Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Strife napisał:

Ireniqs to szkło do którego dałeś linka jest za(pipi)iste,  tylko paczka jak przychodzi to sugeruje że to jest straszne gów no,  bez opakowania pomiędzy dwoma tekturkami opatulonymi folią babelkowa.  Zakłada się to sto razy lepiej niż folie. 

 

Gdzie mogę sprawdzić ile mam monet?  Za Xenoblade dało mi 14 a za mariosa nic, bo było napisane ze punkty tylko za gry na nośniku są.(konsola z kodem na mariosa) 

 

Panowie dacie linka do tego szkła, bo przeszukałem cały temat i jakoś nie znalazłem, a przydało by się kupić coś na ekran Switch'a:).

Odnośnik do komentarza

@P-chan http://allegro.pl/szklo-hartowane-hardglass-9h-nintendo-switch-rysik-i6814541592.html , to ostatnio polecił mi znajomy z forumka, bodajże Irek też to wrzucał parę stron do tyłu w temacie. Niestety nie doczytałem, że szkło ląduje u kupującego bez oryginalnego opakowania, trochę smutek:sapek:. Ale nikt nie narzekał, to ma być mimo wszystko tylko zabezpieczenie, nie druga konsola, dlatego zamówiłem, dotrze do mnie to Ci napiszę czy było warto wydać te 28 zł :), tymczasem może ktoś zabierze głos kto zakupił od tego gościa/firmy ten produkt.

Edytowane przez nadol90
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zastawiam się nad Switchem, jako że jeden z pomysłów to granie na nim w niedynamiczne gry na trenażerze, mam więc pytanie. Czy można bez problemu  postawić sam tablet jako wyświetlacz i grać wtedy na samych połączonych joyconach bądź padzie? Czy ktoś może kupował z Chin tańsze pady do Switcha i ma opinie jak z komfortem ich użytkowania? O ewentualną bazę takich gier niedynamicznych (taktyczne rpgi czy coś w stylu xcom, przygodówki point and click itp.) chyba nie musiałbym się martwić?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, xbor napisał:

Zastawiam się nad Switchem, jako że jeden z pomysłów to granie na nim w niedynamiczne gry na trenażerze, mam więc pytanie. Czy można bez problemu  postawić sam tablet jako wyświetlacz i grać wtedy na samych połączonych joyconach bądź padzie? 

 

 

Możesz grać na padzie, joyconach trzymanych oddzielnie w łapach lub połączonych, jak Ci wygodniej.

A o bazę takich gier nie masz się co martwić, jest ich sporo i stale przybywa. :yakubu: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MichAelis napisał:

Ok poczytalem ten temat, wezme evo plus 229 w media ekspert.

 

Tylko jak skopiowac to co mam na obecnej karcie w switchu? Zwykle kipiuj wklej nie zwali mi sejvow ?

 

No jak kupisz w RTV Euro AGD Sandiska za 200 zł to "ten temat" mówi, że może być podróbka, bo producent musi mieć własny oddział w Polsce, żeby było prawilnie. Koniecznie wrzuć wyniki testów, że oryginał. 

 

Możesz skopiować normalnie wszystko z karty na kompa i na drugą kartę, samo Nintendo poleca tę opcję. Raczej będzie działać. Jak nie masz pod ręką, to można też faktycznie gry "zarchiwizować" i po włożeniu nowej karty ściągnąć jeszcze raz na nią.

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, roivas napisał:

Myślicie, że jak już się pojawi Netflix( jezeli w ogole sie pojawi), to bedzie polski czy nie bedziemy mieli do niego dostepu/ polskiego nie bedzie?

 

na pewno bedzie pl, netflix oficjalnie dziala u nas, wiec dlaczego by nie? ;) 

 

@Strife teoretycznie tak, w prawym jest ciut wiecej elektroniki, ale i tak powinny raczej podobnie działać. czemu ich nie przyczepiasz do konsoli? to jak je ładujesz? masz charging gripa? ;p 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2017 o 23:20, ogqozo napisał:

 

 

Możesz skopiować normalnie wszystko z karty na kompa i na drugą kartę, samo Nintendo poleca tę opcję. Raczej będzie działać. Jak nie masz pod ręką, to można też faktycznie gry "zarchiwizować" i po włożeniu nowej karty ściągnąć jeszcze raz na nią.

 

Czyli, że można prawilnie kopiować sejwy z karty i korzystać z ich np.  na innej konsole (ale na tym samym profilu)? To o co ten cały krzyk, że nie da się kopiować sejwów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...