Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Robiłem miesiąc temu z kartą Revolut:

- założyłem osobne konto gmail z imieniem i nazwiskiem meksykańca - polecam jakiś fake name generator

- założyłem osobne konto paypal z takimi samymi danymi. Tutaj trzeba być dokładnym by wszystko wyglądało w miarę wiarygodnie. 

- założyłem konto na Switchu z meksykańskim mailem itd. 

 

No i tutaj miałem taką sytuację:

- próbowałem coś kupić w meksykańskim e-shopie (a właściwie na samym początku połączyć konto Nintendo z kontem Paypal). Konsola wymusza podanie karty. Próbowałem mBank - lipa, kredytówka z citibanku - lipa, Revolut - również lipa, wyrzucało błąd z adresem, wpisałem mój polski, ale też niby był błąd.

Oczywiście wyżej wymienione karty miałem odłączone od mojego głównego konta paypal. 

Myślałem, że w sumie nic z tego nie będzie, ale potem zalogowałem się na meksykańskiego paypala i o dziwo karta Revoluta była tam dodana, wystarczyło tylko aktywować. 

No i w sumie tyle, jakoś się udało, może fartem, nie wiem. 

Trzeba kombinować aż się uda. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, VeSD napisał:

Jezusie, Hollow Knight kupiłem 4 dni temu i już go skończyłem, codziennie po 5h nad nim siedziałem, niesamowita produkcja, póki co moje GOTY.

 

Ja mam 20h i mam wrażenie że końca nie widać, tyle tam dobra . Boje się, że w takim tempie dobije do 50h xD

Odnośnik do komentarza

Hollow Knight ma niemrawy początek, ogólnie do pewnego momentu tytuł kompletnie nie mówi Ci gdzie masz iść, wiec to trochę demotywuje, zwłaszcza jeżeli pójdzie się gdzieś, gdzie potrzeba być trochę podpakowanym a dostanie się sromotny łomot to już w ogóle się odechciewa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...