Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem 3DS parę tygodni i tam założyłem konto a konsolę sprzedałem. Ostatnio kupiłem Switcha i podpiąłem to stare konto. Czy powinienem coś zrobić wcześniej z tym kontem żeby było w pełni funkcjonalne? Czy lepiej założyć nowe i podlinkować? Szczerze mówiąc wolałbym korzystać z obecnego maila i nie zakładać następnej poczty żeby robić nowe konto.

Odnośnik do komentarza

Są jakieś demka na eShopie do ogrania, by przetestować te Joy-Cony?

 

Zamierzam nabyć Słycza na premierę Splatoon 2. Chciałem by konsolka trafiła w moje łapki ciut szybciej, by ogarnąć zawczasu możliwe dysfunkcje. Ale plan nie wypali jeżeli nie będę miał żadnych gier do wypróbowania :(

Odnośnik do komentarza

Są jakieś demka na eShopie do ogrania, by przetestować te Joy-Cony?

 

Zamierzam nabyć Słycza na premierę Splatoon 2. Chciałem by konsolka trafiła w moje łapki ciut szybciej, by ogarnąć zawczasu możliwe dysfunkcje. Ale plan nie wypali jeżeli nie będę miał żadnych gier do wypróbowania :(

Snipperclips !

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

switchowe wariaty mam pytanko

 

trafilem na jakieś montaże jak to sie konsolka od docku nie rysuje i tu moje pytanie czy korzystacie z jakichs folii ochronnych, szkiel hartowanych czy innych guwien? troche delikatny ten ekranik sie wydaje a sprzet ma posłużyć pare lat..

 

no i te zaklinowanie sie joyconow z tymi gripami - wtf??

Odnośnik do komentarza

ja nie mam w ogole folii na ekranie i nic mi sie od docka nie rysuje, jak sie boisz to kup folie ochronna na sam ekran i luz

 

jak grip zalozysz druga strona to mozesz miec problem ale jak normalnie zakladasz to zdejmowanie tego to luzik - w szoku jestem, ze to do takiej rangi uroslo w necie, ze nawet filmiki instruktarzowe dawali jak to robic

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja założyłem folię tylko dlatego, że miałem ją dołączoną do etui na switcha. Bez niej ni zauważyłem żadnych rys na konsoli, na folii mam parę rys od docka, ale po 1) nie przeszkadzają, bo są na powierzchni gdzie nie ma faktycznego ekranu , a po 2) folię mogę zawsze ściągnąć 3) rysy pojawiły się kiedy lekko wstawionym będąc próbowałem włożyć switcha do docka po ciemku :D 


co do gripa, no to wielu, w tym i ja, jak pierwszy raz zakładali gripa, to założyliśmy na odwrót. nie miałem pojęcia, że się tak nawet da, po prostu wziąłem i włożyłem. chwilę się męczyłem, żeby go wyciągnąć, ale się udało i teraz juz nie ma żadnego problemu, trzeba tylko patrzeć czy się dobrą stroną wkłada, wyjąć jest łatwo, a jak na początku jest trochę ciężko, to spoko - mechanizm się delikatnie wyrobi i będzie schodził dużo łatwiej 

Odnośnik do komentarza

mozesz ladowac dowolna ladowarka co ma usb-c, tylko ze musi miec jakies tam konkretne napiecie czy cos, zeby nadazala ladowarka z ladowaniem podczas grania czy cos tkaiego ;) ktos tu juz tak ladowal.


a jakbys chcial ladowac joycony inaczej skoro nie maja zadnego wejscia? mozesz kupic sobie charging gripa, ktory niczym sie nie rozni wzgledem tego dodawanego do konsoli na joycony, poza tym ze ma wyjscie na usb-c do ladowania :kaz: 

 

a jak chcesz ladowac switcha przenosnie to zawsze mozesz kupic druga ladowarke, albo korzystac z telefonowej jak masz 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...