Skocz do zawartości

Need For Speed Payback


Rekomendowane odpowiedzi

A ja pewnie i tak zakupię - może nie na premierę (chyba, że będzie taka cebula jak na FM7), ale na pewno ogram, bo raz że lubię serie NFS, a dwa że tak jak pisał Colin - od obgryzania pada są Dirt Rally, Project Cars i Forza, a dla lekkiej i odmóżdżającej jazdy jest właśnie seria NSF i Payback się świetnie w ten kanon wpisuje jakkolwiek arcade'owy by nie był :D

Odnośnik do komentarza

możliwość znalezienia i odrestaurowania fur - żywcem zaczerpnięte z Forzy Horizon.

 

to już było w TDU2, półtora roku przed pierwszym Horizon także :reggie:

ciężko drugi raz wymyślić koło. to jest samochodówka więc co mają nowego implementować? szczególnie z mentalnością i podejściem EA. ta część to będzie taki miks burnouta paradise i poprzednich odsłon nfs. jeżeli z obu wezmą to co najlepsze i jakoś sensownie to ogarną to czemu nie. zawsze lepiej mieć więcej gier do wyboru jak mniej. jak dla mnie day one w eaa edition. 

Odnośnik do komentarza

Jedyne czego ja się boję to plastikowy model jazdy :frog: I tak wiem, że jest to NFS i musi to być prosty w obsłudze, ale po tym co widziałem na E3 trochę się obawiam jak to będzie wyglądać w finalnym produkcie. Dlatego z pewnością w EAA obadam czy warto i może się skuszę jeżeli mi podejdzie :)

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Było, tylko martwi mnie to jak zniszczenia innych samochodów zależą od prędkości z jaką się poruszasz - trochę w tym wprawdzie jest logiki z Burnouta, ale jak widziałem jak na filmikach spychali te SUVy, które Cię goniły to raz wystarczyło je drasnąć przy dużej prędkości albo regularnie nacierać aż "pasek HP" im zejdzie do zera - tego nie kupuję :yao:

Odnośnik do komentarza

Ostatni NFS bardzo mi się podobał, do tego stopnia, że pykło 100% i robione z chęcią zaś Payback też leci day one :) po tym co pokazali gorzej napewno nię będzie a liczę na ścigałkę arcade, z fajnymi furami i najlepszym OST w grach tego typu ;) akurat zrobię sobie przerwę od GT

Odnośnik do komentarza

Ostatni NFS bardzo mi się podobał, do tego stopnia, że pykło 100% i robione z chęcią zaś Payback też leci day one :) po tym co pokazali gorzej napewno nię będzie a liczę na ścigałkę arcade, z fajnymi furami i najlepszym OST w grach tego typu ;) akurat zrobię sobie przerwę od GT

Mam dokładnie to samo podejście.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Niby tak ... troche jakby w burnouta chciec grac na kierownicy . Ale po podlaczeniu tmx'a wogole x nie reagowal na nia. Gra wyscigowa robiona przez EA a olali sterowanie. Wylaczylem po 3 min i odpalilem wlasnie fh3. Zapomnialem jaak forza robi dobrze w czapke ^^

Edytowane przez Dei3o
Odnośnik do komentarza

Pierwszy wrak skompletowany i odbudowany - jednak zmieniam zdanie o tej grze - będzie grane :banderas: 
Wprawdzie zasada będzie niestety prosta - kupić, przejść i do żyda, ale co zrobić :dunno:

Pytanie odnośnie EA Access - jak gram we wczesnym dostępie, to żeby zachować postęp w grze to muszę mieć grę w cyfrze czy wystarczy pudełkowa wersja?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.