Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygrywasz, to CPU przechodzi zazwyczaj do ofensywy (widać w lewym dolnym rogu, ustawienie zmienia się na czerwone), więc większa ilość ich graczy jest zaangażowana w klepanie na twojej połowie boiska, do tego uskutecznia pressing. To nie żadne momentum, jeżeli uspokoisz grę i nie będziesz zagrywał na aferę, to nie będzie problemu. Oczywiście to wszystko zależy od typu przeciwnika, jego ustawienia itp. itd. Pewni rywale od początku grają bardziej defensywnie, dlatego masz wrażenie, że bardziej kontrolujesz spotkanie, ale jeżeli im strzelisz bramkę, to idą do przodu. Logiczne.

Odnośnik do komentarza

też chciałbym pograć offline jakąś lige bo przymierzam się do kupna tego pesa, jaki wybrać na początek poziom trudności żeby faktycznie oddawał siłę drużyny cpu i nie było tak, że bramki mi same wpadają ale też bez przesady w drugą stronę, w fife chyba się dało na suwakach poustawiać to wszystko a tutaj tylko z tego co widzę można wybrać poziom trudności? w demku cisnąłem na superstarze i zespoły z 3,5 gwiazdki nieźle mnie czasem klepały albo ja po prostu ssałem :teehee:

Odnośnik do komentarza

też chciałbym pograć offline jakąś lige bo przymierzam się do kupna tego pesa, jaki wybrać na początek poziom trudności żeby faktycznie oddawał siłę drużyny cpu i nie było tak, że bramki mi same wpadają ale też bez przesady w drugą stronę, w fife chyba się dało na suwakach poustawiać to wszystko a tutaj tylko z tego co widzę można wybrać poziom trudności? w demku cisnąłem na superstarze i zespoły z 3,5 gwiazdki nieźle mnie czasem klepały albo ja po prostu ssałem :teehee:

 

Do Regulara CPU wręcz się usuwa Ci z drogi jak biegniesz na bramkę, więc proponuje od poziomu wyżej zacząć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Wiadomo ze z cpu to nie to samo co gram kanapowe multi z kumplem ale na wyzszych levelach i tak gra sie naprawde fajnie tez i z cpu. To nie padaka i 100% przewidywalnosci co kiedys

 

Odnośnie tego co pisaliście na poprzednich stronach:

Nie mam problemów ze strzałami z dystansu, ale tak jak napisał @pajgi, ze strzelaniem z główki po wrzutkach.

Cały czas jest to loteria u mnie. Mimo, że już wiem (po przejrzeniu całego internetu dwa razy i 5 godzinach wrzucania na treningu), że trzeba nacisnąć strzał w momencie gdy piłka dopiero zaczyna obniżać swoją parabole, to i tak strzelę bramkę z główki raz na 10 meczów.

:frog:

 

 

Chyba faktycznie jest coś nie tak z główkami na manualu. Szukałem info na temat advanced shooting i znalazłem taki wątek, gdzie ktoś pisze że gra na manualu i wszystko jest ok z wyjątkiem "flawed heading":

 

https://www.reddit.com/r/WEPES/comments/73oq98/advanced_shooting/

 

Możliwe, że szukając po frazie "pes 2018 flawed heading" znajdziesz więcej info potwierdzających Twoją teorię, podobnie jak to było ze strzałami z powietrza na manualu w jednej z poprzednich edycji :)

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam nie trzeba (jakoś się to obchodziło, logując się dopiero przy wybieraniu drużyn czy coś). Kanabis chyba grywa kanapowo na PS4 z kolegami, to wam sprecyzuje, ja teraz tylko taboret.

 

Zaraz będę w pierwszej 50 na PC, czyli prawie jak Jerome.

Jesli zalogujesz drugiego gracza zbyt wczesnie nie bedziesz mial ofa. Jak gram z kumplem on loguje sie na konsole dopiero wtedy kiedy na ekranie jest wybor stron. Wtedy caly of dziala tak jak powinien. Oczywiscie konsola jest offline zeby sie nie wpieprzylo jakies aktualizowanie skladow czy formy.

Oczywiscie nie trzeba wgrywac na drugim koncie ofa.

Odnośnik do komentarza

Chciałem pograć ML na bota ale grając na super star odechciewa mi się grać ekipy po 50 ovr napierdzielaja taka tiki take ,że maskara,zero faulow każdy wślizg perfekcyjny,chyba zbyt dużo nagrałem się online i z botem to nie to samo.

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

spróbuj na Top Player bo jak dla mnie jest to idealny poziom trudności, sam chciałem pograć na wyższych ale bot po prostu wtedy przesadza z grą, drużyny 3,5 gwiazdkowe grają właśnie tiki-takę jakby były co najmniej barceloną i bardzo rzadko zdarzają im się jakieś błędy, a bramki wchodzą niczym z fify street

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Już się zaczynam powoli w(pipi)iać. Czasami jebane AI jest takie niedo(pipi)ane, że przez to przegrywam mecze. Bramkarze stoją jak kretyni na piątym metrze i nie wyskoczą do piłki spadającej metr od nich - nie muszę mówić co robi wychodzący przed obrońców napastnik. Po strzeleniu gola, komputer robi się (pipi)onym cyborgiem, a Derby County gra tiki-takę, niczym drużyna Ligi Mistrzów. Zawodnicy biegają jak gepardy, nie da się im odebrać piłki. Już nie mówię o lepszych zespołach - Hazard dogrywa piłki na milimetry, a moi zawodnicy stoją i się patrzą, bo AI nie pomyśli, żeby wysłać najbliżej stojącego zawodnika w kierunku piłki. No kurwa mać.

 

Dodatkowo jeszcze przez jakieś 20 godzin ani razu nie udało mi się trafić zza pola karnego, a dośrodkowania na główkę przynoszą gola w 80% przypadków.

Odnośnik do komentarza

Też mi nie wchodziły strzały z daleka, ale wczoraj w jednym meczu dwa strzały zza pola karnego i dwie ładne bramki. To mi się w pesie podoba w fifie zawsze rezygnuje z nieszablonowych zagrań bo one nigdy nie przynoszą rezultatu a w pesie często mam akcje typu „aa przeyebie może wpadnie” i rzeczywiście czasem wpada. Uwielbiam za to pesa i każdy mecz nawet jak przegrywam daje ten fun którego nie ma w fifie gdzie łapałem się na to że liczyły się dla mnie tylko zwycięstwa a nie sama przyjemność płynąca z gry.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie scouta na Mbappe w MyClub - ale kocur się zapowiada, jednak wciąż przegrywam sporo spotkań przez własne błędy, rush, głupie straty itp;/ no i ewidentnie mi brakuje kogoś na RB, gram jakimś nonamem brązowym którego już trochę zboostowałem xD

 

Bramkarzy nigdy nie zrozumiem, wypadł mi ostatnio Burki no i coś tam broni, ale w jednym spotkaniu co bramkę typowi wpuścił Oblak to aż mi go szkoda się zrobiło, strzał po główce piłka ledwo się toczyła a ten zamiast złapać to wybił przed siebie i dobiłem, ogólnie mam wrażenie, że bramkarze mają mega problemy z obroną główek i większość odbijają, normalne strzały to bronia kosmosy.

Odnośnik do komentarza

 

Bramkarzy nigdy nie zrozumiem, wypadł mi ostatnio Burki no i coś tam broni, ale w jednym spotkaniu co bramkę typowi wpuścił Oblak to aż mi go szkoda się zrobiło, strzał po główce piłka ledwo się toczyła a ten zamiast złapać to wybił przed siebie i dobiłem, ogólnie mam wrażenie, że bramkarze mają mega problemy z obroną główek i większość odbijają, normalne strzały to bronia kosmosy.

Mają, mają, ale przy tym co robili przy główkach w 2017, to tutaj są bogolami. Tam każde "podanie" głową przez rywala, to była ich walka o życie.

Odnośnik do komentarza

Ja pyerdole... a co by zmieniło granie online w zachowaniu bramkarzy czy innych zawodników chwilowo sterowanych przez komputer?

 

Mam już fulla i następnym razem opinie większości ludzi z forumka odnośnie różnic między demkiem a fullem biorę z mega dużym przymrużeniem oka. Ja tu odpalam fulla myśląc że różnica będzie diametralna, a gdybym o tych domniemanych różnicach nie wiedział to nawet bym tego nie zauważył :reggie:

Odnośnik do komentarza

A kto mówi o zachowaniu bramkarzy? Mowie tylko, że komputer zaczyna czitować i choćby skały sr,ały to pewnych momentach tak cie będą rozpykiwać, że to nie ma sensu na dłuższa mete.

 

Co do zmian między demem a fullem to też nie wiem o co chodzi, ale już wolałem się nie wypowiadać w tym temacie ale jestem pewien, że jakbym odpalił na jednej konsoli demo a na drugiej fulla to bym różnic nie zauważył ale pomyslalem, że skoro pajgi i kanabis grający setki meczy widzą to może ja mam co z wzrokiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...