Skocz do zawartości

Dragon Ball Fighter Z


oFi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Square napisał:

Gra zapowiada się za(pipi)iście jak sam napisałeś Top 1, a mimo to wolisz czekać jak spadnie z ceny? Trochę dziwna logika.

Nie wiem jak w innych grach tego studia, ale wydaje mi się, że starcie VS to główne danie. Fajnie, że będą inne tryby jak Arcade i Story, ale to tylko dodatek.

Ja ciągle się waham czy brać Kolekcjonerkę z figurką, czy ten zestaw co Ukyo z SP i dodatkami.

 

Źle to zinterpretowałem. Chciałbym by ta oryginalna ścieżka dźwiękowa, postacie i wszystkie dlcki były w jakieś ludzkiej cenie, dlatego wezmę na początek "gołą" wersję, bo 500zł to za jedną gierke jakiś kosmos dla mnie :obama:

A kupka wstydu w moim przypadku jest dość pokaźna

Odnośnik do komentarza

Ludzie ktorzy grali w Final Build mowia ze kontentu w tej grze jest masa... Wszystkie kolorki i inne pierdoly mozna kupic za in game currency i nie jest to jak w SFV ze po 1000h grania kupisz sobie postac. Ta gra to bedzie moja go to Bitka u boku GGRev2 wiec biore cyfre. Za kase ktora chca za Limitke kupie sobie duzo lepszego Goku na Akihabarze jak mi Zetta wysle.

 

Ja juz gotowy od kilku miesiecy 

 

https://imgur.com/aiM6MAU

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Oż w (pipi), brałbym Roshi'ego.

Kurde normalnie powinienem jarać się grą i w ogóle już brać preordera ale jakoś nie potrafię. Nie wiem czemu. W ogóle nie mam ciśnienia na grę. Nawet nie śledzę wątku. A gra wygląda obłędnie.  Może bijatyki z ps2 mnie obrzydziły życie? Z tego co widzę nie ma tu latania (jako takiego)? 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

tragicznie malo postaci, widze ze taktyka ze SF5, dac malo, ale czuc roznice kiedy sie gra

dojdzie polowa tego w DLC i tyle.

19 minut temu, Shen napisał:

I tak jest więcej postaci niż się spodziewałem na początku, dali nawet takich przydupasów jak Nappa czy Ginyu.

 Jak dla mnie Druzyna Mleckora, Raditz, Kapitan Niebieski, Cell 1 forma lub 2, Androind 17,19,20, chudy Bubu i spokojnie mozna wyrzucic te wszystkie Super Sayijany.

Kosmosem byloby jakby sie pojawil Kid Goku, ale sam Toriyama stwierdzil ze Saiyanie nigdy nie mieli ogonow czy cos wiec marzenia scietej glowy.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

No jak obejrzałem nieco Beerusa, to chyba mam powód by zainteresować się tą grą. Przypomina mi Venoma z GG. Akurat będzie w sam raz do stopowania tych rush'ujących Gohanów, czyli pewnie jakieś 80 % grających KSzAków i szkopów. Beerus, Android 16, Frieza - wydają mi się moim team'em po tym co widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, aphromo napisał:

tragicznie malo postaci, widze ze taktyka ze SF5, dac malo, ale czuc roznice kiedy sie gra

dojdzie polowa tego w DLC i tyle.

 

7 godzin temu, devilbot napisał:

Tzn ile jest potwierdzonych bo nie wiem co to mało? Np. w "Street Fighter II CE" jest 12 i gra się w to przez 26lat do dzisiaj.

 

Potwierdzonych jest 23 postaci, z czego dwie (Goku i Vegeta SSB) do odblokowania w grze albo od razu w preorderze. W SP jest 8 dodatkowych postaci, obstawiam, że Boski Miszcz, Jiren i może inne z aktualnego arcu Super (Caulifla + Kale np). Osobiście widziałbym Siedemnastkę jako osobnego zawodnika, ale czy ma szanse, skoro będzie jako wsparcie dla C#18 to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.12.2017 o 21:21, Square napisał:

 

 

Potwierdzonych jest 23 postaci, z czego dwie (Goku i Vegeta SSB) do odblokowania w grze albo od razu w preorderze. W SP jest 8 dodatkowych postaci, obstawiam, że Boski Miszcz, Jiren i może inne z aktualnego arcu Super (Caulifla + Kale np). Osobiście widziałbym Siedemnastkę jako osobnego zawodnika, ale czy ma szanse, skoro będzie jako wsparcie dla C#18 to nie wiem.

W grze ponoć (jak to mówią plotki) jest do odkrycia jeszcze coś więcej, byle chociażby nowa pani android. Dawno temu ktoś sugerował też, że 17 byłby grywalny na zmianę z 18, co również byłoby w miarę ok - choć jego wersja z Supera byłaby bardziej na miejscu.

 

Bardock pewnie dlc :( Oby szybko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...