Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Oj panowie jaki ja szok przeżyłem, gdy spotkało mnie to po raz pierwszy. Pomyślałem - no ładnie, mesjasz nadchodzi,  a ja będę musiał konsolkę wysłać w pi-zd-u do serwisu. Jednak trochę pomyślunku (gdy pierwszy szokens minął) twardy reset i wszystko wróciło do normy. Niestety do czasu, bo dzisiaj spotkało mnie to po raz drugi.

I tak rozmyślając nad tym, zauważyłem, że konsola nie była używana od 24 godzin - a normalnie, jak używałem ją systematycznie co kilkanaście godzin, to nic takiego się nie działo - hmmm.

Zastanawiam się teraz, czy Nintendo dostrzegło problem. Jeśli tak, to kiedy naprawią ten błąd - bo kurna. Jak ktoś się pierwszy raz z tym spotka, to normalnie pory pełne.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

warto to poczytac, bo to dobre. opisywana przeze mnie konsola 24 wrzesnia zostala wyslana do serwisu. dzis mamy 2 listopad, a konsoli jak nie bylo, tak nie ma. zniecierpliwiony troche podzwonilem i dowiedzialem sie, ze musze sobie jeszcze na konsole poczekac, bo mieli logistycze przedsiewziecie zwane zmiana magazynu. szkoda morde strzepic....

Odnośnik do komentarza

Ja używałem słuchawek BT do amplitunera, nad nim był switch na kablu z docka, więc leżał a nie stał (może mieć znaczenie dla anten) a nad tym wszystkim jest router. I np miałem czasem lekkiego laga albo nie łapał wciśnięcia klawisza A. Jakoś tak to u mnie wyglądało. Lewy jest u mnie do zaorania, ale czekam na gąbkę. Raczej gram przenośnie więc nie zauważyłem tego wcześniej.

Odnośnik do komentarza

To jest normalne, chyba każdy tak ma. Z czasaem te zatrzaski też się wyrabiają i mój lewy joyjon wychodzi z szyny bez wciskania czegokolwiek, a wystarczyło zrobić metalowe...

 

:O może zgłoś to na gwarancję? to nie jest normalne, żeby się tak wyrobiło, a przynajmniej nie po tak krótkim czasie. moje nadal normalnie siedzą i żadnych problemów nie ma. Jak je wkładasz, to słyszysz jak zatrzaski wskakują na swoje miejsce? Mimo to możesz joye normalnie wyciągnąć bez wciskania przycisku zwolnienia blokady? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...