Jump to content

Need For Speed Payback


Recommended Posts

Oby poprawili totalnie losowe wypadki z cywilami, na które gracz nie miał wpływu. To największa wada poprzedniego NFS. Jak będzie ok to gram tak: Wipeout Omega Collection, Dirt 4 i potem nowy NFS.

Symulacje olewam (Project Cars 2, Gran Turismo Sport).

Link to comment
  • 4 weeks later...

 NFS3.jpg

 

 

Need for speed, One of the world's bestselling video game franchises, returns with a vengeance in the new action-driving blockbuster need for speed payback. Set in the Underworld of Fortune Valley, you and your Crew are reunited by a search for vengeance against the House, a nefarious cartel that rules the City's Casino, criminals, and cops. In this corrupt gambler's paradise, the stakes are high and the House always wins. Play a variety of challenges and events as tyler, the racer; Mac, the showman, and jess, the wheelman. Each driver must take on races, missions, and challenges to earn the respect of the valley's underground and compete in the Ultimate race to finally take down the House. From insane Heist missions to devastating car battles to jaw cropping set piece moments, need for speed payback delivers an edge-of-your-seat, action-driving fantasy.

 

Temat do zamknięcia xD

Link to comment
Guest suteq

A jak może wyglądać gameplay w grze wyścigowej?

Chodzi bardziej o to czy model jazdy będzie przypominał tę kupę z ostatniego nfs i czy w końcu zrobili coś z AI przeciwników, które było zaprojektowanie TRAGICZNIE. 

Link to comment

Ale padaka. Nie ruszam nawet kijem. Zupełnie, ale to zupełnie nie moje klimaty, podobnie zresztą jak tych beznadziejny filmów F&F.

 

Mimo to dzieci powinny się cieszyć więc sprzedaż pewnie też jakaś tam będzie.

 

Swoją drogą rozpindala mnie to jak czytam pod newsami o tej grze "fabuła będzie opowiadać o..." "historia przeniesie nas do..." "będziemy wykonywać misje...".

NOSZ (pipi)A. To jest gra wyścigowa. Na co misje? Na co kuźwa fabuła? Żadnego nfs z fabułą nie czepiam i nie będę czepiać.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.