Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ależ mecz! Początek marny, przez długi czas biegałem z shotgunem. Wokół mnie nawet żywej duszy. Znalazłem w końcu jakiś zapomniany przez wszystkich pojedynczy domek, a tam skarby! M14, luneta x4, kamizelka i hełm x2. Jako, że wylądowałem gdzieś na zadupiu, a strefa była daleko cały czas goniłem. Jak w końcu miałem komfortowo na mapie zostało 20 ludzików. Miałem sporo czasu, fajną drogę, cały czas w cieniu, więc spokojnie sobie chodziłem od strefy do strefy unikając walki. Będąc w top10 zabiłem zauważonego w trawie snajpera. Na tym etapie to już gram megaostrożnie, miałem bardzo fajny punkt. Osłaniał mnie kamień, drzewo, byłem w cieniu. Niestety, strefa zmusiła mnie do ruszenia się no i to był mój koniec. Skończyłem w top3. Mój rekord. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Orzeszek napisał:

coooooo xd ile masz killi na mecz? 



Zależy. 6-10. Największy Killstreak miałem 16. Sporo mam wygranych meczy. Gram tylko TPP na domyślnych ustawieniach czułości. Dla mnie CQC tylko z biodra. Czasem też np jak ktoś stoi na piętrze w oknie, czy na dachu.
Apropo tego, że gra się tylko FPP, to oczywiście wiem. Ale na XBOXie FPP jest niegrywalne. Nie jest trudniejsze, tylko jest niegrywalne przez brak optymalizacji, dlatego jest "trudne" i postanowiłem to olać, bo nie daje żadnej satysfakcji gra w tym trybie na dzień dzisiejszy i wam też polecam, szkoda nerwów :) 

Bo póki co o każdej walce w trybie FPP moim zdaniem decyduje fart. A nie skill. 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, spadki fps'ów w kluczowych momentach walki, problemy z hitbox'ami, sporadyczne lagi, brak bullet magnetis'mu czy jakiegoś wspomagania celowania, plus samo celowanie na padzie w PUBG'u jest średnio zrobione. Zobaczcie takiego R6:Siege. Tam też nie ma wspomagania celowania, a celuje się zdecydowanie lepiej niż w PUBG'u. To wszystko sprawia, że granie w FPP jest na Xbox'ie zdecydowanie mniej przyjemne niż na PC. 

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Godot napisał:

Nie mam porównania, więc nie wiem. Ale dwie sprawy: po pierwsze przesadzasz z 15 fpsami, i to grubo. Po drugie te problemy ma każdy grający. W przeciwieństwie do pc warunki dla każdego są takie same

I tu się mylisz, bo Digital Foundry udowadnia, że X1X ma przewagę ponad 5ciu klatek podczas wymiany ognia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Godot napisał:

Nie mam porównania, więc nie wiem. Ale dwie sprawy: po pierwsze przesadzasz z 15 fpsami, i to grubo. Po drugie te problemy ma każdy grający. W przeciwieństwie do pc warunki dla każdego są takie same


Mam na myśli spadki do 15, nie mam licznika w oczach, ale nie oszukujmy się, gra chodzi "kiepsko" A to, że każdy ma te problemy(Co też w zasadzie nie jest prawdą, jak już wyżej koledzy napisali), to niestety nie zmienia faktu. Celowanie póki co w PUBG na Xboxie po prostu nie działa. Na bliski dystans wygląda to tak, że obaj gracze stają na przeciwko siebie z celownikami na środku ekranu i bujają się na lewo i prawo lewym analogiem, coś tam próbując mącić z wychylaniem :)

Ale tak jak mówie, to są moje odczucia, jeśli spoko Ci się gra w FPP na ten moment, to gitara. Ja po prostu odpuszczam i dopóki to nie zacznie po ludzku chodzić, to zostaje przy TPP. 

Odnośnik do komentarza

nie ma to jak przez cały mecz co pięć sekund mieć trzysekundowego laga(lag=wykryto zwolnienie sieci und nie można się ruszyć i się stoi jak kołek) i wejść do pierwszej dziesiątki xd dobrze, że zebrałem sporo medykamentów i odkryłem, że czas laga można wykorzystać na skorzystanie z nich, dzięki temu dobiegłem do końcowych stref i nawet udało się człowieka-dżdżownicę ubić między lagami xd później widziałem typów jak do siebie strzelali, ale jak dobiegałem to znikali podczas lagów. jakiś typero chciał mnie jeepem przejechać, stoję w miejscu i czekam na rozjechanie, ale gość przeze mnie przeniknął. dosłownie dwie sekundy dalej widzę broń wiszącą w powietrzu (przed meczem często jest ten bug przy stolikach, broń na plecach widać, a typa nie) no to może uda się go zdjąć. strzelam i guwno, typ odpowiada ogniem z 10m obok xd zdrowie na czerwono, chowam się za drzewem, lag, wychylam się, typ dostaje dwie kule z sks, a ja umieram [*]

ciekawe czy to ja miałem coś z netem, czy to z serwerem coś nie tak było. dużo ludzi padło przez gaz, więc może inni też się tak męczyli :dunno:

Odnośnik do komentarza

Posiedziałem dziś nad sterowaniem. Standardowe jest kulawe jak diabli. Pod dolne łopatki dałem sobie z lewej strony wstrzymanie oddechu, a pod prawą X. I strzela i lootuje się lepiej. Pod górne dałem wychylenia, bo standardowe naciskanie gałek jest meganiewygodne. Szkoda, że nadal działa to na zasadzie klik-klik

Odnośnik do komentarza

Jak w tej gierce czasem hedzik wejdzie to ojenysiu co za uczucie :banderas:



EcPiVAX.png

qPFCGY6.png

 

Btw, nie wiem jak wam idzie, ale ja dopóki nie znajdę kolimatora, albo celownika holograficznego, to na blisko strzelam tylko z biodra. Bez celownika idzie mi jak daunowi i nie ogarniam, a lunety używam tylko na dystans, Nawet z taką x2 nie umiem zgarnąć gościa na blisko, za to z kolimatorem wymiatam aż miło.

Ulubione bronie to póki co Mini-14 i SKS, jenysiu co one robią z typami :obama:

Odnośnik do komentarza

A ja miałem wczoraj dziwnego buga(?). Gdy zostało ba mapie około 20 graczy, gra się wyspała do dashboardu, najpierw pomyślałem że może sam wyszedłem do dadzą, ale jak włączyłem grę jeszcze raz to zaczęła się uruchamiać od nowa. Więc stwierdziłem że zrobię sobie chwilę przerwy, odpaliłem yt. Po chwili odpaliłem z powrotem pugba i pojawil komunikat ze moj mecz dalej trwa i czy chce dołączyć. Wchodzę i ładuje na mapie w miejscu w którym mnie wywaliło, w momencie w którym na mapie został jeszcze tylko jeden typek :D zaskoczony cała akcja szybko gine. Kurtyna.

 

Tutaj video: https://account.xbox.com/pl-PL/gameclip/09baa5db-bd06-4d80-9796-da305ed2f0fc?gamertag=of5ajd&scid=00000000-0000-0000-0000-000000000000

Odnośnik do komentarza

U mnie 7 godzin i ratio 0,4 :reggie:

 

Wczoraj miałem spoko akcję. Spadochronem ląduję z kolesiem przed wejściem, razem wbiegamy do budynku ja biorę łom, kolo pistolet. Wy(pipi)ał na mnie cały magazynek, nie trafił nic. Gonię go z tym łomem kolo (pipi). Chyba ze dwie minuty tak go goniłem zanim dorwałem. Benny Hill Show :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...