Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co masz na myśli pod melee. Jeżeli walenie z piąchy to PsychoStabber z 300/90 przyda się najbardziej. Ja latam z tarczą Brawler Ward 200% melee phaseslam na niskim levelu. Jako COM to jedna z dwóch Muse albo Breaker, można też używać Dragona. Jako artefakt to Static Charge jest najlepszy, ja preferuje z prefixem Stone jako dodatkowy elemental dmg. Jak potrzebujesz leczenia to Knife Drain, przydatne tylko na bossów bo jeden punkt w Ebb and Flow będzie cię leczył do pełna po każdym killu tylko, że z drugiej strony lepiej używać przedmiotów jak Face Puncher, Fish Slap czy Stinger pod bossów. Phaseflare to boss killer jak już wrzucałem tu filmiki, ale wszystko to ma mało wspólnego z prawdziwym melee. Podobnie Face Puncher w połączeniu ze skillem Body and Mind będzie niszczył wszystko, dlatego nosze go jako backup.

Można też używać Ties That Bind w połączeniu z np ASS Frozen Heart/Snowshoe aby eliminować duże grupy przeciwników, ale ja osobiście preferuje Phaseslam do mobbingu.

Ja pod melee latam z takim buildem https://www.lootlemon.com/class/amara#afd_05053503101111_0000000000000_1315100000000_1551111053111 augment Expedite jest zbugowany na chwilę obecną i nie działa.

Uwielbiam czyścić mapy z tym buildem, ale pod bossów to jak wspomniałem wyżej lepiej się sprawdzi Face Puncher, Fishslap albo Phaseflare.

 

Fishslap pewnie dostanie jakiegoś nerfa gdy wrócą Cartele, bo legitnie to jest ograniczony do lvl 57 M0, gdzie wersja na 65M10 będzie o 471% mocniejsza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mi nie zaliczalo wczoraj. Olalem.

 

Dzis, po dwoch dniach istnych meczarni W KONCU ubilem the Guardian Takedown. Ludzie...ile przeklenstw w mojej glowie wywrzeszczalem. Myslalem ze zejde na zawal. A jakie durne zgony zaliczylem :whyyy: . Bilem w cielska tych dziwolagow z orbem nad glowa i PACH! Lece na poczatek. Glupi nie skumalem gdzie jest crit. Srodkowy boss akurat eksplodowal banke i w momencie kiedy skoczylem wlasnie deaktywowal trampoliny. PACH! Prosto w przepasc. Ostatni boss paradoksalnie byl najlatwiejszy, ale i tak napsul mi krwi durnymi teleportacjami. Jakis launcher rzucil. Dobre to to?

Nic jednak nie przebije krysztalow. Przeca to kierwa jakis sadysta projektowal. A raczej postanowil rzucic zastepy ruchliwych jak sam skoorwysyn guardian’ow, ktorzy wpieprzali mi sie non stop pod kryształy. O llludzie, dobrze, ze te najtrudniejsze do pchniecia sa w miare wczesnie. 
Kiedy przegladalem loot na podlodze siedzialem z walacym sercem, morda szkarlatna od krwi, ktora naplynela mi w nerwach i wewnetrznej furii. Jak na zlosc mlodszy synek przylazl polozyc sie kolo taty bo nic innego fajniejszego nie mial do roboty i blokowal mi ujscie emocji. 
Ok, mam to za soba i raczej podaruje sobie kolejne podejscia. 
Ide walnac kielicha...albo dwa. Zasluzylem.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ten launcher, ktorego nazwy za uj nie pamietam, jest niezly do podnoszenia wiec bedzie na czwartym miejscu w ekwipunku. Reszty jeszcze nawet nie sprawdzilem. 
Takedowny traktuje jako swoiste raidy niczym w Destiny. Na M11 wyzwanie jest niewspolmiernie wysokie do motywacji i nagrody za meczarnie. Moze sprobuje jeszcze jakiegos latwiejszego ustawienia perkow na M10, ale musze wywalic rodzinke na plac zabaw, zeby przebrnac przez kolejny lancuch porazek.

Odnośnik do komentarza

Dorobiłem się dobrych modów na Moze to w sumie samo się to przechodzi, poza sekcjami gdzie można spaść xD ale dalej długo to trwa i właśnie nie dropi nic co by miało zachęcać do powtórki. Maliwan takedown lubię bo jest szybki i można sobie fajnie tam potestować buildy. 

 

A etapy z kryształami podobno Flak ma easy ze względu na taunt peta a Ty sobie "capujesz" spokojnie kryształ. 

Odnośnik do komentarza

Black market znika po wyjściu z gry?
Gralem z kumplem, on kończył wywaliło mnie do menu, wrocilem tam sam i już nie było.....
Jakieś bronie były złote za 500k gdzie ja mam 36lev .
Molten boom sickle karabin, pytanie czy warto było czy w sumie nie są dużo lepsze od innych?
Hajs miałem na styk.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dzisiejsze zmiany https://mentalmars.com/game-news/borderlands-3-hotfix-and-patch-updates/#1624538943439-4d0951c4-9b46

Nowy level cap 72 - nie wiem po chuj

Eventy dodane na stałe do gry - w końcu

Dodany pełny crossplay dla wszystkich platform za wyjątkiem PlayStation - jebać Sony maczetami

Zmiany różnych bonusów anointment - niby potrzebne, ale jak zwykle zrobione od dupy strony

plus inne rzeczy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...