Jump to content

Yoshi's Crafted World


Malibu

Recommended Posts

Nowy Yoshi na Nintendo Switcha. Na razie podali tylko króciutki gameplay, datę 2018 i roboczy tytuł. Czekam, bo to będzie mój pierwszy kontakt z sympatycznym zielonym dinozaurem 

 

Yoshi-logo-600x343.jpg

 

 

EDIT 18.09.2018 [Rayos]

 

Pełna nazwa gry:

Yoshi's Crafted Worlds

 

Najnowszy trailer:

 

 

Premiera wiosną 2019

Link to comment

Można odnieść wrażenie, że chyba normalnie wszystkie gry na Switcha wyglądać będą jak realistycznie sfilmowane ruchy zabawek wśród zabawek. Koniecznie w jaskrawych kolorkach. Tutaj głównie wycinanki z papieru, ale jest też plansza z patykami i kamieniami itp. Zresztą to akurat nienowy już typ platformówki. Zazwyczaj wyzwaniem jest stworzenie angażującego, świeżego, wymagającego, dynamicznego platformówkowania na planszach tworzonych w taki sposób. Ten zwiastun na pewno wiele nie pokazuje w tym względzie. 

 

 

Zwiastun okropny w racji tej muzyki. Głowa mnie boli, jakbym słuchał ćwiczącego za ścianą na flecie 7-latka. No cóż, wczesny pokaz żeby co było na E3. 

Link to comment

Nie rozumiem po co robią Yoshiego na siłę dla dzieci. Jest Kirby, który zawsze był spokojną i łatwą platformówką. Ogólnie wydaje mi się ,że nie mają pomysłów na gry z Yoshi i tytuły z jego udziałem wychodzą średnie. Yoshi's Island był genialny, chyba najlepsza platformówka w historii dla mnie a od tamtej pory jest zwyczajne żerowanie na marce z marnym skutkiem. 

 

Od tej muzyki z trailera bolą uszy;\

Edited by Ukukuki
Link to comment
Guest FunkYoSelf

Wooly World był dużo trudniejszy do przejścia od wydanego w podobnym okresie Planet Robobot. Obie gry świetne ale przy Yoshim potrafiłem na długo utknąć w jakimś miejscu z Kirbym miałem tylko problemy przy wymaksowaniu gry.

Link to comment
  • 6 months later...

Kirby, Donkey Kong i Yoshi od marca do czerwca - trochę dziwny pomysł, ale to w końcu Nintendo... W sumie z tych trzech Yoshiego kupuje na 100 %, Kirby na 90 %, a Donkeya na 80 %. Pewnie wpadła by cała trójka gdyby były rozciągnięte w czasie. Jakby co to Donkey ma mniejszą szansę nie dlatego, że uważam, że jest słabszą grą, ale dlatego, że przeszedłem na WiiU. Sama gra jest genialna 

Edited by funditto
Link to comment
  • 4 months later...
Teraz, Gromit napisał:

To było oczywiste po dzisiejszej zagrywce Nintendo. Mają obsadzony każdy miesiąc w tym roku jakąś większą premierą, więc mogą przesuwać gierki na 2019, żeby zapełnić luki w przyszłości [']

 

No to już kwestia gustu bo raczej lato-jesień zbyt obsadzona nie jest (choć patrząc, że wychodzi Tales, YS, Shining i Valkyria Chronicles to w sumie masz rację). Moim zdaniem Good Feel po premierze Kirbyego na Pstryka mogło dostać zyeby za odcinanie kuponów (bo nie oszukujmy się ale trailer z zeszłego roku pod żadnym względem nie urzekał). 

Link to comment

W lipcu jest Toad, Octopath Traveler i pod koniec miesiąca Crash. Na sierpień jeszcze wleciał Overcooked 2. We wrześniu jest Fifa 19 i dodatek do XC2, październik - Mario Party, listopad to Pokemony, grudzień - Smash. Do tego to co wymieniłeś. Wiem, że niektóre premiery są naciągane (Overcooked2, Fifa), no ale hej - w tym roku też w styczniu i kwietniu nie było żadnej gry od Nintendo, jeśli się nie mylę.

 

Chociaż z drugiej strony, jak przypomina mi się trailer Yoshiego - brr, ale to było bezpłciowe.

  • Upvote 2
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...