Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uszkodzi ale będzie spadać bateria przy graniu, a ładowanie będzie trwało dużo dłużej przy wyłączonej. Tu istotna jest jeszcze wartość mocy ładowarki. Nie pamiętam jaka jest wartość na tej od Nintendo ale te z power delivery mają po 40W wzwyż.

 

Mimo iż nie powinno się stosować wyższego napięcia to różnica 0,2V nie jest znacząca.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

To jest zły standard dla switcha. Tylko usb-pd. Qualcomm quick charge nie jest zgodny ze switchem. 

 

Podawałem już tą stronę ale widzę że nie sprawdzacie - https://switchchargers.com/how-it-works/

 

Tu jest odpowiedź na każde wasze pytanie + kupa testów z miernikami I tabelkami. Kopalnia wiedzy na temat ładowania switcha. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jako, że to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich.

Należę do tej „starszej młodzieży”, więc mam nadzieję, że moje noobowskie pytania zostaną usprawiedliwione. Zamierzam kupić Switcha (zastanawiałem się nad wersją lite, ale ma zbyt mały wyświetlacz, więc decyzja idzie raczej w kierunku wersji standardowej). Nigdy nie miałem „N”, więc jestem całkiem zielony w temacie, stąd moje niejasności. OK, do rzeczy.

1. Czy kupując wersję pudełkową, mam pełną wersję gry, czy muszę coś dociągać?

2. Czy na Switcha są gry podobne do Tomb Raiderów (Anniversary, Rise of the.., bądź Batmanów serii Arkham,  serii Resident Evil, serii Silent Hill, lub jeszcze lepiej remastery tych gier i jak to się fizycznie odbywa? (kupuję je w Game Store, jak je pobieram?)

3. Widziałem gdzieś na filmiku, że ktoś grał w God of War na switchu. Jak to zrealizować?

 

 

Odnośnik do komentarza

@toma44ino:

1. W wiekszosci przypadkow bedziesz mial pelna wersje gry, pojedyncze wymagaja dociagniecia (np. Wolfenstein).

2. Obadaj https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nintendo_Switch_games

3. Przerobki/Stream itp. Nie jest to "oficjalnie" dostepna mozliwosc.

Odnośnik do komentarza

Witam zamierzam zakupić SWITCH LITE mam parę pytań .

1.Interesuje mnie zakup [pobieranie] gier cyfrowych z eshop czy jest później problem z uruchomieniem gier cyfrowych bez podłączenia konsoli do internetu ? Pobieranie licencji itp.

2.Czy zakupujecie gry z innego Regionu przez paypal ? czy przewalutowanie odbywa się automatycznie ?

3.Czy wersja konsoli Switch Lite posiada wibracje podczas grania ?

4.Czy w SL jest gniazdo na kartę pamięci jak tak to jaki limit i jaka karta dobra ?

5.Istnieją jakieś gry Multiplayer w które gra dużo graczy na tej konsoli ?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie używam paypala ani zmiany regionu, ale ogólnie:

 

- jeśli używasz konta tylko na jednej konsoli, to gra ci się zawsze włączy, gdy już ją raz kupisz/włączysz po premierze. Ogólnie Nintendo wie, że na handheldzie mającym tylko Wi-Fi ludzie sporo grają bez internetu i typowy użytkownik przez lata nie ma z tym żadnego problemu

- Lite nie ma wibracji

- praktycznie wszystkie karty microSD powinny działać na Switchu, do standardu microSDXC włącznie. Jeśli kiedyś powstanie jakiś nowy standard, powyżej 2 TB, to na Switchu może nie działać, na razie karty do 1 TB wszystkie działają. Dobra karta to np. Sandisk Ultra, Samsung Evo, Patriot EP, Kingston Canvas Select. Obecnie główna różnica między nimi to cena i opinie o niezawodności, prędkość na Switchu ma teraz bardzo małe znaczenie. Nie widziałem nadal żadnych konkretnych wyników żeby karta bijąca rekordy prędkości cokolwiek zmieniała w graniu na Switchu względem każdej innej od UHS-1/klasy 10 (więcej niż przyspieszenie loadingu z np. 35 sekund do 34,8 sekundy), choć niektórzy forowicze w to wierzą

- jest sporo grania online na Switchu. Największe klasyki to tradycyjnie Smash Bros., Mario Kart, Splatoon i Tetris. Na ile nadążam, to tłum osób chyba gra też np. w Fortnite, Overcooked, Rocket League, Mario Party, Diablo, Warframe, Paladins, Minecrafta, Mario Tennis, no i nie ma co pomijać gierek z NES-a. Poza tym dziesiątki lepszych lub gorszych gier z dość żywą aktywnością.

 

 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prędkość nie ma znaczenia bo Switch używa standardu U1 tylko. Jakby pan ogórek wyjął głowę z doopy podczas dyskusji i przeczytał co np ja pisałem, to polecam U3 ze względu na fakt, że można jej użyć POTEM gdzieś indziej i np działa zapisywanie wideo 4k gdzie na u1 działa max fhd w telefonach. Samsung nie ma różnicy w cenie, a te karty polecam stąd pisałem, żeby brać szybsze. No ale pan ogórek ma swój garniturek opinii z internetów, więc naszych już nie czyta.

 

Dodam, że sam mam kartą sandisk u1 400gb - działa bardzo dobrze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten z krzyżakami emuluje gałki więc pewnie pograsz. Najmniejszy który ma analogi to pewnie takie coś https://www.8bitdo.com/n30pro-2/

Daje tą firmę bo nie odwalają tandety i ich pady działają na switchu bez przejściówek. Zresztą sam masz. 

 

No i pytanie - jeden joycon plus jakiś ew grip nie da rady? To jest malutkie. 

Edytowane przez NemoKOF
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, NemoKOF napisał:

Ten z krzyżakami emuluje gałki więc pewnie pograsz. Najmniejszy który ma analogi to pewnie takie coś https://www.8bitdo.com/n30pro-2/

Daje tą firmę bo nie odwalają tandety i ich pady działają na switchu bez przejściówek. Zresztą sam masz. 

 

No i pytanie - jeden joycon plus jakiś ew grip nie da rady? To jest malutkie. 

 

Sam chyba sobie wymienię swojego 8bitdo na tego w stylu SNESa i w kolorach kostki, bo nie mam grabi i joycony leżą w moich dłoniach idealnie, a do tamtego nie mogę się przyzwyczaić.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...