Skocz do zawartości

Dragon Ball Fighter Z


oFi

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje mi może z 3-4 postaci (w tym Janemby) i byłoby perfect. DLC to pewnie zmieni.

 

A na roster z Xenoverse'a nie było się co napalać już od momentu ogłoszenia FighterZ i kto stoi za produkcją. Nawet się cieszę, bo w tamtej grze i tak nie korzysta się ze zdecydowanej większości postaci.

 

Jakość ponad ilość. A z tego co do tej pory widziałem i czytałem - są same zachwyty.

Odnośnik do komentarza

No 8 postaci w DLC to też będę raczej pewniaki w postaci Jirena, UI Goku, Boski Miszcz, może Vegetto. Fajnie jakby dali właśnie jakieś postaci z kinówek jak Brolly, Janemba i Gogeta. Arc wydaje jeden Season Pass czy raczej więcej? Chociaż to Namco, więc pewnie będzie sporo rzeczy jak sprzedaż siądzie.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Square napisał:

Ale że jak? W sensie, że nie ma pozostałych postaci z Ginyu Force jako osobnych postaci? Występują w ramach asyst i w sumie dobrze, bo to mocno poboczne postaci i nie mają odpowiedniej ilości popisowych ruchów. To samo Chaoz. Vegetów masz nawet dwóch.


No asysty asystami, ale może jednak dałoby się coś z nich wyciągnąć. Tak samo Vegeta. SSJ to zupełnie inna bajka niż Vegeta który wraz z Nappą pojawił się na Ziemi. No i takich przypadków jest wiele. Gotenks jest, a gdzie dzieciaki osobno? Tak czy siak, mam wrażenie, że mało tych postaci jak na DB.

Odnośnik do komentarza

Ehh czyli ja sobie na grę poczekam jeszcze z 1.5 roku ;) Complete edition ze wszystkimi postaciami. Swoją drogą to mieli strasznie pośpieszny development. Jeszcze niedawno oglądałem filmik gdzie nie mieli głosów dla Tiena i w ogóle był "work in progress" a teraz, premiera za rogiem. Nie dziwo że tych postaci tak niewiele.

Odnośnik do komentarza

Do calego januszostwa ktore bedzie gierke sprzedawac po wejsciu na Online...

 

DBF to gra aspirujaca do bycia solidna gra Tag turniejowo nie gownem dla plebsu jamim jest Xenoverse i cala reszta tego latajacego shitu.

 

Po drugie bijatyke 2D zeby wszystko dzialalo i mialo jakikolwiek balans robi sie bardzo dlugo 

 

Ilosc postaci biorac pod uwage ze 80% z was nawet nie polize potencjalu tej gry jest bardzo zadowalajaca 

Odnośnik do komentarza

Gierki od Arc System Works tanieją bardzo szybko. Na premierę nie ma się co rzucać bo na okres jesień/zima wyjdzie pewnie nowa ulepszona odsłona z nowymi fighterami i lepszym balansem. Każda ich gra tak kończy, a przynajmniej te ostatnie. Tak było z nowym Guilty Gear czy Personą Areną. Ja tam czekam, nie napalam się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...