Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

nosze białe skarpety do sandałów i klapek kubota, napiwku nie zostawiam bo jest wliczony w cenę sprzedanego towaru, proste ? szczęśliwi ? uradowani ? jak tak to do lekcji bo koniec semestru się zbliża i mogą być nieciekawe wywiadówki.

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz że tak nie robię? Zapomniałem że ty pewnie jeden z tych dorobkiewiczów co mają wszystko na kredyt i w leasing, byle się pokazać przed cebulowymi znajomymi i rodziną co to nie ty. Ile razy stoję w kolejce w markecie a taki bogacz bierze na fakturę kawałek sera i chleba. Nóż się otwiera w kieszeni.

Odnośnik do komentarza

Tak, strzały wchodzą soczyście zza pola karnego, zmiana zawodników działa jak należy, przeciwnicy faulują, no gra mi się o wiele lepiej <3

 

Czy to jest normalne, że po wgraniu nowego Data Packa, stary OF mi się nie popsuł? Zmieniły się tylko drużyny w Bundeslidze, ale to ustawiłem ręcznie.

Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz że tak nie robię? Zapomniałem że ty pewnie jeden z tych dorobkiewiczów co mają wszystko na kredyt i w leasing, byle się pokazać przed cebulowymi znajomymi i rodziną co to nie ty. Ile razy stoję w kolejce w markecie a taki bogacz bierze na fakturę kawałek sera i chleba. Nóż się otwiera w kieszeni.

Cholera, rozgryzł mnie skubany :/

 

Tak się zastanawiam nad jednym - zakładam, że z uwagi na wydanie darmowej wersji MyClub będzie można też pograć z tymi, którzy mają fulla?

Odnośnik do komentarza

Coś nie tak jest z bramkarzami, dziwacznie teraz bronią (plują te piłki przed siebie), ale jeszcze nie strzelałem/nie strzelali mi lekko, więc trudno mi się wypowiedzieć czy lepiej bronią takie strzały  :kaz:

 

Za to online działa najlepiej od jakiegoś miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wymienie tego PESa, nawet pomimo tego, ze 3/4 czasu gram w MyClub. To najlepszy PES od paru lat, patrzac co odpierdala EA nie zapowiada sie tez, byśmy szybko dostali lepsza pilke, dlatego dla tych paru meczy ze znajomymi zostawiam ta gre. W MyClub gra oddaje za wszystkie lata - nie gram jakos duzo, a w 1 skladzie w ataku juz biega Martial / Ibra / Dybala - pomoc Pastore/ Weigl /Rabiot - obrona Azpilicueta, Pepe,Glik, Carvajal! Na bramce Oblak :obama:

Takiego skladu to w Ultimate Team by sie czlowiek nie powstydzil, jak jeszcz patrze ze na lawce/w drugim skladzie jest Cavani, Lacazette, Alves,Welbeck i paru innych kotow :banderas: - nie wiem, w tym roku wszystkim tak daje ?

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...