Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

Gdybym nie miał na Steamie to bym brał. Kurde usze przestac kupowac gierki na PC bo żywcem nie ma nic na tego Switcha nawet z indyków :(

 

A warty wzięcia na Switcha za tą cenę ze wszystkimi dodatkami i innymi pierdami? 

Odnośnik do komentarza

Było, nawet w opisie na eShopie jest że to gra free to play, bo to gra znana z tego że jest free to play mdr.

 

Oficjalnie nazywa się to chyba tak: Za 120 zł dostajesz PRZYWILEJ zagrania WCZEŚNIEJ w tę darmową grę, której oficjalna finalna darmowa wersja NIE WYSZŁA JESZCZE i pojawi się na Switchu za jakiś czas. Pieniądze przeznaczane są na paliwo do maszyny czasu transportującej niewydaną jeszcze grę w obecne czasy.

 

(Chyba podobnie było na poprzednich konsolach. Ten płatny zestaw ma też różne bonusy względem zaczynania od zera).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Cena taka sama jak na PC. Musisz lubic metroidvanie. Jak tak masz to możesz zaryzykować zakup.

 

Uwielbiam dobrze przemyślaną Metroidvanie a o samym tytule słyszałem wiele dobrego (niejednokrotnie gameplay oglądałem i tytuł mnie swego czasu urzekł designem). Tak więc skusiłem się i podobnie jak Ficuś miałem o parę złociszy obniżone (wyszło 47zł), więc dlaczego by nie. Dobrych Metroidvanii nigdy za wiele. Tak więc Hollow Knight się ściąga (i odpalę pewnie za 2 dni ale za to wiem przy czym spędzę weekend). 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ragus napisał:

Mam nadzieję, że nie false messiah tak jak Axiom

 

Do 50plnów du.pa tak nie pęka jak tytuł okazuje się średni.:rayos:

 

@roivas

Trzymam wszystko na jednym koncie i nie bawię się w zamianę regionów i wyszukiwaniu jak najniższej kwoty bo szkoda mi na to życia (tym bardziej, że przez ostatnie 10 lat kupiłem chyba z 7 vyfrówek - włącznie z tą). 

Odnośnik do komentarza

A ja dla odmiany kocham Axioma całym serduszkiem. Kupiłem day 1 na PS4 i na początku roku jakoś Multiverse Edition na Switcha. Dodatkowo kupiłem OST na google play zeby mięć zawsze przy sobie bo uwielbiam. Ukonczyłem na razie tylko dwa razy ale na pewno będzie dużo więcej. Jedynym minusem jaki ta gra ma to brak systemu teleportów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...