Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie bałem się tego bolca z tym speedem ale moim zdaniem w pełnej wersji mamy większą kontrolę nad obrońcami,nie ma problemu go zatrzymać a jego strzały to już w ogóle padaka, nawet nie chce mi się wpisywać kodu aby go do składu brać

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ogólnie bałem się tego bolca z tym speedem ale moim zdaniem w pełnej wersji mamy większą kontrolę nad obrońcami,nie ma problemu go zatrzymać a jego strzały to już w ogóle padaka, nawet nie chce mi się wpisywać kodu aby go do składu brać

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

69 Attacking Prowess

66 Ball Control

69 Low Pass

67 Lofted Pass

64 Finishing

 

XD No raczej ciezko ugrac cos gosciem ze statsami gorszymi od napastnikow Libanu

Odnośnik do komentarza

ej to prawda, ze nie ma bajernu w tym pesie?

 

w sensie nie ma opcji, zeby myclub albo w dywizje grac bajernem? bo offline to pewnie jakis option file zalatwi.

jest tak samo jak w 2017 czyli nie ma bayernu i nie pograsz w dywizjach czy mcclub bayernem

 

oczywiscie mozna OP wgrac nieoryginalny bayern i podmienic jakis team i offline grac tym klubem ale na logike online oczywiscie, ze sie nie da bo przeciez w sieci gra bierze statystyki z oficjalnej bazy a w oficjalnej bazie nie ma bayernu czy jego nielicencjowanego odpowiednika

 

to samo sie tyczy jakis innych klubow czy lig tworzonych fanowsko - offline pogramy a w sieci co oczywiste nie, nawet jak w multi beda koszulki i nazwa naszego wyedytowanego klubu (np ruch chorzow) to zawodnikow bedziemy mieli z oficjalnej bazy czyli tych, ktorych podmienialismy

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj coopa 2vs2 i 3vs3 online i bajka jak narazie. Japończycy trochę oczywiście zrobili pod górkę, żeby zagrać ze znajomym w drużynie najpierw trzeba stworzyć jakiś pseudo clan i dopiero potem można się zapraszać, no ale jak przez to przebrniemy to już jest super. Szuka przeciwników szybciej niż na 1vs1 gdzie wczoraj trzeba było poczekać no i ZERO LAGÓW.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...