Skocz do zawartości

SNES Classic


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na kacyku skończyłem Donkey Kong Country - orzeźwiło mnie to wspaniale.

Potem rozpocząłem Eartbound i kurna, jaki ta gra generuje KLIMAT, normalnie jak bym tam był i niepotrzebne mi do tego żadne zakichane VRy.

Samych gier nie jest ani za dużo, ani za mało, jest ich akurat tyle, aby wybrać coś dla siebie i to przejść, a nie tylko pograć kilka minut i następna i następna, jak ma to miejsce w emulatorach gdzie mamy dostęp do setek, tysięcy gier.

Tak więc Mini SNESik, to wspaniały mały sprzęcik z kozackimi grami, i jeśli będziecie mieli możliwość kupna, to nawet się nie zastanawiajcie tylko inwestujcie, bo naprawdę warto.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
Samych gier nie jest ani za dużo, ani za mało, jest ich akurat tyle, aby wybrać coś dla siebie i to przejść, a nie tylko pograć kilka minut i następna i następna, jak ma to miejsce w emulatorach gdzie mamy dostęp do setek, tysięcy gier.

 

Nie ma czegoś takiego jak "za dużo" gier, im wiecej tym lepiej tak naprawde. Nie rozumiem takiego toku rozumowania szczerze mówiąc, wiem ze to fajna zabawka ale juz nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza

To będzie pewnie, jeśli zhackują konsolę. Ale wtedy te gry nie będą tak samo smakowały. Mam już nvidię shield i nie gram na emu SNESa, ani na nowszych konsolach.

Kupka wstydu rośnie z dnia na dzień. Ale myślę, że za 30 lat, dalej grafa ze SNESa się nie zestarzeje, przez co na emeryturze w końcu ukończę zaległe tytuły.

Odnośnik do komentarza

Ceny snesa poszybowały w gore w uk w cex dają £110:) im więcej gram sobie tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze retro gierki to jest to, będę musiał rozglądnąć sie za jakimś hanheldem przenośnym do retro grania, moze uda sie dorwać w dobrym stanie nvidia shield portable, a jak nie to pozostanie chyba tylko gpd xd

Odnośnik do komentarza

Ceny snesa poszybowały w gore w uk w cex dają £110:) im więcej gram sobie tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze retro gierki to jest to, będę musiał rozglądnąć sie za jakimś hanheldem przenośnym do retro grania, moze uda sie dorwać w dobrym stanie nvidia shield portable, a jak nie to pozostanie chyba tylko gpd xd

Dlaczego nie psp? Snes, nes i gba dzialaja elegancko,  czego jeszcze potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza

A czemu nie New3DS? Tam natywnie działają niektóre gry ze snesa ale jest też RetroArch na którym odpaliłem Mario RPG bez zgrzytu. No i telefon z Androidem nawet średni sobie poradzi, wystarczy ci jakiś padzik nimi z wysięgnikiem, Moga Power (taki mam i się świetnie sprawdza). A jak kupisz sobie OnePlus 5 to nawet da się w takie cuda grać:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć gier ze SNESa jest w eShopie. Przeróbka na Lumę w sumie nic ci nie odbiera i można ją cofnąć jak coś :-) Robi się ją teraz też przez exploit w bootromie, przy pomocy karta z NDSa odpowiedniego i magnesu, w związku z tym NIE MOŻNA konsoli uwalić. Zawsze można ją naprawić. No ale nie namawiam, tylko listuję fakty. Dla mnie osobiście SNES i NES nie mają za bardzo racji bytu bo w domu nie mam jak grać. Za to handheld? O taaaaak. Mogliby w końcu na Switcha wrzucić gry i by człowiek je po prostu kupił i grał a nie się czai i emuluje.

Odnośnik do komentarza

O raju, mam od premiery za sobą zaledwie dwa posiedzenia, ale co scrolluję listę gier, to mam ochotę WSZYSTKO odpalić poza Punch Outem i Kirby's Dream Course (TRAGICZNA gra). 549zł za minimum 549 godzin zabawy. Świetny deal. Gry prezentują się WYŚMIENICIE, nawet pomimo tego, że sprzęcik wypluwa z siebie max 720p, choć muszę przyznać, że różnie bywa - SMW wygląda super, zaś Super Mario RPG i Donkey Kong jednak lepiej puścić na CRTku z prawdziwego SNESa. Póki co przegrane dwie godziny w Super Mario World i po kilkanaście minut na wyrywki w różnych tytułach, po marianie wjedzie Metroid, potem Secret of Mana, Mario RPG, Earthbound, Yoshi's Island. Na deser Donkey Kong i wraz z rozpoczęciem grudniowego urlopu posiedzenie przy Final Fantasy VI, w którego grałem tylko na PS1 jakoś w 99/2000 roku i zaciąłem się na bossie po 2h zabawy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...