Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pobawiłem się trochę buildem, starając się zrobić moją Maze na 50 lvl na wzór:

https://mentalmars.com/guides/moze-fire-hoze-moze-build-borderlands-3/

Poprzednio skupiając się jedynie na drzewku Demolition byłem poniewierany na Mayhem 2. 

Obecnie na M4 moja postać stała się maszynką do mordowania, co widać na poniższym filmiku. Rozpierdol na planszy konkretny i moby zdychają w sekundę :fsg:

https://gamerdvr.com/gamer/humulin/video/144413344
      

Odnośnik do komentarza

Flipper i Blast Master to świetne kombo, a Consecutive Hits to najlepszy anointment jaki możesz na nim mieć, sam z tym latałem robiąc Maliwan i Guardian Takedown, potem się przerzuciłem ogólnie na Flare, bo mam wystarczająco dużo splasha z pasywnych bonusów.

Ogólnie jak masz +mag size na poziomie ok 50% czyli np jako pojedyncza statystyka na artefakcie to nie ma sensu iść tak daleko w zielone drzewko, 2/1 w Redistribution wystarcza spokojnie aby strzelać z Flippera cały czas bez puszczania spustu. A sam Blast Master zaczyna budować bonus w momencie jak go założysz albo wczytasz postać po raz pierwszy, tak więc po 50 sekundach masz +100% splasha. Bonus się resetuje od razu w momencie jak zacznie się animacja przeładowania.

Już wrzucałem to tutaj kiedyś, ale właśnie tak to wygląda, wtedy miałem taki build na 60 poziom https://www.lootlemon.com/class/moze#abad_5003120501000_5302552110101_0155030100000_0000000000000

Byłoby jeszcze szybciej, ale zapomniałem przełączyć Flippera na corrosive. Teraz przy użyciu Flare na 72 to już w ogóle nie ma co zbierać, nawet po tym jak znerfili Cons Hits. Ogólnie taki build to świetna hybryda pomiędzy tym co można wyczyniać Moze i Miśkiem. U Moze po prostu przełączasz się na Cuba, aby Flare miało efekt, ale Blast Master też jest świetne.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za porady @Square Blast Master już założony.

Dwa Pytania:

1. Iron Bear czy Iron Cub? Odkąd zmieniłem build przestawiłem się na Cuba i jest to mega wygodne, a przy wsiadaniu do Beara zapewne traciłoby się nabite stacki, choćby te z blast mastera.

2. Ocb z tym mayhemem, podobno opłaca się jak najszybciej dobić do M6? Póki co na M5 biją jeszcze za mocno. 

Odnośnik do komentarza

1: Jak nie zamierzasz korzystać z Miśka to Cub jest lepszy. Bonus Blastmastera się nie zresetuje dopóki nie zaczniesz animacji przeładowania.

2. Nie powiedziałbym, że się opłaca. Po prostu M4 i M6 ma ekskluzywne przedmioty, które nie wypadną na niższym poziomie Mayhem (a to i tak tylko z dedykowanych źródeł). Jak już to powiedziałbym, że opłaca się grać na M8 i wyżej, bo wtedy masz gwarantowany anointment na sprzęcie.

 

Osobiście wolę Flippera u Moze, ale jak już to Radical > Plasma. Ogólnie farmienie w Arms Race to porażka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja lubie Arms Race. Mniej podoba mi sie ten caly cyklon cy cuś, ale kilka runow co jakis czas przynosi nowy stuff. Trzeba pograc troche by poznac mape. Wtedy lata sie jak dziki osiol. 
Co do Moze to rowniez wolalem Cub’a, ale ostatnio wsiadlem do IB i wszystko umieralo szybko i zgodnie. 
Mayhem…

Nie wiem jak koledzy wyzej, ale ja nie cierpie tych glupich modow. Wbijam na M11 i tak gram bo latajace czaszki czy lawa pod stopami to nie moj tym rozrywki, a szajsu legendarnego i tak leci tyle, ze nie wiadomo w czym przebierac.

Odnośnik do komentarza

No ja tylko na M11 grałem od momentu jak go wprowadzili, niby modyfikatory na M10 mi nie przeszkadzały, bo miałem ustawione najbardziej optymalne, ale jako, że bonusy na M11 są dokładnie takie same jak na M10 no to się nie zastanawiałem przed zmianą.

A Iron Bear z każdym level capem stawał się coraz silniejszy, bo ma większe skalowanie co poziom niż cała reszta, a jeszcze ostatnio dostał buffy anointment np. Railgun damage ze 100% na 150%.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siema Panowie,

 

Po dłuższej nieobecności wróciłem do BL3 i zacząłem ogrywać dodatki. Czy tylko ja mam problem, aby z Bounty of Blood zaliczyć 2 misje:

  • The Quick and the Quickerer - podchodzę z typem do krawędzi i rozmowa przestaje się toczyć, nic się nie dzieje.

  • Lost and Found - podchodzę do niej jak jest na dachu stacji, rozmawiam i nic się nie dzieje.

Jeśli ma znaczenie postać w grze (FL4K) i platforma (PS4) to dajcie znać, bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Chyba że jest jakiś myk aby to pchnąć do przodu?

Odnośnik do komentarza

BoB ma kilka takich momentów, że wychodząc w trakcie misji może się ona zwiesić. "Quick and..." jest jedną z nich, druga bardziej wkurzająca to ostatnia misja w dodatku, więc w razie czego zalecam od razu przejść do nowej lokacji.

Jeżeli tak ci się przytrafi i po restarcie nie działa, to jedynie dołączenie do czyjejś gry i przejście tych misji może pomóc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Square napisał:

BoB ma kilka takich momentów, że wychodząc w trakcie misji może się ona zwiesić. "Quick and..." jest jedną z nich, druga bardziej wkurzająca to ostatnia misja w dodatku, więc w razie czego zalecam od razu przejść do nowej lokacji.

Jeżeli tak ci się przytrafi i po restarcie nie działa, to jedynie dołączenie do czyjejś gry i przejście tych misji może pomóc.

Dzięki.

A odpalenie nową postacią na tym samym koncie? Czy blokuje się już definitywnie?

Odnośnik do komentarza

Wystarczy przeleciej jedna postacia przez gre i kilku bossow z dodatkow, zeby start dla reszty postaci byl latwiejszy. Arms Race kilkanascie razy pyknalem i juz inaczej sie gralo w reszcie zawartosci. To cale farmienie w B3 to pestka w porownaniu z dwojka, ale sa tu rowniez perelki, ktore mozna farmic do usranej smierci i calowac tylko podloge, na ktora poszukiwana giwerka ma spasc. 
@mario10 ja buildy komponuje po prostu czytajac co dane skille daja i staram sie szukac synergii miedzy nimi i sprzetem. To nie jest trudne zmieniajac kilka pierdół za kazdym razem kiedy czujesz, ze giniesz za czesto i jakos sam sobie wypracowujes styl i tempo gry. Loot w B3 leci zewszad. Nie sposob nie trafic na cos uzywalnego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie zapytam o taką rzecz mianowicie we wcześniejszych częściach konkretne postaci były predystynowane do konkretnego typu rozgrywki jak na przykład w dwójeczce Zero jako postać walcząca sporo snajperką czy teraz poza syreną pozostałe postaci są takie bardziej uniwersalne czy ktoś w trójeczce jest bardziej nastawiony na walkę dystansową jak Zero?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...