Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ląduję na wieżowcu w Yasnaya Polyana, widzę kilku typów, ale w innych dzielnicach miasta, więc lootuję dwa wieżowce słysząc jak goście się ostrzeliwują. Loot dość cienki, trzeba biec do strefy, przy wyjeździe z miasta centymetry obok mnie przejeżdża Dacia, ale zwiewa bo kierowca dostał kilka kulek. Loot pod miastem i biegiem do kolejnej strefy przeszukując kilka domków po drodze, bo z jednym kolimatorem i trzydziestoma pestkami do M16A4 to tak średnio bym powiedział. Później Roznok i jakieś inne domki, lootowanie co dziesiąty domek, bo strefa znowu leci i tak z Yasnaya Polyana dobiegłem ... w okolice Georgopolu :reggie: Jakiś lasek, gosodarstwo i widzę dymiącego Jeepka mknącego między drzewkami, no to kamperka za drzewem, czekam i sru, dostał tyle pestek aż wybuch,. Dobiegam do skrzynki, a tu jakiś typero nie wiadomo skąd dla mnie strzela, no to biegnę się skitrać, a po chwili słychać kolejnego Jeepka... Dalsze przygody tutaj :daddy: 

 

 

 

sory, że tyle filmików wrzucam, ale muszę się tym z kimś podzielić xd

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale jest trochę prawdy w tym co mówi. Pierwsze dwa moje Desperadosy sprzedałem na markecie, za to później sprawdziłem, co może z nich wypaść i porównałem sobie procentowo szanse na otrzymanie itemka, który zwróci mi całą inwestycję. Trzeciego Desperadosa otworzyłem i wypadła mi skórzana kurtka za ~130zł. Jeśli macie szansę, warto spróbować otworzyć chociaż jedną.

Odnośnik do komentarza

Nie wykastrowali FPP. Jest, ale moim zdaniem celowanie na padzie w FPP, bez asyst i przy dropiących klatkach/sporadycznych lagach/błędach z hitboxsami strzelanie w FPP jest trudniejsze niż w TPP. 

Na razie nie ma planów na crossplay i chyba dobrze. Przecież każdy m+k masakrował by ludzi grających na padzie. 

 

Jak już tak dzielimy się filmikami, to zamieszczam materiał instruktażowy jak NIE grać w PUBG'a xD

 

 

Edytowane przez zloto
filmik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

OK XD zakończmy te parafiade na konsolach

jak coś to łatwiej mówić kolor amunicji, potrzebuje "czerwonej" "zielonej" itd niż po numerach kalibra <sprawdzone info>

unikamy otwartych terenów, zawsze kleimy się do osłony <jak w prawdziwym życiu>

nie strzelajcie z biodra

 

MACIE TUTAJ 3 NIESAMOWITE PORADY JAK GRAC W PUBGA NA KONSOLI!!!

Pieniądze proszę wysyłać na numer konta który podam wam na pw.

 

W NASTEPNYM PORADNIKU BEDĄ SUPER TIPY JAK DLACZEGO LĄDOWANIE TO TYLKO POCHINKI ALBO REZHOK I DLACZEGO PISTOLET JEST NAJBARDZIEJ OP BRONIĄ W GRZE.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Orzeszek napisał:

jak coś to łatwiej mówić kolor amunicji, potrzebuje "czerwonej" "zielonej" itd niż po numerach kalibra <sprawdzone info>

 

U nas wszyscy już pamiętają po numerach: czterdziestkapiątka, piątka, siódemka, dziewiątka i dwunastka :)

 

Chyba trudniej było zapamiętać, która amunicja do której broni, ale po 50h już mógłbym sprawdzian z tego pisać ;)

 

A podziękować to mogę osobie która polecała szkołę jako Call of Duty. Można fajnie poćwiczyć sobie strzelanie. Nabrałem dzięki temu pewności do bezpośrednich starć i takie CQC idzie mi już dużo lepiej.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Orzech, wszystko zależy od własnych preferencji i umiejętności, jednak większość ludzi jest przeciętna w celowaniu na padzie i dla nich zdecydowanie bym polecał w pojedynkach "na blisko" strzelać z biodra. Powiem wiecej, widzę ludzi z którymi gram i większość z nich kaleczy grę strzelając z pierwszej osoby, a z trzeciej jakoś tam daja rade.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no to uwaga kek, nic nie zmieniałem. Grałem trochę na pc w pubga i nawyki sie przekładają na konsole. pistol pompa m16 i gwarantowane 10+ killi. tak jak pisze pistolet jest najbardziej op bronią, jak nauczycie sie strzelać gnatem, nauczycie sie stzelać wszystkim poza snajperkami.

ZXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nie no kisne. na pc gra sie tylko w fpp.

 

a gracie full auto z karabinami szturmowymi czy pestki?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Na PC gra sie tylko FPP, ale uwaga, niespodzianka, mówimy o wersji xbox'owej, w którą grasz na padzie. Chyba zdajesz sobie sprawę, że m+k ma "trochę" większą precyzję niż pad. 

 

W każdym razie, każdy niech gra tak jak mu wygodnie. Ja osobiście początkującym, takim jak np. Czarek, polecam grac w TPP.

 

 

Edit: Wszystko zależy od sytuacji. Na dystans pojedyncze wystrzaly, czasem serię. Na blisko serię, czasem full auto.

Edytowane przez zloto
.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...