Skocz do zawartości

Kirby: Star Allies


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, balon napisał:

To chyba Pan konsole pomylił. Nie ma raczej szans aby jakaś "większa" gierka na Switcha w boxie czy cyfrze była za 5 dych. 

 

A bo ja wiem? Na Wii U czy Wii niejednokrotnie wyłapywałem duże, pudełkowe produkcje do 50zł (niezależnie czy to nówka czy używka). Jeżeli tytuł będzie się jałowo u nas sprzedawał to cena jednak w miarę szybko spadnie (choć do 50zł to pewnie trochę potrwa). Dajmy Switchowi czas. Obecnie konsola jest na wielkiej fali, więc wszystko będzie chodziło drożej ale myślę, że z czasem ceny trochę spadną, to i starsze pozycję będzie można taniej wyrwać :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, funditto napisał:

Heh, ja dostałem w 2015 za darmo Tropical Freeze od gościa z innego forum, bo mu się gra niespodobała..wysłał mi na swój koszt, a większość sztosów na WiiU kupiłem w przedziale 80 - 120 zł, wyjątkiem były tylko Mario Kart 8 i Breath of The Wild, także dało się 

 

No tak akurat gierki na WiiU kupowałeś jak ju praktycznie zdychało. Ja kupowałem te gry jakies 1-3 lata wcześniej. Wiem bo przecież sprzedałem Tobie konsole xD

 

No i kolega Izon powiedział tu o 50 zł, a nie 80-120.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Liczyłem na więcej. Nieistniejący poziom trudności- pal licho. Ale widocznie nie ma też poza tym za wiele fajnego. Na 3Dsie było spoko, bo ładne 3D. No nic, zobaczymy jak sie sprawdzi na imprezie, może to dobrze, że sie samo przechodzi, tylko trzeba sprawdzić czy jest po co oglądać takiego samograja.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, balon napisał:

 

No tak akurat gierki na WiiU kupowałeś jak ju praktycznie zdychało. Ja kupowałem te gry jakies 1-3 lata wcześniej. Wiem bo przecież sprzedałem Tobie konsole xD

 

No i kolega Izon powiedział tu o 50 zł, a nie 80-120.

Nie wiedziałem, że mój niewinny wpis wywoła taką dyskusję. Oczywiście tych "przysłowiowych" 5 dych to bardziej użyłem jako metafory, że gra jest uja warta:) A z cenami to nie do końca się zgodzę, w Krakowie w jednym z moich ulubionych sklepów mają już takie gierki jak Skyrim, Mario czy Bayoneta po 120 - 150 zł nówki, tyle, że z niemiecką okładką. Ceny w Polsce gier Nintendo wynikały ze stosunkowo niskiego popytu, ale myślę ,że Switch przełamie tę barierę:)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, balon napisał:

Nie wiem co miałem na myśli xD ale raczej chodzi mi o takie mocne tytuły (podałem dla przykładu). No ja tam nigdy nie trafiłem na takie ceny takich gierek jak konsola była jeszcze żywa, w odróżnieniu do sprzętów sony czy ms.

 

Wii U dorwałem pod koniec 2014r i wówczas z pierwszej mańki dorwałem nówkę Splinter Cella i Zombi U po 40zł (of course Angliki w foliach). AC 3 i IV podobnie, więc myślę, że się dało. Tak faktycznie odrobinie drożej chodziły produkty od samego Nintendo. :)

 

Dla mnie ten Kirby oprócz prześlicznej grafy to kompletnie nie urzeka. Fakt faktem gdy tylko psioczyłem, że nie ma mojego Chomika, Sowy i Rybki z Dreamland 2 to oni zapowiedzieli darmowy update z tym triem ale levele i prostota do granic możliwości pozostaje taka sama. 

 

Moim zdaniem mogliby sobie teraz odpuścić Kirbiego na dobre 3/4 lata. Wyszłoby to i serii i twórcom na dobre. 

Odnośnik do komentarza

Akurat Splinter Cell Blacklist ułomnym portem nie jest. Jedynie odrobinę ustępuję wersji na PC ale wygląda lepiej od PS360 (w tym przypadku należy do tych dobrych portów jak NFS Most Wanted, który miał high-resowe tekstury itp.).

 

Pomimo ocen to widzę Kirby nawet w Ultimie jest na liście obecnie najlepiej sprzedających się tytułów, więc kto go tam wie czy cena szybciej spadnie od pozostałych szlagierów od Big N. 

Odnośnik do komentarza

Chwilkę pograłem. Na razie taki samograjek do potęgi n-tej (wprost proporcjonalnie do ilości przyjaciół w drużynie). Ale za to mocno słitaśny (choć chyba nie tak bardzo jak  Epic Yarn?). Na razie zabawa łączenia różnych zdolności jest przednia, ciekawe czy będzie tak do końca. W Kirby Adventure Wii brakowało mi właśnie tej mechaniki mieszania umiejętności jak w The Crystal Shards. W Star Allies wygląda to fajnie.

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze spojrzalem jestem już w połowie gry. Co oznacza że gra jest krótka. Ale w Planet Robobot też tak było.

 

Z plusów to:

Łączenie umiejętności jest naprawdę spoko. Wygląd gry także. Gra jak każdy Kirby jest mega prosta. Tyle że bardziej. Ale już odnalezienie znajdziek aż tak proste nie jest. Mi gra się całkiem przyjemnie.

 

Największy jak dla mnie problem to chaos. Za często gubię się, gdzie jest właściwie kirbas.

Plus to że w niektórych momentach to jest samograj.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...