Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Mi online chodzi wyjątkowo dobrze muszę przyznać, gram bez żadnych restrykcji sieciowych od lev. 1 i może jednak gierkę miałem z lekkim lagiem (i to z typem z Polski;)). Wyszukiwanie przy takich ustawieniach też jest bardzo szybkie, przynajmniej w godzinach szczytu;) nie wiem jak jest w godzinach przedpołudniowych itd. bo nie pracuje zmianowo. Więc to duży plus w porównaniu do PESa 2016 (17tke kupiłem gdzieś w kwietniu i raczej tylko single także nie wiem).

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

 

Czekaj czekaj z tymi levelami to nie jest tak że level 1 to najslabszy net a level 5 to najlepszy, najmniejsze opoznienia ? 

Tak jest, ale w praktyce nawet na 5 levelu znajduje ci zalagowanych graczy, a musisz czekać 15 minut na mecz, więc gra niewarta świeczki.

 

Kur.wa co ??

 

Kombinowalem z wszystkimi levelami i lagow nie mam zadnych tylko przy wyszukiwaniu na lvl 1, czyli odwrotnie do tego co mowisz xDD

Odnośnik do komentarza

No między innymi dlatego tak mnie ten PES 2018 przyciąga. Z kompem gra się naprawdę fajnie, nie ma tej przewidywalności, która drażniła mnie szczególnie w fifkach. W tej części jest to co ostatnio miałem przy 6 czy 5, gdzie każdy mecz offline daje tyle samo radochy, gdzie ja przy każdej nowej fifie wyłączałem taki mecz z kompem po 1-2 minutach.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze z cpu to nie to samo co gram kanapowe multi z kumplem ale na wyzszych levelach i tak gra sie naprawde fajnie tez i z cpu. To nie padaka i 100% przewidywalnosci co kiedys

 

Odnośnie grania kanapowego na PS4: (przejrzałem parę stron i nie znalazłem odpowiedzi)

Wczoraj chciałem zagrać z kolegą mecz w otoczce Ligi Mistrzów (PSG-Bayern)

Włączam drugiego pada i nie mogłem zalogować jako gość do mojego profilu, więc zalogowałem go na moje inne konto.

Wchodzimy do wyboru drużyn i okazuje się, że wgrany option file nie działa i wszystkie składy, stroje, nazwy są NIEZMIENIONE. 

 

Pytanie:

Macie tak samo? Czy muszę wejść w grę moim innym kontem i wgrać ten sam OPTION FILE by grać z kimś 'na kanapie' normalnymi składami?

 

"człowiek manual"  :nvmnd:

 

Odnośnie tego co pisaliście na poprzednich stronach:

Nie mam problemów ze strzałami z dystansu, ale tak jak napisał @pajgi, ze strzelaniem z główki po wrzutkach.

Cały czas jest to loteria u mnie. Mimo, że już wiem (po przejrzeniu całego internetu dwa razy i 5 godzinach wrzucania na treningu), że trzeba nacisnąć strzał w momencie gdy piłka dopiero zaczyna obniżać swoją parabole, to i tak strzelę bramkę z główki raz na 10 meczów.

:frog:

Odnośnik do komentarza

52

 

Nie da się ukryć, że masa osób na PC nie wie za bardzo jak grać w tego PESa. Tzn. grasz sobie z gościem z niskim rankingiem (nawet 300) i widzisz, że facet klei, rozgrywa, nieźle broni, ale zupełnie nie umie zachować się pod bramką. Ogólnie masz wrażenie, że miał zły dzień, bo nic ci nie strzelił, ale prawie cały czas cię rozklepywał. Tylko później patrzysz na ten jego ranking i wychodzi na to, że nie bardzo. Nie umie w PESa, bo mimo, że to nie FIFA (skąd pewnie wyemigrował) to jednak wymaga pewnych automatyzmów i schematów zachowań/reakcji w danej sytuacji, których zwyczajnie jeszcze nie zna. Z drugiej strony nawet na 700-800 rankingu możesz spotkać takich zatwardziałych, bezrefleksyjnych spamerów (czyli do skutku, nie ważne, że skutek z czasem nie wydaje się być nawet o milimetr bliższy) z Mbappe i Ronaldo (reszta składu w okolicach 60-70, żeby nie podnosić siły drużyny), że trudno o łatwiejsze zwycięstwa. Póki co ranking na PC mało co mówi o sile rywala. Na konsolach statystycznie więcej graczy umie w PESa, ale głównie w tym złym znaczeniu czyli wykorzystywanie na potęgę schematów i tanich sposobów na gola (np. spamowanie wrzutkami w 2017), na PC jest więcej klepania, zwyczajnie grania w piłeczkę.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ja gram dla satysfakcji. Każdy kto traci życie  (setki czy tysiące godzin) na grę online robi to w dużej mierze z chęci "pokazania innym". Przegrywanie przez zdecydowaną większość z tego czasu raczej nie powoduje, że brniesz w to dalej, chyba, że ci płacą za to. Lubię piłkę, lubię pesa, nie nudzi mnie konwencja, w miarę ogarniam (wiem gdzie moje miejsce w szeregu, do mistrzunia mi daleko, ale solidność zazwyczaj wystarczy do wygrywania tych 60-70% meczów)

Odnośnik do komentarza

Zaczynam się w(pipi)iać na tę grę, na Top Player każde podanie prostopadłe górą to jest (pipi)a darksouls PESa, moi obrońcy biegną jak muchy w smole, nie mogę się wybronić, przed linią obrony jest taka luka, że typy wchodzą jak w masło i (pipi)a nie wiem co się dzieje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...