Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.01.2018 o 11:23, ofsajd napisał:

A ja miałem wczoraj dziwnego buga(?). Gdy zostało ba mapie około 20 graczy, gra się wyspała do dashboardu, najpierw pomyślałem że może sam wyszedłem do dadzą, ale jak włączyłem grę jeszcze raz to zaczęła się uruchamiać od nowa. Więc stwierdziłem że zrobię sobie chwilę przerwy, odpaliłem yt. Po chwili odpaliłem z powrotem pugba i pojawil komunikat ze moj mecz dalej trwa i czy chce dołączyć. Wchodzę i ładuje na mapie w miejscu w którym mnie wywaliło, w momencie w którym na mapie został jeszcze tylko jeden typek :D zaskoczony cała akcja szybko gine. Kurtyna.

 

Tutaj video: https://account.xbox.com/pl-PL/gameclip/09baa5db-bd06-4d80-9796-da305ed2f0fc?gamertag=of5ajd&scid=00000000-0000-0000-0000-000000000000

Po wysypaniu się gry zawsze możesz wrócić dopóki mecz jeszcze trwa. Po prostu miałeś farta, że nikt Cię w tym czasie nie ubił :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nowy patch

 

Gameplay

We’ve listened to your feedback and further modified the damage players can inflict on vehicles, increasing areas of vulnerability. This includes:

Increased damage to the vehicle body, and significant damage to the wheels when targeted with gunfire

Increased vehicle damage when successfully targeted with a grenade

Both driver and passenger will suffer increased injuries from crashing into objects or other vehicles (Dacia, UAZ, and Buggy)

Slight reduction to player damage when being struck by a vehicle

Optimization

Continued optimization to controller input lag

Visual quality of reticle is improved (Red Dot, Holographic, and 2x Sight)

Bug fixes

Resolved issue where inventory may highlight the wrong column when looting

The sensitivity setting for 4x Scope is now also applied to the permanent scope on the VSS

Auto-run (double-clicking the left stick) is disabled when aiming down sights

Players can now use the D-Pad while in the map view without switching melee, pistol, or throwing weapons

Removing the marker from the map when pressing (Y) will no longer switch primary/secondary weapons

Fixed issue where the crosshair is not correctly displayed after players reconnect to a game session

Edytowane przez Godot
Odnośnik do komentarza

Walka na krótkim dystansie to parodia nadal. Przy tym framerate w zasadzie nie ma szans na normalną grę tego typu. Oglądałem twitcha i wygląda to zupełnie inaczej na pc. Pomijam już sterowanie, ale sama płynność gry zapewnia normalne starcia. Gra mimo tego to 10/10 i nie gram w nic innego, ale mogliby trochę przysiąść do tej xboxowe wersji. Mam nadzieję, że MS ich kupi i sypnie kasą.

Po patchu na pojazdy gra się zdecydowanie lepiej. Przynajmniej potrącenie motorkiem nie równa się już zgonowi

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem dziwnie. Bardzo dobre mecze, które kończyłem w top10 z kilkoma killami (najwięcej trzy) przeplatały się z megasłabymi gdzie przez 10 min nie potrafiłem znaleźć albo broni i latałem z pistoletem, albo pojazdu i umierałem poza strefą. Przyjąłem nową taktykę: zaczynam albo w bazie wojskowej, albo w tym mieście zaraz obok. Pewne na 100% uzbrojenie, sporo pojazdów i dużo starć, które albo szybko kończą grę, albo wychodzi się z nich dobrze uzbrojony, czyli ze sporymi szansami na wynik. Gra mi się coraz lepiej, na bliskim zasięgu najlepiej z UZI, na średni nawet z kałachem nie jest źle. Nienawidzę strzelb i omijam szerokim łukiem, chyba, że jest totalny początek. Pistolety olewam całkowicie, już lepiej łom złapać

Odnośnik do komentarza

Ostatnio odpuściłem PUBG i myślałem, że nie wrócę dopóki naprawdę czegoś z tym nie zrobią. Przerzuciłem się na Fortnite ale tam mam takiego stresa w finale, że zawału można dostać i potem mnie serce kłuje od stresu :D

 

Wróciłem wczoraj po tygodniowej przerwie i na luzie grałem (pogodzony ze porażką) i wygrałem dwa mecze. Jeden w solo drugi w drużynie z ziomkami. Z takim nastawieniem dużo lżej się gra :D

Odnośnik do komentarza

Coś się dzieje ostatnio z moją grą. Nikogo nie widzę, ginę jak szmata od strzałów znikąd, albo przegrywam jakieś niemożliwe do przegrania pojedynki typu kolo wbiega do mojego pomieszczenia, walę do niego, a on mnie posyła do piachu kilkoma headshotami. Albo nie znajduję pojazdu, albo ekwipunku. Ogólnie dramat. Chyba muszę przerwę zrobić i w coś innego pograć

Odnośnik do komentarza

Taka już jest ta gra. Ostatnio grałem dużo Duo i Squad. W obu przypadkach nie zdarzało nam się być gorzej niż w pierwszej 5. Sporadycznie przy jakiejś naprawdę kiepskiej sytuacji. Wczoraj pierwszy mecz od razu wygrany każdy następny totalna porażka. To zginęliśmy na prostej drodze w Yasnaya Polana bo kumplowi nie doczytały się obiekty na drodze. To mnie zabiły krzesła za drzwiami a jego kartony po przeskoczeniu przez okno. Potem znów brak lootu, zona z dupy, random z krzaków, w ścisku ognia (wrogowie z dwóch stron), perfekcyjny granat jak jechaliśmy autem i w kółko coś... Masakra. Losowość przypadków jak cholera.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Ja dla urozmaicenia zacząłem cisnąć w trybie fpp i po kilkunastu meczach przyzwyczajania zaczęło mi się podobać bardziej niż tpp. Nawet pierwszy kurczak wpadł w tym trybie mając do dyspozycji vss i m16:fsg: No i na olbrzymi plus, że każdy widzi tylko tyle ile powinien, a nie że dauny czają się za drzewkiem, kamieniem czy ścianą i sobie patrzą na wszystko wokół. Polecam.

I zacząłem sobie wolniej grać, ląduję na małych osiedlach i próbuję zaskoczyć typów lądujących w pobliżu, na razie całkiem nieźle wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...