Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Panowie, ten sklep cdkeys to czysta sprawa? Pobiera kasę w PLN-ach z karty? Gra stamtąd jest po polsku?

Konta na paypalu nie mam i nie chcę mieć. Widzę, że płatność kartą jest przez jakiegoś Skrilla. Bezpieczne to?

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MaZZeo napisał:

Wczoraj miałem najlepszy mecz, siedem killi, w końcówce jak zostało 10 osób to każdy miał jakiś pojazd, ja schowałem się za swoim na brzegu kółka i zacząłem kasować piratów drogowych, zostało nas 3, byłem spokojny bo byłem ostro napakowany, hełm, pancerz na 3 levelu i dużo amunicji. Niestety jak schowałem się za swoim gazem w celu zmiany lunety to nie usłyszałem jak upadł obok mnie granat i rozyebało mnie :frog:

 

jak dobrze rzucać granaty? u mnie upadają po dwóch metrach xD

Zapewne przestawiłeś sobie nie rzut a turlanie granatu. RB bodajże zmieniasz sposób rzutu.

Odnośnik do komentarza

30 min do odbioru dzieci to zagram. Lądowanie, wbijam do domku, znalazłem jakiś karabin. Ok, szybkie przeładowanie i już czuję się pewnie. Przez okno widzę, że ląduje koleś i wbija do tego samego domu. Z tym, że jest bezbronny :D Wlazł w róg gdzieś i się skulił, może myślał, że go nie zauważę. No cóż, to była egzekucja. Idę. Widzę jakąś wysoką trawę, położyłem się i zaczynam się bawić w ekwipunku. Skończyłem i patrzę jak koleś się przekrada jakieś 5 min ode mnie. Nic czekam aż będzie plecami do mnie, serce wali. I (pipi)a jak ostatni głąb nie wytrzymałem ciśnienia i zacząłem do niego walić, oczywiście chybiając. A on mnie spokojnie headshot. Scena jak z Pulp Fiction, ale nie byłem Vincentem i Juliusem. Żałośnie słaby jestem :D Co za gra :D

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Godot napisał:

30 min do odbioru dzieci to zagram. Lądowanie, wbijam do domku, znalazłem jakiś karabin. Ok, szybkie przeładowanie i już czuję się pewnie. Przez okno widzę, że ląduje koleś i wbija do tego samego domu. Z tym, że jest bezbronny :D Wlazł w róg gdzieś i się skulił, może myślał, że go nie zauważę. No cóż, to była egzekucja. Idę. Widzę jakąś wysoką trawę, położyłem się i zaczynam się bawić w ekwipunku. Skończyłem i patrzę jak koleś się przekrada jakieś 5 min ode mnie. Nic czekam aż będzie plecami do mnie, serce wali. I (pipi)a jak ostatni głąb nie wytrzymałem ciśnienia i zacząłem do niego walić, oczywiście chybiając. A on mnie spokojnie headshot. Scena jak z Pulp Fiction, ale nie byłem Vincentem i Juliusem. Żałośnie słaby jestem :D Co za gra :D

Zapowiadało się na spoko historie, a wyszło jak zwykle :)

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Dodano nowe ustawienie kontrolera do menu opcji.

Typ B (nowe ustawienie) obsługuje teraz:

Trzymając LT, celuj w cel.

Trzymanie LB w celu użycia celownika z perspektywy trzeciej osoby.

 

 

Nice, chyba sobie zmienię, bo od samego miałem nadzieję na takie rozwiązanie :notbad: Ciekawe ile mi teraz zajmie odzwyczajenie się od tego co było. Btw teraz jak macie pistolet to nie wybieracie go Ygrekiem, a strzałką do góry :lapka:

Przy okazji się spytam, jak skorzystać z apteczki/tabsów/energetyka bez wchodzenia w iventory? Granat też się chyba da zmienić?

I jak przy celowaniu przechylić się na bok?

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Yakubu napisał:

 

Nice, chyba sobie zmienię, bo od samego miałem nadzieję na takie rozwiązanie :notbad: Ciekawe ile mi teraz zajmie odzwyczajenie się od tego co było. Btw teraz jak macie pistolet to nie wybieracie go Ygrekiem, a strzałką do góry :lapka:

Przy okazji się spytam, jak skorzystać z apteczki/tabsów/energetyka bez wchodzenia w iventory? Granat też się chyba da zmienić?

I jak przy celowaniu przechylić się na bok?

Przechylenie na bok = wduszenie prawej gałki. Dodatkowo można rozjaśniać "kropeczki" w celownikach przytrzymując RB i góra/dół lewą gałką- całkiem przydatne w różnych okolicznościach. Tak samo zmieniamy zoom w lunetach, nie jestem pewny czy we wszystkich.

Edytowane przez Gregorius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No kurna teraz z tym celowaniem to ja mogę grać, 49h na liczniku i w końcu nie gram jak ostatnia szmata. Teraz pograłem i 2 mecze na zero, kilka średnich i dwa razy pierwsza dziesiątka plus rekordzik fragów. Co prawda jeszcze nie do końca ogarniam używanie LB przy celowaniu, ale i tak wreszcie przy wymianie ognia czuję się pewnie. Myślę , że w niedługim czasie zrobię spore postępy.

Ostatnie 5 minut rekordowej rozgrywki, ahh gdybym tylko się ogarnął na samym końcu... czekałem aż typ ściągnie innego gościa, ale w tych emocjach trudno się ogarnąć :frog:  

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.