Skocz do zawartości

Yoshi's Crafted World


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus
Godzinę temu, funditto napisał:

Ja niestety miałem za 189 zł w innym sklepie, ale gra tak zacna, że nie żałuje ani złotówki 

 

a za jedyne 10 zł więcej miałbyś naklejki z kaczora donalda i pokrowiec chu,j wie na co 

 

zepsułeś

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Dave Czezky napisał:

i jak tam? Poniedzialek, wtorek? Polowa kwietnia?

Troche nie czaje o co Ci chodzi. Co chwile przytyki do innych sklepów. Mam yoshi za 139, xenoblade tez wysmiewales ze nie zrealizuja po niskiej cenie, a zrealizowali. Jakbym mieszkal w wawie pewnie bym kupował u ciebie osobiscie, a tak wole xkom i hdmarket przez choćby koszty wysylki. Widze, ze masz fajne podejscie do swojego biznesu i przykladasz sie do tego mocno, ale te ciagle wysrywy na forum bardzo mnie degustuja. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MichAelis napisał:

Troche nie czaje o co Ci chodzi. Co chwile przytyki do innych sklepów. Mam yoshi za 139, xenoblade tez wysmiewales ze nie zrealizuja po niskiej cenie, a zrealizowali. Jakbym mieszkal w wawie pewnie bym kupował u ciebie osobiscie, a tak wole xkom i hdmarket przez choćby koszty wysylki. Widze, ze masz fajne podejscie do swojego biznesu i przykladasz sie do tego mocno, ale te ciagle wysrywy na forum bardzo mnie degustuja. 

 

Pamiętam że pierwsze miesiące Dave był profesjonalnie wręcz infantylnie miły dla każdego :)

o tak - :)

:)

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ok Kirby jest mega łatwy, Yoshi do wymasterowania będzie trudny - widzę to po tych 3 godzinach, które już pograłem, ale samo jego przejście faktycznie nie będzie sprawiać problemu...za to twierdzenie, że Captain Toad jest łatwy.. chyba na początku - ostatnia plansza to poziom najtrudniejszych plansz bonusowych z jakichkolwiek Marianów

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, funditto napisał:

 Captain Toad jest łatwy.. chyba na początku - ostatnia plansza to poziom najtrudniejszych plansz bonusowych z jakichkolwiek Marianów

No ostatnią planszę również mocno polecam. Champion's Road jednak kilka klas trudniejszy.

 

10 minut temu, funditto napisał:

Ok Kirby jest mega łatwy, Yoshi do wymasterowania będzie trudny - widzę to po tych 3 godzinach, które już pograłem

Co będzie trudnego w tej gierce do wymasterowania? Znajdźki? Czy jakieś mechaniczne elementy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...