Skocz do zawartości

SNES Classic


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

8 bit przez swoją surowość też wygląda bardzo ładnie. Większość platformówek, run and gun czy shoot em up dalej są miodne i ładne. Szczególnie gry na NESa wyglądają kozacko. Master System jest teoretycznie mocniejszy ale większość gier z tego systemu nie jest tak przyjemna. 

 

Uwielbiam te gierki z czasów 8 i 16 bitowych, nie są przegadane, brak zapychaczy tylko ciągła rozgrywka i gra. Tego mi brakuje w wielu dzisiejszych tytułach ale trafiają się rodzynki. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

8-bitowa grafa wygląda dobrze, zarówno na CRT, jak i w HD.

16-bitowa grafa wygląda ładnie na kineskopie, ale jednak te wyostrzenia/cieniowanie, na dużym TV HD, wyglądają już słabiej.

Jak bawiłem się kiedyś na PC w emulację SNESa, to jakoś lepiej grafę zapamiętałem - albo miałem włączane jakieś filtry.

Ogólnie chcę skończyć Mariana RPG i wgrać sobie Chrono Trigger i Finala 4, który był moim pierwszym, także zobaczę :lapka:

Odnośnik do komentarza

Typowy pixelart w 16 bitach też dobrze wygląda na LCD tylko wiadomo minimum RGB. Gorzej wyglądają gierki pseudo 3D, albo typu MK2 czy Donkey Kong Country. Ja często podpinam superguna pod LCD za pomocą kabla component i wygląda to bardzo fajnie. Wiadomo trzeba ustawić odpowiednie proporcje. Jest na tyle dobrze ,że zastanawiam się nad sprzedażą SONY BVM. Większy problem jest z wielkością ekranu, czym większy ekran tym gorzej wyglądają starsze gierki. Cieszy jednak fakt ,że rynek "upscalers" się rozwija. 

Odnośnik do komentarza

8 bit przez swoją surowość też wygląda bardzo ładnie. Większość platformówek, run and gun czy shoot em up dalej są miodne i ładne. Szczególnie gry na NESa wyglądają kozacko. Master System jest teoretycznie mocniejszy ale większość gier z tego systemu nie jest tak przyjemna. 

 

Uwielbiam te gierki z czasów 8 i 16 bitowych, nie są przegadane, brak zapychaczy tylko ciągła rozgrywka i gra. Tego mi brakuje w wielu dzisiejszych tytułach ale trafiają się rodzynki.

 

Nie mozna tez zapominac o poziomie w wielu grach przewyzszajacym soulsy , gralem pare miechow temu na megadrive i niektore gry to byl jakis hardkor xd

 

Ja tam licze na gbmini z pieknym kolorowym ekranikiem, mam nadzieje ze wiekszym niz w oryginale i jedyne prawilne miodne zeldy i mariany czyli te 2d :banderas:

 

Jakby jeszcze tak cene dali max 50e to juz wogole banderasik i day one

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

emulacja to emulacja, będzie chodziło tak jak na oryginalne, podobnie jak gry z mini nesa/snesa chodza tak samo jak na starych konsolach, łącznie ze spadkami prędkości itd itp. 


Nadal uważam, że N64 Mini to już będzie czysta ciekawostka do postawienia na półce a nie do grania, bo mimo wszystko wczesne gry ery 3D (a takimi są gry z N64) poza nielicznymi wypadkami są dziś prawie niegrywalne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...