Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

a ten myclub spoko? podobne do starej master league?

 

sa tam realne szanse na jakies gwiazdy w druzynie? czy trzeba grac 100 godzin tygodniowo zeby kupic takich neuerow, lewandowskich itd?

Wszystko zależy od szczęścia,a dropy są o wiele większe niż w jakimś Ultimate team.

W Pesie o wiele łatwiej buduję sie dobry skład,co chwilę konami rzuca jakieś promocje czy puchary,nowe losowania piłek.

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

a ten myclub spoko? podobne do starej master league?

 

sa tam realne szanse na jakies gwiazdy w druzynie? czy trzeba grac 100 godzin tygodniowo zeby kupic takich neuerow, lewandowskich itd?

Kupić można, ale kosztuje to maaaasę punktów. Piłkarzy zdobywa się głównie poprzez losowanie i podczas tygodniowych eventów szansę na zdobycie gwiazdy w ten sposób są duże.
Odnośnik do komentarza

Jeden (pipi)itny minus. Jak nie uzyjesz wslizgu to w meczu jest zero fauli. Nie mialem absolutnie zadnego faulu z jednej i z drugiej strony jesli nie poleciała ewidentna kosa.

 

Do poprawki w huy.

 

W mc jest jakis pucharek, no spoko ze ostrzega ze losuje typa jakiegokolwiek ale trafiam swoim 2 gwiazdkowym sciepem na typa z plejada gwiaz gdzie nie masz szans nawet pilki wyprowadzic. Pozniej zaczal sie bawic w obronie to pilki nie odbierzesz. Mozesz biegac jak poyebany w czterdziestu zawodnikow. Ale to juz akurat super wyszukiwanie wedlug Konami.

 

W ogole powinno losowac typow co kupuja coinsy i ci co je wypracowuja w meczu. I generalnie te mikroplatnosci zabijaja caly system. Wyyebac to w ogole ale rozumiem, janusze gejmingu by umarli.

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Usiadłem dzisiaj rano na 2 meczyki, skończyłem grać 20 minut temu. Gra się naprawdę przyjemnie, spora różnica w grze i kreowaniu sytuacji w stosunku do FIFY. Mój największy mankament to problem z wykorzystywaniem sytuacji 1vs1, znacznie łatwiej jest mi strzelić gola przy asyście obrońcy obok mnie niż w sytuacji gdy jestem sam z bramkarzem, nie wiem z czego to wynika ale naprawdę często bramkarze bronią takie sytuacje. Z obroną problemy miałem na samym początku, teraz jest już lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...