Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, Faka napisał:

Newsletter od Nintendo, powinna większość dostać.

Ok dobra mam. Podziękował. Nie są to tylko indyki. Promocja zaczyna się jutro o 15 naszego czasu i będą między innymi:

 

Switch:

- Splatoon 2

- Zelda

- Ultra Street Fighter 2

- Fire Emblem Warriors

 

3DS:

- Smash

- Mario Tennis Open

- FE: Shadows of Valentia

- Mario Party top 100

- Super Mario Bros 2 The lost levels (VC)

- Zelda 2 Adventure of Link (VC)

 

Dodatkowo też sporo fajnego na Wii U ale ni chce mi się tego nawet pisać bo tej konsoli już prawie nikt nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, pawelgr5 napisał:

Ok dobra mam. Podziękował. Nie są to tylko indyki. Promocja zaczyna się jutro o 15 naszego czasu i będą między innymi:

 

Switch:

- Splatoon 2

- Zelda

- Ultra Street Fighter 2

- Fire Emblem Warriors

 

3DS:

- Smash

- Mario Tennis Open

- FE: Shadows of Valentia

- Mario Party top 100

- Super Mario Bros 2 The lost levels (VC)

- Zelda 2 Adventure of Link (VC)

 

Dodatkowo też sporo fajnego na Wii U ale ni chce mi się tego nawet pisać bo tej konsoli już prawie nikt nie ma.

 

 

Ciekawe czy przecenią season pass do Zeldy.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, _Be_ napisał:

Lepsze od Ori?

Czy lepsze od Ori? Nie wiem, na pewno inne pod względem klimatu i stylistyki. Ori to bardziej bajka a HK to gierka z mrocznym klimatem i lore na wzór Dark Souls. Masz tu wszystko czego potrzeba od dobrej metroidvanii: ciekawe lokacie, które zachęcają do zwiedzania, elementy platformowe czy bactraking, który nie nuży. Każdy fan tego typu gier i tak zagra w obie. Ale wydaje mi się, że Ori było jednak bardziej nastawione na platformówke. HK juz mniej, za to stoi eksploracją. Takie S&S ale bez rozbudowanego systemu walki.

Odnośnik do komentarza

Panowie, polecam na Switcha wypróbować Pinball FX 3. Kurcze jak dobrze się to gra w trybie przenośnym.
Szkoda tylko, że nie mogę importowane stołów które mam zakupione na ps4.

Mam pytanie, można jakoś systemowo zmniejszyć siłę wibracji?
Nie każda gra posiada tą opcję a w niektórych grach wibracje są tak mocne, że moje joycony aż brzeczą

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Malibu napisał:

W Japońskim eshopie jest ang demo Captain Toada do pobrania. Demo posiada 3 króciutkie levele 

 

Wart dodać, że demo pozwalać przetestować rozgrywkę w dwie osoby na dwóch joy-conach (coś dla tych, którzy posiadają pociechy). 

Odnośnik do komentarza

Football Manager szybko zleciał na 90 zł, jeśli kogoś interesuje. Na 60 zł zleciał wspaniały Owlboy. Tradycyjnie już, o 50% obniżone są Setsuna i Lost Sphear (edycje 30 fps), które za tę cenę może być warto rozważyć. Na 40 zł promocję ma Thumper - pół ceny za fascynującą grę. 40% obniżona jest też gierka pt. Battle Chef Brigade, która zebrała sporo dobrych opinii, 8 w Edge'u itp. - ja osobiście byłem rozczarowany, ale niektórym się spodoba.

 

 

Za to ostatni tydzień czerwca to całkiem sporo starych gierek dla tych, którym się nudzi na wakacjach i mają coś do nadrobienia: de Blob (fajna gierka z Wii - ale na Switchu za 120 zł! To rzadki przypadek, gdy faktycznie na Switchu jest drożej), a także Lumines, Limbo, Crash, Wolfenstein II, no i prawdziwy hicior czyli ósma część serii Ys. Jakby to powiedział Ficuś: uffff, jeśli nic nie mieliście przed Switchem, to jest w co grać!

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...