Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja tam karnego dzis zrobiłem po klepniwciu x. Ale fakt, za mało twgo tyle ze nie jest to duzy mimus. Gorzej ze nic z za pola kanrengo nie siedzi, to jest zle

A mi z kolei, siedziało zza pola. 5 meczów i w 4 bramka zza pola, w dodatku 2 razy rykoszet. Te rykoszety też trochę plaga, bo też tak straciłem bramkę.
online czy na cpu? Bo jesli z cpu to dopiero od top player bronia wszystko
Odnośnik do komentarza

Dla mnie tempo w ogole nie przypomina 17, którą jak widzę to mi sie zbiera na pawia. Nie chce mi sie teraz odpalać dema i fulla żeby to porównywać (chociaz mogłbym demo na xboxie odpalić i fulla równolegle na ps4 i przełaczać się żeby zobaczyć czy są róznice tempa - ale no jak mówie jestem zbyt leniwy żeby to robić a udowadnianie racji w internecie mnie nie podnieca) ale nagrałem sie z ziomeczkami w Berlinie całkiem sporo w demo, które super mi się spodobało a full ma dokładnie takie same czucie boiska oraz wydaje mi się, że tempo nie jest podkręcone bo demo ogólnie wydawało mi się jakieś wolne ot w sam raz.

Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia po ograniu dema z CPU, może jutro albo w pon uda się pograć z kumplem. Zaznaczę, że od wersji 2009 ( przejście z PC na PS3 w tamtym czasie) grywam w Fife:

 

PLUSY

- w końcu awodnicy reagują na moje komendy tak jak bym oczekiwał !! można fajnie minąć przeciwnika balansem ciała albo sprintem wciśniętym w odpowiednim momencie

- w końcu istnieje gra ciałem, a nie "animacja potknięcia" i strata piłki

- feeling przy walce o górne piłki dużo lepszy niż w poprzednich edycjach

- rozgrywanie piłki w środku pola daje mnóstwo frajdy !!

- wrażenie większego boiska i przez to więcej czasu na rozegranie akcji, nie ma dzikiego pressingu jak w Fifie

- świetne animacje

- nieprzewidywalność - nie mam wrażenia, że większość meczy wygląda podobnie

- obrona !! - w fifie od edycji 12 uzywam odbioru poprzez niskie ustawianie sie na nogach i odbior w odpowiednim momencie + nie uzywam prawie w ogole pressingu drugim graczem, wiec czuje sie jak ryba w wodzie pod tym katem :) Nie czuje zeby obrona robila mi jakies luki albo byl chaos. Tak jak ktos tu wczesniej bardzo szczegolowo tlumaczyl - ustawienie sie nisko na nogach z L2/LT, czytanie gry, nie uzywanie za duzo pressingu drugim graczem i gra obronna wyglada calkiem niezle :)

 

MINUSY / OBAWY

- grafika przy kamerze meczowej na X One/ PS4 - przepraszam, ale nikt mi nie wmowi ze te "ząbki" w czasie gry to cos czego bysmy czekiwali w 2017 :D Na powtorkach opad szczeny, ale domyslna kamera meczowa nie zachywca.

- matchmaking - gdybym kupil PESa to bym glownie grywal mecze rankingowe i obawiam, sie ze grajac 5* gralbym wiekszosc czasu z Realem. Chyba ze tworzycie jakas grupe/spolecznosc i tam gracie towarzyskie. Kolejna rzecz to czas oczekiwania na rywala plus mozliwosc ustawiania skladu przez 2 min (vs 30 s w fifie).

- wolne - z tego co piszecie to nadal wpada z nich bardzo duzo goli

- stamina - czy to normalne ze najlepsi zawodnicy w grze po 30 minutach maja 50% staminy? Jak to wplywa na rozgrywke? Zaznaczam, ze nie uzywam pressingu drugim graczem prawie w ogole.

- strzały z daleka - ustawilem strzal na Advanced i zza 20-22 metra to za duzo nie strzelilem. WIdze opinie innych ze "nie oplaca sie strzelac z daleka"

- bramkarze - generalnie poprawieni ale czy nie dzialaja troche na zasadzie sweet spota z battlefielda? Ze najlepiej strzelac z 10 - 20 metra bo inaczej zachowuja sie jak spiderman?

 

Tak czy inaczej ten PES naprawde daje rade :) Gdybym mial wiecej czasu na granie kanapowe przy browarze to na pewno bym go kupil :) A tak to musze bardziej patrzec pod katem grania onlinem wieczorem.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Moze mi ktos wytlumaczyc jak te dauny to robia?

 

Czyzby konami naprawilo,po tylu latach te ucieczki bez konsekwencji tych pajacy? zaliczylo mi wygrana,ze chlop uciekl,jedak kominikat pokazuje,ze siadla psycha typowi. Oczywiscie w sekudne polaczenie sie zesulo...

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Wszystko OK (dla ogółu, dla mnie nie OK, ale nie chce mi się rozwijać), ale grafika w tej grze to jakaś porażka. Tunel jest super, powtórki mogą być, ale już widok z kamery meczowej, a szczególnie prześwietlony obraz i większość muraw... No nie podoba mi się to.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...