Ellie

Benjamin Byron Davis jako Marcus

Steven Boyer jako Scooter

oraz Bobby Lee jako nowa postać - Larry

Odnośnik do komentarza

Mam ich jeszczcze z osiemdziesiat, ale po prawdzie to przydaja sie juz tylko do pierwszego przejscia lub TVHM. Jesli wejdzie sie na M10 tyle jest gratow na ziemi, ze nie wiadomo za co sie zlapac. 
Ostatnio przetasowalem troche zlomu miedzy postaciami i grajac Flak’iem przez tydzien nie zauwazylem, ze wiekszosc “namaszczen” na broniach i gadzetach byla przeznaczona dla innych postaci, a gralo sie nie gorzej niz z przypisanymi dla Flak’a. 
Moja Amara juz niedlugo wbije 64lvl i wtedy obaczym jak sobie radzi na mayhem. 
@Square jakies sugestie do melee? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...