Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Bo mam wrażenie, że większość robi sobie tu jaja i najwyżej bawi się w trollowanie, a Ty bierzesz to po prostu do siebie ;) Ja tak z troski :P

 

 

np taki _be_ czy jak mu tam, udaje bogacza (bogacza kredytowo leasingowego), znawcę wszystkiego (co modne) i prowokuje(prowokacje na poziomie ameby ale w(pipi)iajace), to co mam zostać dłużny?

Odnośnik do komentarza

Wspaniała piłeczka, przy każdym golu cieszę michę. Te animacje w połączeniu z fizyką piłki, losowością sportu i improwizacją. O jezu. Niestety jest jedna rysa na diamencie - oczywiście przełączanie zawodników, o wiele lepiej działa to w Fifie. Dlaczego tutaj gdy przeciwnik biegnie w kierunku mojej bramki i jest przy nim defensywny pomocnik, to gra po kliknięciu L1 zmienia mi zawodnika na środkowego obrońcę ;/?

 

Patent z 2 wskaźnikami nad głowami jest super i trochę pomaga, ale to nadal nie jest to. 

 

A może trzeba coś w opcjach przestawić?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Wspaniała piłeczka, przy każdym golu cieszę michę. Te animacje w połączeniu z fizyką piłki, losowością sportu i improwizacją. O jezu. Niestety jest jedna rysa na diamencie - oczywiście przełączanie zawodników, o wiele lepiej działa to w Fifie. Dlaczego tutaj gdy przeciwnik biegnie w kierunku mojej bramki i jest przy nim defensywny pomocnik, to gra po kliknięciu L1 zmienia mi zawodnika na środkowego obrońcę ;/?

 

Patent z 2 wskaźnikami nad głowami jest super i trochę pomaga, ale to nadal nie jest to.

 

A może trzeba coś w opcjach przestawić?

W czwartek będzie aktualizacja która ten mankament ma niby poprawić.
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że poprawią,strzały z dystansu , praktycznie niemożliwe aby strzelić z 20-30 m zawsze słupek, poprzeczka, bramkarz robi nie realną paradę.

Tylko da się wejść do bramki w tej grze.

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ze strony Konami

 

 

News About Upcoming Gameplay Patch

After receiving feedback from our users, a patch will be released this month to fix the issues below:

Cursor change

improved player selection

COM fouls

increased aggression for COM defence and foul call balance

Goalkeepers

reaction to variety of shots balanced, with keepers more likely to catch slow balls that do not necessarily have to be deflected

Defender AI

the final line AI decisions are improved in balance

A co z największą wadą, czyli działaniem online -_-

 

 

.

.

.

.

.

.

Odnośnik do komentarza

Jutro wychodzi na PS Store za darmo PES 2018 Lite czyli pewnie jak 2 lata temu sam MyClub i kilka drużyn do szybkiej gry. Jako, że gram praktycznie tylko MyClub czuje się w y r u c h a n y przez Konami bo gówno mam wydając 2 miechy temu 200zł. Jak wszystko mi się przeniesie do tej darmowej wersji to sprzedaję płytkę w pizdu. A i z doświadczenia 2 lata temu wiem, że po wypuczeniu tej wersji serwery po prostu płoną, kółka w menu kręcą się w nieskończoność więc zapowiada się wybornie  :lapka:  

Odnośnik do komentarza

No dzisiaj parę wyzwisk na PW poszło do ruskich śmieci, neta mają chyba z gazety wersję demo i grają w grę online, ciągle 1 kreska i lagi 2 sekundowe i przypadkowe gole. Dziwne że sa dni że losuje mi ruskie ścierwa a czasem Węgrów, innym razem tylko Polaków. Reasumując spadłem z 5 dywizji i lekko jestem wpier..lony

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki by ktos zaraportowal twoje pw i sony dalo ci kilkutygodniowego bana na psn

 

Najlepiej bana na zawsze żeby dali, typowy polaczek cebulaczek, to że ruski ścierw utrudnia grę to nic, ważne że nie można sie wkurzyć i trzeba każdego przepraszać. idź do tych imbecyli z POlszewia co dzisiaj na nasz kraj pluli i żądali sankcji. 

 

Zasmucę cię, że mam kolejkę takich co chcą mnie banować itp trudno się dopchać do niej.

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

 

Trzymam kciuki by ktos zaraportowal twoje pw i sony dalo ci kilkutygodniowego bana na psn

 

Najlepiej bana na zawsze żeby dali, typowy polaczek cebulaczek, to że ruski ścierw utrudnia grę to nic, ważne że nie można sie wkurzyć i trzeba każdego przepraszać. idź do tych imbecyli z POlszewia co dzisiaj na nasz kraj pluli i żądali sankcji. 

Wiesz, że to działa w dwie strony? Nie raz, nie dwa (jeszcze grając na PS4) dostawałem pmki od jakichś frustratów, że obciążam łącze, czituję itp. a neta mam raczej dobrego, nigdy nie bawię się w tego typu akcje. Gdyby KONAMI zrobiło porządny kod sieciowy, to nie byłoby takich problemów, w inne gierki da się spokojnie pograć nawet z ludźmi z drugiego końca świata, tutaj problemem potrafi być już wyjście poza nasze granice. Najbardziej zalagowany mecz w tej edycji miałem z Polakiem po którym wyprowadziłem cios kończący na stoliku z ikei. Jak tuż po premierze było bardzo dobrze, tak teraz nie da się grać nawet z większością krajan. Czy to wina POlszewia, że tylko w grze KONAMI internet nie domaga? Nie wiem, są pewnie tacy, którzy wiedzą.

Polecam zluzować trochę zwieracze i przestać robić złą reputację naszemu pięknemu narodowi w internetach.

Odnośnik do komentarza

 

Trzymam kciuki by ktos zaraportowal twoje pw i sony dalo ci kilkutygodniowego bana na psn

Najlepiej bana na zawsze żeby dali, typowy polaczek cebulaczek, to że ruski ścierw utrudnia grę to nic, ważne że nie można sie wkurzyć i trzeba każdego przepraszać. idź do tych imbecyli z POlszewia co dzisiaj na nasz kraj pluli i żądali sankcji.

 

Zasmucę cię, że mam kolejkę takich co chcą mnie banować itp trudno się dopchać do niej.

Innych od polaczków wyzywa, a buractwo aż kipi z twoich postów. Pewnie nawet napiwków w restauracji nie zostawia. Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...