Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam premierową konsolę i lewy to wiadomo :yao: Ale już przy Zeldzie zauważyłem, że mi się czasem blokuje podczas np rozglądania. Jakbym zostawił gałkę wychylił i trzymał a tego nie robiłem. Podobnie podczas operowania kamerą w królikach. Także mój prawy też nawala :-(

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, chmurqab napisał:

Dajcie spokój, przecież jak tylko coś takiego się odnotowuje to fśśśt do sklepu na gwarancję i niech wymieniają. Po co to się męczyć.

Problem jest wtedy, gdy wychodzi twoja gra, na którą czekałeś. Nikt nie chce czekać dodatkowego miecha. I nikt nie chce też stracić saveów, gdyby dało się je zgrać na kartę to co innego.

Odnośnik do komentarza

Każdy ma inną sytuację. Ja gram w 99% przenośnie i tam nie ma problemu, komunikacja nie leci przez BT wtedy. A jak żona jeszcze w ciąży była, to ogrywałem w tak dobrym ustawieniu gry w docku, że te usterki nie były odczuwalne. Problem zauważyłem miesiąc temu po prostu. I wtedy byłem akurat podczas przechodzenia gierki nie chciałem tego reklamować. Myślę, czy nie zrobić numeru jeszcze innego, czy nie kupić nowszej rewizji, z Marianem, nie zrobić transferu z konsoli na konsolę (bo taką opcję chyba włączyli już) i nie oddać wtedy całości na reklamację a potem ożenić konsolę. Trochę najwyżej stracę ale bez backupu - jakie mam inne wyjście.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, NemoKOF napisał:

Ale już przy Zeldzie zauważyłem, że mi się czasem blokuje podczas np rozglądania. Jakbym zostawił gałkę wychylił i trzymał a tego nie robiłem. Podobnie podczas operowania kamerą w królikach. Także mój prawy też nawala :-(

Miałem w Zeldzie podobnie. Pomogła kalibracja joycona.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, ragus napisał:

Trzeba umieć zagadać. Wadliwego Xboxa One (z brzęczącym dyskiem) wymieniłem w Media Markt w 20 minut od ręki.

Chyba nie docztytałeś, że nie da się saveów zgrać? Zagadanie nie ma tu nic do rzeczy, wszystko zależy od sklepu. Też wymieniłem kiedyś PS2 i X360 na nowego. W Gamestopie wymieniają od ręki, nie wysyłają na żeden serwis. To samo proponowali mi ze Switchem, ale mam 300h w Zeldzie i nie tylko, więc poczekam do końca gwarancji, bo może do tego czasu pojawi się płatny online z saveami w chmurze.

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Grałem w xeno, pady się rozładowaly wiec wrzuciłem do docka żeby się chwilę podpadowaly żebym chociaż mógł zasaveowac. WyjąLem po pół h konsole z docka juz z joyami i gra w ogóle mi nie kontaktuje drugiego joya ze jest podłączony do konsoli i nie mogę grać.

52ooJ5rh.jpg

Dziwne jest to o tyle ze prawym joye mogę normalnie latać po menu, przyciski normalnie się wciskają i wszystko działa ale jak chce grać to nienrozpoznaje prawego joya, musze grać na odlaczonych obu joyach a w trybie HH nic.

O co kaman?

Wyłączanie konsoli itp nie naprawia problemu. Z lewym zero problemów, normalnie kontaktuje. 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...