Skocz do zawartości

SNES Classic


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Lista tytułów jest mocarna. Brałem trochę w ciemno, bo przy zamówieniu już nie pamiętałem co tam zapowiadali. Jak to odpaliłem dzisiaj to o ja pier,dolę, ile tam jest sztosów, które trzeba ograć.

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w Mario RPG, wczoraj utknąłem w kanałach (labirynt), potem miałem problem z zagraniem do-re-mi-fa-sol nad rzeką, ale od czego jest gamefaqs?
Całkiem przyjemnie się łupie, co prawda kiedyś grałem na emu, ale z quick sejwem, a tu postaram się nie oszukiwać.
Testowałem też funkcję "rewind", całkiem dobrze to działa, w sumie ułatwienie większe niż quick save/load.
Trza ukończyć kilka gier i dopiero brać się za hackowanie. Bo tak z miniSNESa zrobi się znowu maszynka z milionem gier w które nie będzie się grało.

Odnośnik do komentarza

Fajnie jak będzie możliwość emulowania NESa jeszcze. Zawsze to jeden sprzęt mniej pod TV.

No coś tam było, ze da sie firmware z nesa zdumpowac i wgrać tu, ale wszystko to w wersji alpha, albo i nawet prealpha. Chcesz mieć zemulowane kilka maszynek? Kup nvidia shield k1/tv. I pada bezprzewodowego, detykowanego. Tylko kiedy ograsz te milion gier?

Ukończ pierw te 21 i bierz sie za hackowanie:)

Odnośnik do komentarza

no moim zdaniem dwójka jest jednak nieco słabsza od jedynki. W samym fakcie wgrywania romów nic głupiego nie ma, ale jako że to jest tylko emulator na linuksie, to tak średnio by mi się chciało kombinować (wystarczy że podłączę ten kontroler pod wiimote i odpalę openemu i wyjdzie w sumie na to samo),

Odnośnik do komentarza

To może inaczej.

 

Nadal nie wiem co jest głupiego w chęci zagrania w jedną z ponad 700 gier na sprzęcie, który świetnie imituje oryginalne doświadczenie, na przykład poprzez możliwość włączenia konsoli tak jak oryginalnego sprzętu i możliwość popatrzenia na czerwoną diodę na czymś co wygląda jak SNES, jest mocno podręczne i wygodne.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ty nie widzisz w tym problemu ale w sumie mógłbyś mieć RP2-3 w obudowie jak snes który emuluje więcej rzeczy za połowę tej kasy. Ale mimo wszystko dałeś Nintendo zarobić gdzieś po drodze, tam nie dajesz. Kwestia szemranej legalności samego romu oczywiście. No nic to, ja stacjonarnie nie gram, więc olałem. Jak dadzą te gry na Switcha chętnie za nie zapłacę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...