Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gram sobie, gram, 4 fragi na koncie i nagle taka sytuacja:

mUyWpFZ.jpg

 

Dwa nienaruszone dropy przede mną. Myślę: "No w końcu los się do mnie uśmiechnął". Nie niepokojony przez nikogo podbiegam i obczajam zawartość. W skrzyni po lewej stronie drogi M249 z amunicją i hełmem lvl 3, w drugiej to samo z kamizelką lvl 3. Ucieszony zabieram, co los dał. Biegnę kawałek... i nagle zwis. "bad module info", crash, ląduję na pulpicie. Szybki restart (błogosław Panie dyski SSD!) Jeszcze żyję -> reconnect... zwis na ekranie loadingu. Ctrl+Alt+Del nie skutkuje. Po resecie już po mnie.

 

No (pipi)a :frog:

Odnośnik do komentarza

Nowy patch wleciał. Zmienili sterowanie lotu po wyskoczeniu z samolotu, teraz trzeba się skupić żeby daleko polecieć. I zwiększyli odgłos biegania plus dodali dźwięki skrzypienia podłogi, jakieś chrupania, dziwnie mi się teraz gra...

Teraz w lobby wrzuca nas w różne miejscówki jak na PC. Czuję zbliżający się Miramar, czekam z benisem w łapie :fsg: 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Mikołaj napisał:

Oby wersja na ps4 była ostateczną na maksa dopieszczoną.

 

Yyy... No za wiele bym się nie spodziewał. Na zwykłym Xie obniżyli teraz kilkukrotnie jakość tekstur, żeby poprawić te płynność. Nie jest to moim zdaniem krok w dobrym kierunku, no ale może to tylko tymczasowe rozwiązanie.

 

Oby. Nie wiem jak się optymalizuje kod gry. Pamiętam tylko jak Fortnite miał problemy z doczytywaniem tekstur i były przy tym spadki klatek. Pamiętam update z informacją co zrobili, żeby to poprawić - tekstury ładują się przed rozpoczęciem meczu, wczytywanie rozgrywki trwa dłużej ale poprawiło to płynność. Czy nie tak powinno się to załatwiać?

 

Także jeśli kiedykolwiek wyjdzie pełna wersja tej gry na PS4 to i tak krucho się zapowiada ta optymalizacja. Na razie jeszcze niczym mnie nie zaskoczyli bardzo pozytywnie. Spodziewałem się większego tempa postępu.

Odnośnik do komentarza

Trochę to fakt. SONY nie lubi early access. PUBG przy tym przepychu graficznym to powinien śmigać na koksie w 60fps i 1080p. Niestety dev to partacz, a ludzie pelikany co kupują hurtem niedokończony produkt. Jakby sprzedaż siadła to pewnie i chęci by się znalazły do spięcia dupy i ogarnięcia gry.

Odnośnik do komentarza

Zrobią to samo co na PC, ogłoszą premierę, a gra i tak będzie niedorobiona. Oni nigdy tego nie naprawią, PUBG zawsze będzie technicznym szrotem. Żeby to działało jak należy, to by musieli od nowa grę zrobić. Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś zrobi porządnie jakieś battleroyale w podobnych klimatach.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mikołaj napisał:

Jeśli pubg na xa będzie niezmiennie bublem technicznym to nie ma szans na premiere na ps4. Sony jest bardzo restrykcyjne co do jakości tytułów wypuszczanych na pleja. Gdyby nie to, to już dawno pubg byłby niebieski

Jedyna firma, która jeszcze sprawuję skuteczną pieczę nad jakością produktu jest tylko i wyłącznie Nintendo. Z drugiej strony nie widzę nic złego we wczesnym dostępie. Kupuję produkt za połowę ceny, a dev dostaje fundusze na dalszy rozwój. Jeśli ktoś chce czekać, to nic temu nie stoi na przeszkodzie. Drugą sprawą, że jakieś niezbędne minimum powinno być w jakości wczesnego dostępu tak, żeby nie każdy bubel lądował na platformie. PUBG mimo wszystko daję masę frajdy.

 

 

1 minutę temu, Yakubu napisał:

Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś zrobi porządnie jakieś battleroyale w podobnych klimatach.

Dokładnie na to właśnie liczę. PUBG to dobry szpil, ale w takiej formie nadaje się tylko na PC i dlatego czekam, aż pojawi się coś konkretnego zrobione pod konsole. Fortnite jest OK, ale chcę realne klimaty.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Sneak peak nowej mapy. Jednak nie śnieg, a dżungla :banderas:

jpg

 

Roadmap na resztę tego roku:

 

  • w kwietniu na serwerze testowym pojawi się nowa, niezbyt duża mapa wielkości 16 km2 oferująca krótsze starcia i jeszcze bardziej intensywne potyczki. Zobaczycie ją na końcu newsa powyżej (mój dopisek)
  • wprowadzenie systemu emotek
  • nowe tryby rozgrywki
  • nowe pojazdy (te pojawią się najpóźniej w czerwcu) oraz nowe typy broni
  • kolejna mapa, tym razem wielkości 64 km2
  • achievementy, lista przyjaciół z poziomu gry, voice chat
  • całkowicie nowy system animacji z widoku TPP i FPP
  • lepiej zrobiona walka przy użyciu broni białej
  • przerobiony system lotu na spadochronie
  • lepsze udźwiękowienie broni i pojazdów
  • większe inwestycje w esportowe elementy rozgrywki (system powtórek, tryb obserwatora, lepszy system rankingowy, lepszy matchmaking, etc.)

 

Źródło

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Potężny, 9,1GB update wjechał: :obama: 

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1653257072163725514

Doszły w tym też steamowe achievmenty, no to trochę znów motywacja, żeby pograć

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...