Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FunkYoSelf

Bez przesady, wystarczy nie kupować od januszy z Allegro nie trzeba od razu przepłacać w Komputroniku. Nie trzeba kupować również kart Smasunga bo to kolejny sposób na wyrzucanie kasy w błoto, wystarczy patrzeć na klasę karty pamięci. Do Switcha mam kartę Transcend działa bez najmniejszych problemów, a wcześniej używałem jej na Wii U.

Odnośnik do komentarza

Ładuje jak grasz? O to się rozchodzi głównie. Jak nie ma USB PD (Power Delivery) to z reguły nie jest w stanie ładować podczas grania. Ja myślę nad czymś jednak mniejszym, żeby zabrać ze sobą w kieszeń. Przyda mi się też do telefonu.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

podobnie z ladowarkami jak sie nie chce miec oryginalnej - kupilem kabelek usb-c i z wszystkich wtyczek do kontaktu jakie mialem z komorek tylko jedna 2A dziala wporzo - tzn laduje jak mam wylaczona konsole, a podtrzymuje na stalym poziomie baterie jak gram, w pozostalych to jak gralem bateria spadala, a jak switch byl wylaczony to ladowala go predkoscia zolwia

Odnośnik do komentarza

No to wiem, opisywałem to tutaj kiedyś (o ile Rayos nie usunął jako offtop ;-) ). Problem w tym, że u nas urządzeń z tym nowym standardem promowanym przez Google i konsorcjum tworzące USB jest mało (Pixel, Chromebooki - promile) więc nikt tego nie sprzedaje. W USA spoko już można trafić na powerbanki z PD ale i u nas i w azji ciężko. Szczególnie takie lżejsze, 10000 - krowy warzące po 400-500 gr mnie nie interesują. A do Switcha np. zgodnie z tym co wszędzie piszą to ładowarki do Chromebooków, Pixeli czy Macbooka z USB-C działają idealnie. Tylko, że to nie nasz rynek ;-)

 

Generalnie - jakby ktoś widział powerbank 10000-12000 z USB PD to nawet jak go to nie interesuje, niech się podzieli dobra dusza :-)

Odnośnik do komentarza

No to wiem, opisywałem to tutaj kiedyś (o ile Rayos nie usunął jako offtop ;-) ). Problem w tym, że u nas urządzeń z tym nowym standardem promowanym przez Google i konsorcjum tworzące USB jest mało (Pixel, Chromebooki - promile) więc nikt tego nie sprzedaje. W USA spoko już można trafić na powerbanki z PD ale i u nas i w azji ciężko. Szczególnie takie lżejsze, 10000 - krowy warzące po 400-500 gr mnie nie interesują. A do Switcha np. zgodnie z tym co wszędzie piszą to ładowarki do Chromebooków, Pixeli czy Macbooka z USB-C działają idealnie. Tylko, że to nie nasz rynek ;-)

 

Generalnie - jakby ktoś widział powerbank 10000-12000 z USB PD to nawet jak go to nie interesuje, niech się podzieli dobra dusza :-)

A to nie jest to?

 

https://m.ebay.co.uk/itm/PowerLocus-Portable-Power-Bank-12000mAh-USB-C-Type-C-Quick-Charge-/112551554549?hash=item1a34986df5%3Ag%3Akx4AAOSwmKZZlhL1&_trkparms=pageci%253A1c41bb79-9494-11e7-874b-74dbd1805d09%257Cparentrq%253A6189707715e0aa4156142d63ffedaccb%257Ciid%253A9

Odnośnik do komentarza

No to wiem, opisywałem to tutaj kiedyś (o ile Rayos nie usunął jako offtop ;-) ). Problem w tym, że u nas urządzeń z tym nowym standardem promowanym przez Google i konsorcjum tworzące USB jest mało (Pixel, Chromebooki - promile) więc nikt tego nie sprzedaje. W USA spoko już można trafić na powerbanki z PD ale i u nas i w azji ciężko. Szczególnie takie lżejsze, 10000 - krowy warzące po 400-500 gr mnie nie interesują. A do Switcha np. zgodnie z tym co wszędzie piszą to ładowarki do Chromebooków, Pixeli czy Macbooka z USB-C działają idealnie. Tylko, że to nie nasz rynek ;-)

 

Generalnie - jakby ktoś widział powerbank 10000-12000 z USB PD to nawet jak go to nie interesuje, niech się podzieli dobra dusza :-)

 

dużo dobrego słyszałem o https://www.amazon.de/Anker-PowerCore-leichtere-Powerbank-Smartphones-Schwarz/dp/B019GJLER8/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1504878007&sr=8-5&keywords=powerbank+10000

ale nie wiem jak wygląda sprawa ładowanie=granie

Odnośnik do komentarza

A to nie jest tak przypadkiem że ładowanie podczas grania wpływa na żywotność baterii ?

 

Ale grając w trybie TV konsolka ładuje się cały czas. Praktycznie nie wyciągam Słycza z doka, i poziom baterii to stałe 100%.  Ładowanie podczas grania to założenia konstrukcyjne tej zabawki. No chyba, że niedługo zobaczymy jakieś reklamy baterii do Nintendo Switch - wtedy poczuję się zaniepokojony...

Odnośnik do komentarza

Dmucham i chucham na Switcha. Mam go raptem drugi dzien. (pipi)y dock porysowal mi ekran...

 

Wyglada to troche jak na dziure (jak jade palcem to czuje wzglebienie). Nawet przy jasnych kolorach widac przebarwienia.

 

IMG_0001.jpg

 

1. Czy mozna to jakos ogarnac na wlasna reke?

2. Mam jeszcze mozliwosc wykupienia ubezpiecznia w X-kom skad bralem konsole od awarii/przypadkowego uszkodzenia. Ktos wie moze czy takie uszkodzenie ekranu sie liczy? Nie moge znalezc nigdzie warunkow. Doczytalem, ze usterki estetyczne nie majace wplywu na funkcjonowanie urzadzenia nie sa objete ubezpieczeniem (plus 35 innych punktow nt. tego co NIE jest objete ubezpieczeniem).

 

Rozczarowanie :( Dopiero zaczalem przygode ze Switchem, a juz tego 'nie odwidze'.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

to nie od docka, chyba ze strasznie krzywo wkladales. dock zahacza tylko i wylacznie o te czarna obwolute dookola ekranu, wiec jesli masz cos na ekranie, to albo takie juz miales, albo stalo sie to w inny sposob, albo wkladales strasznie dziwnie tego switcha, ze ci dziure(!) zrobiło :dunno: 

 

imo zostaw to po prostu, jak strasznie Ci wadzi to zagadj do x-komu, moze Ci wymienia. ale rys od docku nie unikniesz, chyba ze nakleisz sobie folie na ekran

Odnośnik do komentarza

Dmucham i chucham na Switcha. Mam go raptem drugi dzien. (pipi)y dock porysowal mi ekran...

 

Wyglada to troche jak na dziure (jak jade palcem to czuje wzglebienie). Nawet przy jasnych kolorach widac przebarwienia.

 

IMG_0001.jpg

 

1. Czy mozna to jakos ogarnac na wlasna reke?

2. Mam jeszcze mozliwosc wykupienia ubezpiecznia w X-kom skad bralem konsole od awarii/przypadkowego uszkodzenia. Ktos wie moze czy takie uszkodzenie ekranu sie liczy? Nie moge znalezc nigdzie warunkow. Doczytalem, ze usterki estetyczne nie majace wplywu na funkcjonowanie urzadzenia nie sa objete ubezpieczeniem (plus 35 innych punktow nt. tego co NIE jest objete ubezpieczeniem).

 

Rozczarowanie :( Dopiero zaczalem przygode ze Switchem, a juz tego 'nie odwidze'.

Ni uja nie wygląda to jakby stało się od docka?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...