Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalne kanały raczej są pewne, ale nie mają takich cen. Allegro omijam z daleka. Szkoda nerwów. Kiedyś kupiłem słuchawki do iPhone'a picuś glancuś, nówki. Dla koleżanki. Z głośnikiem. I tego głośnika nie było. Nie było w pierwszych, drugich, trzecich i siódmych, Pan nie chciał nawet żeby je odsyłał a na koniec oddał kasę :obama:

Odnośnik do komentarza

Miałem taką samą 16gb i działała bez problemu z grami z eshopu,  a że noszę się z zakupem Nba 2k18( jakby ktoś miał używkę to z chęcią odkupię ) to zakupiłem 64gb. Czy to jakaś kolosalna różnica ? gry mogą klatkować ? bo jeżeli tylko przyspieszy to ładowanie się gry o 1- 2 sekundy to mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

@Strife nic sie nie świeci i moim zdaniem Niny dało dupy w tym momencie, bo kurna żeby nie było żadnej diody, która wskazywałaby czy system się ładuje lub jest już naładowany, to całkowity debilizm z ich strony.

 

Odnośnie kart pamięci.

Lepiej dołożyć te kilkanaście złociszy i iść jak człowiek  do sklepu. Zaopatrzyć się w oryginalną szybką kartę (Samsungi 128 evo plus U3 już po 219zł), na którą w razie czego mamy legitny rachunek.

Cebulowanie jest dobre na krótką metę. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wy jesteście chorzy z tymi kartami sd xD

 

 

2017 rok a wy porównujecie jakieś tabelki. polecam iść do sklepu, kupić którąkolwiek kartę samsunga/sandiska/inną której okładka nie odstrasza tandetą, wsadzić do switcha i grać

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, NemoKOF napisał:

100% pewności będziesz miał jak przetestujesz. Dobry odczyt ma teraz wiele kart, gorzej z zapisem.

Przetestowana, porządnie.

 

Dwa razy puściłem test programem FakeFlashTest - 2xPASSED.

Dwa razy puściłem test programem RMPrepUSB - 2xPASSED.

W sumie to to samo, no ale... xd

 

Później program H2TESTW - cała objętość i poprawny odczyt 187gb. Zajęło to sporo czasu, ale jest ok.

 

Pamiątkowa fotka:

4rmfUHm.jpg

 

@NemoKOF Czy teraz jest to oryginał? :yao:

@ragus Koniec z tabelkami w 2017 roku, następne w 2018 :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, problemem największym poza podróbkami jest ZAPIS. Odczyt jest porównywalny. Zalecałem kupienie szybszej, po wydaj 205 a 215 to nie różnica a może się przyda tak duże karta gdzieś indziej? Wg mnie to nie oszczędność i tyle, ale każdy zrobi jak chce.  Sandisków mi trochę padło, dlatego ich nie polecam. Samsung jest jednym z największych producentów nandów i kart teraz, dlatego ich biorę. SSD mają najszybsze na rynku np., nikt ich nie dogonił. 

@ireniqs zrobiłeś test i masz 100% pewności, to chyba dobrze nie? :-) Kontrola najwyższą formą zaufania! :-)

 

P.S. Ta twoja karta ma zapis który wystarcza na rejestrowanie filmów w FullHD więc jakbym ją wsadził do telefonu żony, to miałaby problem to nie nadążałaby z zapisem filmów FullHD 60 FPS albo 4K. Stąd MOJE zdanie jest takie, żeby brać najszybsze karty jakie tylko można. Ale jak ktoś tylko do Switcha chce i potrzebuje rzeczywiście 200 GB to jest to super cena. Nie wiem czy serwery Nintendo a i Wifi w Switchu pozwoli odczuć różnicę w zapisie z netu czegoś na szybszej karcie :-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza





[mention=49868]ireniqs[/mention] zrobiłeś test i masz 100% pewności, to chyba dobrze nie? :-) Kontrola najwyższą formą zaufania! :-)


Tak jest, tym bardziej że zakup nie był z pewnego źródła.

Dzięki za wszystkie rady bo ani programów ani metodologii testów nie znałem jak do tej pory, bo w sumie pierwszy raz brałem też kartę pamięci spoza normalnego sklepu.
Odnośnik do komentarza

Oj... trafiają się dziwne typy, które potem oddają kasę itp itd, licząc, że ktoś nie sprawdzi i wystawi komentarz wcześniej. Także to nie jest idealnym wyznacznikiem. Jak karta jest nowa, kosztuje w hurcie 180-160 to jak chcesz kupić ją za 100 zł? 

 

Zobacz na to: po OPAKOWANIU i jakości napisów już ze zdjęcia można powiedzieć, że to fake. A koleś? 100% komentarzy pozytywnych praktycznie :-)

 

http://allegro.pl/karta-pamieci-samsung-micro-sd-128gb-evo-plus-i7097688678.html

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ireniqs to szkło do którego dałeś linka jest za(pipi)iste,  tylko paczka jak przychodzi to sugeruje że to jest straszne gów no,  bez opakowania pomiędzy dwoma tekturkami opatulonymi folią babelkowa.  Zakłada się to sto razy lepiej niż folie. 

 

Gdzie mogę sprawdzić ile mam monet?  Za Xenoblade dało mi 14 a za mariosa nic, bo było napisane ze punkty tylko za gry na nośniku są.(konsola z kodem na mariosa) 

Odnośnik do komentarza



Ireniqs to szkło do którego dałeś linka jest za(pipi)iste,  tylko paczka jak przychodzi to sugeruje że to jest straszne gów no,  bez opakowania pomiędzy dwoma tekturkami opatulonymi folią babelkowa.  Zakłada się to sto razy lepiej niż folie. 
 
Gdzie mogę sprawdzić ile mam monet?  Za Xenoblade dało mi 14 a za mariosa nic, bo było napisane ze punkty tylko za gry na nośniku są.(konsola z kodem na mariosa) 


Cieszę się że się podoba. Wspominałem że pakowanie jak u ruskich ale szkiełko idealnie się klei. U mnie wyszło cudo bez śmieci pod spodem i jakichś bąbli.

Monety masz na stronie mynintendo.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...