Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

 Btw, w online strasznie dużo bram z główki strzelam. Element do poprawki. Ale tu też mi się chcę ciagle grać :)

 

Bardzo proszę w takim razie o jakieś rady, bo ja na 40 meczów strzeliłem 3 bramki z główki z cpu. 

Wciskam strzał jak leci wrzutka, to albo piłka przelatuje przed nosem napastnika, albo odbija się od niego - generalnie żadnej reakcji główkowej. JAk uda się wrzucić na voleya, to czasem strzelę, ale też chyba więcej szczęścia, niż rozumu. 

Uprzedzając pewne rady:

Tak, próbowałem naciskać strzał w różnych momentach lotu piłki

Próbowałem nawet dwa razy wciskać jeszcze w momencie strzału

 

Nic nie mogę znaleźć w grze, ani treningi na pustą bramkę NIC MI NIE DAJĄ. Nie wiem jaki jest sekret strzału z główki. 

 

Przypomnę tylko, że Gram bez asyst/na ręcznym sterowaniu, chodzę na cross fit, studiuję prawo i nie jem glutenu.

 

JAk włączyłem asystę, to częściej mi na treningu wchodziły, ale nie ogarniam co i czemu.

Odnośnik do komentarza

 

Przypomnę tylko, że Gram bez asyst/na ręcznym sterowaniu

 

Już prawie zapomniałem.

 

Na szczęście główki zbyt często nie wchodzą nawet na asystach, ale ktoś tu pisał, że w grze nie ma fauli bez wślizgu i nie wchodzą bomby sprzed pola karnego, a z tym się zupełnie nie zgodzę. Dzisiaj dostałem dwa karne w jednym meczu po takich faulach, a bomby sprzed pola karnego rozrywają siatkę aż miło. Ogólnie chyba teraz bardziej opłaca się strzelać siłowo, nie technicznie, ew. mam za słabych techników w drużynie...

Odnośnik do komentarza

Bramki po dośrodkowaniach wchodzą bardzo często. Czasami kiedy potrzebuje bramki a nie mam pomysłu na rozegranie akcji podaje wszystko na skrzydła bo łatwo doprowadzić do dośrodkowania a po nim szansa na bramkę jest bardzo duża. Z drugiej strony strzały z poza pola karnego wchodzą bardzo rzadko czy to w singlu czy multi nieważne czy mocne strzały czy techniczne nic nie wchodzi.

Faule po wyciśnięciu X bardzo rzadko są gwizdanie za to wślizg prawie zawsze kończy się faulem i często żółta kartką.

Czyli wychodzi na to ze pajgi gra w innego pesa xd

 

A tak ogólnie to bardzo mi sie podoba ten pesik zawsze grałem w fife albo nie grałem w żadna piłeczkę a taka zmiana działa bardzo odświerzająco.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem panowie, może faktycznie tak jest, że te wersje się czymś różnią ( o czym nikt w internetach nie pisze), a może każdy z nas ocenia to co widzi trochę inaczej. Dla mnie w kwestii główek zmieniło się bardzo dużo, bo teraz już nie ma takiego automatyzmu, że bijesz na pałę na wysokiego i prawie zawsze jest z tego przynajmniej uderzenie na bramkę. Tutaj trzeba jednak trochę się wysilić, piłkarze już nie mają magnesu, który przyciąga do nich piłkę. Jak ktoś ogarnia i ma dobry timing, to jak najbardziej może kosić z główki, ale eliminuje to przypadkowych bohaterów-spamerów.

Z faulami jest trochę tak, że ten brak magnesu powoduje, że częściej obrońca przebiega obok napastnika niż na niego wpada, więc póki co jest tak, że ludzie się mało faulują za pomocą xa, bo nie mają za bardzo sposobności. Jak ktoś klepnie 2xX w złym momencie, to najwyżej wącha spaliny.  Wślizgi są trudniejsze niż rok temu, trzeba dobrze mierzyć.

Odnośnik do komentarza

Mam to samo - jest trudno, znacznie trudniej niż w 2017 ale gra mi się naprawdę dobrze. Jeżeli ktoś się waha czy grę kupić, to polecam - ja gram głównie online, i nie wkurzam się na samą grę bo nie odczuwam tego co często w FIFIE, tzn. że gra robi co innego niż ja chciałbym. Tutaj czuję znacznie większe panowanie nad zawodnikami. Jak ktoś zaczyna grę w MyClub, to polecam poszukiwania skautów do zawodników dobrych w dryblingu ze srebrnych piłek, takich jak np. Cueva z ligi brazylijskiej.

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...