Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zauważyłem problem z prawym Joy Conem. Przycisk X nie zawsze reaguje. Aby poprawnie reagował należy go bardzo mocno wciskać. Przy lekkim wciśnięciu na 4-5 wciśnięć przynajmniej raz nie reaguje. W Zeldzie dla przykładu przestawiłem sobie bieganie pod X i jak lekko go trzymam to czasem rozłącza. Konsola i pad mają najnowszą aktualizację. Reszta przycisków w prawym i lewym padzie działa bez problemu. 


Są jakieś znane sposoby naprawy czy serwis?  :(


Odnośnik do komentarza

Nadal to samo. Sprawdzałem też wszystkie sposoby - pady osobno, w gripie i w konsoli. W Docku to samo. Niby nic wielkiego ale jestem przyzwyczajony do delikatnego wciskania przycisków. A tutaj żeby działało jak trzeba konieczne jest naprawdę bardzo mocne duszenie tego X'a.

 

Edit: Dobra - się ogarnie Pro a tego wyślę niech naprawią/wymienią  :dunno:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Pewno bylo milion razy ale jak mi czasami gubi zasięg (w sensie trochę żyje swoim życiem) lewy joy con to rozumiem, że tylko go mam wysłać? Konsola zostaje u mnie? Ile trwa naprawa i odesłenie?

 

Ah no i gdzie wysłać?

 

Chyba jak przejdę Zeldę to przed Marianem wyślę. Nie przeszkadza to mocno + większość czasu gram mobilnie ale jak mam gwarancję to skorzystam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja mam takie banalne pytanie czy dock może być cały czas podłączony do prądu? :)

W sensie że nie używam go ale cały czas jest podpięty do prądu i TV? (oczywiście bez konsoli w docku)

 

+ czy pierwsze uruchomienie Switcha można wykonać w doku czy lepiej mobilnie? :)

 

* Sorry za banalne pytania ale Switch to moje pierwsze doświadczenia z konsolami od N* Jeżeli wpis jest w złym temacie to proszę o przeniesienie go do odpowiedniego ;)

Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza

moze byc caly czas podpiety, podobnie jak caly czas konsola moze siedziec w docku. traktuj switcha wtedy jak zwykla stacjonarke, takiej ps4 np nie odpinasz od pradu przeciez ;)

 

mobilnie, w trakcie pierwszej konfiguracji i tak Ci kze wlozyc do docka. 

Można mobilnie konfigurować, nie ma potrzeby wkładać do docka. Ja od premiery nie rozpakowałem nawet tego elementu, bo mi zwyczajnie nie potrzebny :P 

Odnośnik do komentarza

kupiony na premiere Switch wlasnie mi padl - orange screen. pojawil sie nagle, podczas uspienia. probowalem sie ratowac hard resetem, niestety nie wstaje, jak swiecil na pomaranczowo, tak swieci nadal.nie byl zbytnio katowany, nawet przez ten czas nie byl uzyty w docku. moze to i dobrze, bo przy okazji zglosze, ze mial problem z zasiegiem wifi. boli jedynie czas, przez ktory go nie bede mial oraz to, ze nie odpialem konta od konsolki, savy z zeldy czy innych gier poszly sie kochac. zycie...

Odnośnik do komentarza

kupiony na premiere Switch wlasnie mi padl - orange screen. pojawil sie nagle, podczas uspienia. probowalem sie ratowac hard resetem, niestety nie wstaje, jak swiecil na pomaranczowo, tak swieci nadal.nie byl zbytnio katowany, nawet przez ten czas nie byl uzyty w docku. moze to i dobrze, bo przy okazji zglosze, ze mial problem z zasiegiem wifi. boli jedynie czas, przez ktory go nie bede mial oraz to, ze nie odpialem konta od konsolki, savy z zeldy czy innych gier poszly sie kochac. zycie...

Odpięcie konta od konsoli raczej nic by nie zmieniło, savy i tak idą do kosza

Odnośnik do komentarza

nie byl zbytnio katowany, nawet przez ten czas nie byl uzyty w docku.

Czy to oznacza, że konsolka w doku szybciej się zużywa :shok: ??

Ja w ogóle nie wyciągam Słycza z doka, czy mam się niepokoić?

 

Z tymi save'ami nie do uratowania to rzeczywiście kicha. Ja na szczęście Zeldę ograłem na Wii U, a tam backupy i niezawodność sprzętu są na porządku dziennym. Na horyzoncie Mario Odyssey i Xenoblade2 - na samą myśl utraty zapisów stanu gier mnie boli. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...