Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

apki uzywam od początku i ma lipe, nowy miesiąc - pyk od nowa

 

w historii masz ilość godzin historia w lipcu, jest podział na gierki ale zamiast kazda gra ze swoją ilościa to jakis pasek graficzny a ilość godzin sumaryczna dla całej konsoli

 

wiem ze najwiecej gralem w zelde ale ile h to xd czyli zostaje licznik systemowy ktory jest guwniany

Odnośnik do komentarza

Czy do ładowania Switcha mogę kupić zwykły kabelek usb A - usb C z Allegro czy musi być jakiś specjalny ze złota i z diamentami?

Biorę switcha do praca i muszę wyjąc ładowarkę z docka, po powrocie żeby pograć na tv podłączyć i tak non stop, albo granie w terenie z podpiętym powerbankiem. Sam kabelek zrobiłby robotę i było by łatwiej :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Czy do ładowania Switcha mogę kupić zwykły kabelek usb A - usb C z Allegro czy musi być jakiś specjalny ze złota i z diamentami?

Biorę switcha do praca i muszę wyjąc ładowarkę z docka, po powrocie żeby pograć na tv podłączyć i tak non stop, albo granie w terenie z podpiętym powerbankiem. Sam kabelek zrobiłby robotę i było by łatwiej :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No ja za pierwszym jak wziąłem ze sobą Switcha zapomniałem ładowarki xD. Kupiłem więc zwykły kabel USB typu C w Saturnie i cześć, działa. To tylko kabel i to że tak to ujmę cyfrowy (nie analogowy), nie ma tutaj znaczenia jakiej firmy i czy ma pozłacane końcówki. A od wtyczki będzie zależała prędkość ładowania. Jak podłączycie np. takiej od jakiegoś smartfona co nie daje nawet 1A to będzie to długo trwało, ale taka co ma ze 2A jak od jakiegoś tabletu będzie już robiła robota. Najlepiej sprawdzić parametry oryginalnej Switchowej i szukać jakieś zbliżonej, jeśli ktoś chce jak najbliżej odtworzyć działanie oryginalnych akcesoriów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oryginalna switchowa jest do docka również i daje max 15w z czego nie korzysta switch bez docka. Najlepiej ładowarkę zgodna z nowym standardem usb-pd (power delivery). Taka będzie działać na 100% i będzie go względnie szybko ładowała. Switch nie wspiera żadnego quick charge.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...