Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

To było przypadkowe odbicie czy podanie?

 

W końcu udało mi się przekroczyć 800 (byłoby szybciej, gdyby nasi wschodni sąsiedzi nie obciążali łącza kiedy dostają w(pipi)) ranking w MC i chyba coś tam zaczynam kminić. Trener którego mam jest w miarę ok, ale perfekcyjnego raczej nie znajdę (pressing, ale bez wysoko ustawionej defensywy+ atak środkiem przy ustawieniu 41212 byłoby cudnie). 
Co do tajemniczych wpadek to chyba raz miałem taki mecz, gdzie strzeliłem 5 goli (po jakichś 13 setkach), ale przegrałem mecz (TAK!) 5-7. Gość oddał łącznie 8 strzałów z czego 7 celnych. Miałem wrażenie, że obrońcy stali w kisielu, a bramkarz nawet nie wyszedł na spotkanie. Przepaść pomiędzy tym co się działo w ofensywie i defensywie była gigantyczna. Co najlepsze typ z którym grałem miał w miarę wysoki ranking (coś około 650), ale wszystkie ostatnie mecze dostawał baty. Prawie się zabiłem.

 

Do przełączania zawodników da się w miarę przyzwyczaić (zwłaszcza, że teraz ikonka pokazuje, na którego się nam zmieni), ale ta nietykalność piłki mijającej zawodnika którym akurat nie sterujemy  faktycznie mocno do poprawy. Gra zwyczajnie wymaga bardzo dużo od gracza, ale nie zawsze daje najlepsze narzędzia ku temu (to przełączanie).

Odnośnik do komentarza

Gosc se kopnął z dupy. Monetti kleknal i sie zesral.

 

Qurwa 3 mecze z rzedu w pyzde. Zero bramek. Jada mnie jak szmate. Ja yebie, bylo grac w jakies huyangi zamiast napyerdalac co roku w pileczki? To masz ciulu, skillopyzda.

 

Chociaz ok, byl tam rykoszet obrońcy jednak. No ale sama reakacja kipera to jak ciul ze szmaciany.

Edytowane przez II KoBik II
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wku...wiajace są te polaczki cebulaczki, fartowni frajerzy, teraz z takim grałem nick malysz333 i paproch ani jednego strzału nie zrobił tylko w 91 minucie wywalił lagę pod moją bramkę, mój obrońca się zawiesił a ten strzelił. Rozk..wił bym takiego parcha i nasrał do mordy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wku...wiajace są te polaczki cebulaczki, fartowni frajerzy, teraz z takim grałem nick malysz333 i paproch ani jednego strzału nie zrobił tylko w 91 minucie wywalił lagę pod moją bramkę, mój obrońca się zawiesił a ten strzelił. Rozk..wił bym takiego parcha i nasrał do mordy.

Wczoraj bilans 2 zwycięstwa, 4 remisy i reszta porazek. Witaj ponownie 7 liga.

 

Czas.. Czas gry jest za krotki w online. Gdy stracisz dwie bramy z ogarnietym typem. Lepiej podac do kipera i sie dalej nie wqurwiac. Nie zdarzysz chocbys sie zesral bo setki gdzie mierze kilka sekund czesto bedac sam na sam, nie wpada. Kopne byle jak, bez wychylu galki - gol. Lipa. Dodatkowy czas liczony przez niby sedziego tez nic nie daje bo w 100% gra jak doliczy 1min. to kurczowo sie tego trzyma a ta minuta trwa kilka sekund.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście zaczynając master league od drugiej ligi gra się mega. Wczoraj kilka godzin siedziałem z syndromem jeszcze jednego meczu. Jak za czasów ps2! Zacząłem Aston Villa, dokupiłem Kapustkę i średniego ale młodego napastnika. Fajna przewrotka wczoraj wpadła. Gram na top player i liczę na awans. Na początku było ciężko ale ostatnio udało się 5x z rzędu wygrać. Wydaje mi się, że chemistry czy jak to tam w pesie się nazywa jest ważne. A jak się nie ma kasy to brać od razu juniorów do seniorskiego składu. Dwóch czy trzech najlepszych. Jest taki 17 letni Niellender (chyba każdy team ma tych samych fakowych oczywiście juniorów). Dajmy mu szanse gry kiedy tylko może i będzie z niego dobry pomocnik. Albo dobry zysk. Z obroną miałem totalną patologię. Nie wracali, gubili się + to o czym piszecie problemy przy przełączaniu. Po ustawieniu dwóch taktyk na raz czyli wina backs i zagęszczanie obroncow chyba coś na "G" jest trochę lepiej. Ogólnie najlepsza piła generacji. Jest to stare uczucie zżycia się z naszym teamem.

Edytowane przez Kosmos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do przelaczania to nie zawsze jest uposledzone. Czasem jest idealne a alr zdarza sie ze sie ostro pie.rdoli cholera wie. Moze forma meczowa ma znaczenie nawet jesli chodzi o przelaczanie xD

 

Wytrenowalem swojego bramkarza ma juz ovr 75 i jaka to jest roznica niz mial te 70.

 

Jedyne co mnie czasami wkur.wia to jak gram z lepszymi druzynami czesto sie zdarza ze ma sie odczucie jakby gra robila lekko w chu.ja, nagle sytuacje ktore zawsze wchodzily nie wchodza, napastnik naku.rwia po slupkach czy poprzeczkach. Lekko to irytuje. Mialem tak np Roma az w koncu w 70 minucie je,bli samoboja xD

No Kosmos pisze jak jest, mi sie wydaje ze bardzo wazne jest tez jednak te pilnowanie dobrych meczow druzyny, rwidentnie zauwazylem ze jak wygralem te 5 meczy pod rzad raz to 6 meczu grali jak kur.wa na amfetaminie :D

 

Ja wygralem ostatnie 5 meczow w serie b i awansowalem z 2 miejsca. Zle zavzalem serie A bo pierwsze 4 mecze 3 porazki i remis. W zlym stylu. Ale przelomowa okazala sie wygrana z roma i teraz po 30 kolejkach jestem na 4 pozycji, ostatniej premiowanej pozycji do LM , ale miedzy 4 a 7 miejscem jest 1pkt roznicy xd oj beda emmocje. Bo w LM pewnie grube hajsy. Ja z mlodziezowki wzialem wroughlena , i robie z niego takiego Lewego :D

U mnie pierwsze zakuoy to byl bramkarz , teraz do serie a kupilem dwoch stoperow po 195cm wzrostu, jakos to idzie, jakiegos japonca i mendeza na skrzydla i jest spoko :)

Odnośnik do komentarza

Wku...wiajace są te polaczki cebulaczki, fartowni frajerzy, teraz z takim grałem nick malysz333 i paproch ani jednego strzału nie zrobił tylko w 91 minucie wywalił lagę pod moją bramkę, mój obrońca się zawiesił a ten strzelił. Rozk..wił bym takiego parcha i nasrał do mordy.

 

 

Myślałeś o leczeniu się?

Odnośnik do komentarza

Też lubicie PESa za to, że cholernie satysfakcjonujące jest wyszukiwanie niby słabych piłkarzy, którzy w praniu okazują się nam leżeć dużo bardziej niż zawodnicy z dużo większym OVR? Mam np. w składzie jakiegoś Ruska czy Rumuna, który na 23lvl ma ovr 72 (brązik), a jak się nim cholernie przyjemnie gra, ma świetny drybling (mimo, że to tylko 80), luję potrafi zasadzić, umie pojawić się znikąd jak go akurat potrzebuję. Ustawiam go na AMF zamiast Modrica (na obecnym levelu OVR 82), który wydaje mi się taki kwadratowy.

Odnośnik do komentarza

Też lubicie PESa za to, że cholernie satysfakcjonujące jest wyszukiwanie niby słabych piłkarzy, którzy w praniu okazują się nam leżeć dużo bardziej niż zawodnicy z dużo większym OVR? Mam np. w składzie jakiegoś Ruska czy Rumuna, który na 23lvl ma ovr 72 (brązik), a jak się nim cholernie przyjemnie gra, ma świetny drybling (mimo, że to tylko 80), luję potrafi zasadzić, umie pojawić się znikąd jak go akurat potrzebuję. Ustawiam go na AMF zamiast Modrica (na obecnym levelu OVR 82), który wydaje mi się taki kwadratowy.

 

Może nie taki słaby, ale w 2017 grałem masę meczy Sebastianem Rode. Od obrony aż po ofensywnego pomocnika gość był bardzo solidny. W tym roku na razie nie znalazłem nikogo tak dobrego.

Odnośnik do komentarza

No własnie Rode:D Dla mnie w 2016 był podstawowym zawodnikiem, pełno go było na boisku, w 2017 grało mi się nim gorzej.

Witam Koledzy ma ktoś namiar jak ustawić ====={ defensive instructions }=====

Tzn. Co ustawić w tych opcjach? To zależy od twojego stylu gry i czego oczekujesz od obrońców/drużyny. Napisz coś więcej to pomogę
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...