Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja ostrożnie wkładam i nie mam żadnych rys, mam bez folii, więc co Rayos gadasz, że rys od doku nie unikniesz?

rys od docku nie unikniesz chyb ze jestes zdrowym wariatem, lepiej? ;)
No nie pier..., że każdy ma tutaj rysy? Wystarczy, że w miarę prosto wkładasz i nie za szybko, a konsola nie ma prawa się porysować w docku. Co to byłby za chłam, gdyby tak było?

 

Tylko Ci się wydaje, bo masz chińską odstającą 2mm folię, na której widać rysy, a ściągnij ją to nie będziesz miał :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Kurde to nie wiem od czego innego. Wkladalem konsolke kilka razy do docka i tyle. Dbalem o to, zeby sie nie walala i zeby byla ekranem do gory. Wydaje mi sie, ze tego nie bylo wczesniej bo dokladnie obejrzalem ekran przy rozpakowywaniu.

 

Wychodzi na to, ze to moja wina. (pipi)owo, szczegolnie ze oryginalne etui z folia juz czeka na odbior.

Odnośnik do komentarza

Już parę razy wklejałem wam proste info - kupcie przedłużacz USB-C i trzymajcie obok switcha. Nie będzie rys, będzie niższa temperatura itd. Dock to jest od startu głupi pomysł. Chińczycy nawet zrobili dedykowany kabelek za niewielkie pieniądze

 

 

1-0m-For-Ninend-Switch-USB-3-1-TYPE-C-Fe

 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Jak bardzo chcesz to ten sam sposób rzucania obrazu wykorzystują Galaxy S8 i S8+. Działają wszystkie docki które z nimi działają. Dex jest drogi ale są chińczyki które chodzą:

 

 

 

Ew. są też za 10 usb inne plastiki do docka, przekładasz płytkę ze środka z oryginalnego:

 

 

 

@XM: Mam 2 docki (jednego udało mi się okazyjnie kupić) i jest to dobra opcja, mam 2 kabelki. Ten co wrzuciłem jest fajny, bo zablokuje sprężynę którą dociska Switch swoim ciężarem. Kabelek zwykły jest zbyt lekki w końcu go sprężyna wypchnie. Ale jak raz na tydzień to poprawię to jest ok. U mnie Switch stoi pod TV w takiej wnęce - dockowanie go odpada kompletnie. Dzięki temu mam też łądowarkę USB-C zawsze jak nie jest akurat podpięty. W każdym razie te docki za 20-25 usd naprawdę działają przy czym są BEZ ZASILACZA, warto pamiętać. Switch wymaga mocniejszego zasilacza w docku (sam dock jest również zasilany). No ale oryginalny zasilacz nawet + 25 usb to jednak taniej jest ;-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

W doku masz stabilizujące gumy które potrafią jednak rysować, szczególnie że ekran Switcha nie ma szkła a plastik z przodu. Tanizna, ale Ninny ostatnio nie ma historii super wytrzymałego sprzętu. Plastik WiiU rysuje się od patrzenia, 3DSy miały słabe zawiasy i dolny ekran rysował górny (pierwszy model). Także nie jest to najlepsze co można wymyślić ale ma też to kilka plusów - plastik łatwiej porysować ale ciężej stłuc i jest lżejszy co może mieć znaczenie przy przenośnym sprzęcie. No ale to są ich wybory, nic z tym nie zrobimy. Ja Wam wypisuje alternatywy. Trzeba tylko pamiętać, że Switch w docku wymaga ładowarki dającej 15V i zgodnej ze standardem USB-PD - w Polsce i w Azji ciężki o zamiennik więc zasilacz lepiej mieć oryginalny. To że ładowarka naładuje Switcha bez docka nie oznacza, że zadziała z dockiem - miejcie tego świadomość.

Odnośnik do komentarza

Ten plastik co został użyty do WiiU i inne temu podobne, czyli te, które się błyszczą, są do kitu moim zdaniem, zawsze wolałem matowe, bo te błyszczące wyglądają fajnie tylko po wyciągnięciu z pudełka. A ekran plastikowy, czy szklany, chyba jeden i drugi ma swoje plusy? Plastikowy szczególnie jak komuś często z rąk coś wypada :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, mam wielki problem. Sprzedałem kiedyś 3DSa, przedtem go sformatowałem. Teraz mam Switcha i nabyłem ponownie 3Dsa. Chciałem go zlinkować z nintendo id, ktorego używam na switchu, ale okazało się, że tamten sprzedany 3DS na to nie pozwala bo go nie odlinkowałem. Nie mam kontaktu ani cienia mozliwosci kontaktu z osobą która go ode mnie kupiła. Jak to załatwić z Nintendo? Normalnie bym zrobił nowe Nintendo id ale mam gry na switchu i punkty. Jakiś sposób musi być, bo wszystkie hasła (poczta, konta nintendo) znam tylko ja. Jak myślicie??

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie do osób bardziej obeznanych w temacie. Wczoraj dotarł do mnie nowy Rayman. Gra zakupiona w sklepie wiec był to mój pierwszy nowy kardridz z jakim miałem do czynienia, jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że jest on trochę inny niż kartrydże zakupione od innych graczy które posiadam. Różnica tyczy sie tego, ze nówka w żaden sposób nie grzechocze gdy nim potrząsam, używki natomiast ten efekt posiadają. Dodatkowo mam wrażenie, ze kardridz z raymana jest cięższy niż inne gry z mojej kolekcji ale możliwe, ze wypływa na to efekt "zbicia" nowego kartridża.

Stąd moje pytanie, jaka jest ogólna wytrzymałość tego typu nośników i czy efekt grzechotania to rzecz którą mam sie martwic?

Edytowane przez szurubur
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, mam wielki problem. Sprzedałem kiedyś 3DSa, przedtem go sformatowałem. Teraz mam Switcha i nabyłem ponownie 3Dsa. Chciałem go zlinkować z nintendo id, ktorego używam na switchu, ale okazało się, że tamten sprzedany 3DS na to nie pozwala bo go nie odlinkowałem. Nie mam kontaktu ani cienia mozliwosci kontaktu z osobą która go ode mnie kupiła. Jak to załatwić z Nintendo? Normalnie bym zrobił nowe Nintendo id ale mam gry na switchu i punkty. Jakiś sposób musi być, bo wszystkie hasła (poczta, konta nintendo) znam tylko ja. Jak myślicie??

 
Nintendo na swojej stronie ma czat z konsultantami, załatwiają takie rzeczy od ręki.
Edytowane przez S(pipi)ix
Odnośnik do komentarza

 

Nintendo na swojej stronie ma czat z konsultantami, załatwiają takie rzeczy od ręki.

 

 

 

A gdzie jest ten chat, podesłałbyś linka?

Jeżeli myślimy o tym samym czacie to jest on tylko dla Ameryki, jak próbowałem załatwić sprawę przez czat to odeslali mnie do Czech.

 

Nie możesz tam maila napisać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...