Skocz do zawartości

SNES Classic


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Niech po prostu ogarną remastery lub vc na Switcha w końcu. N64 miało co? Gierki Rare? Nie będzie. Mario? Jedyne w co da się dziś grać. Karty? Było 5 wersji potem. Zobaczcie jakieś gejpleje z Goldeneye I powiedzcie że chcecie w to grać. Jak piszę Rayos, ja też to pisałem - 2d starzeją się wolniej. Ocarina oryginalna w 17 fpsach raczej nie przejdzie. Nic ponad NES I Snes nie widzę, chyba że GC/N64 w jednym. Ale naprawdę - chcę to mieć przenośnie. Na cholerę kolejny grat pod tv?

Odnośnik do komentarza

To nie jest grat do trzymania pod TV. Pod TV możesz sobie trzymać peceta z emulatorami, retropi czy inne bele co. Seria mini służy do tego, by wyciągnąć z kartonu, pobawić się godzinę i schować do pudełka, a pudełko na dno szafy.

 

Hmm, czyli robię źle, że mój NES mini od roku leży przy drugim TV i regularnie na nim pogrywam i jutro obok niego postawię Mini SNESa, na którym będę grał zdecydowanie więcej? 

Odnośnik do komentarza

 

To nie jest grat do trzymania pod TV. Pod TV możesz sobie trzymać peceta z emulatorami, retropi czy inne bele co. Seria mini służy do tego, by wyciągnąć z kartonu, pobawić się godzinę i schować do pudełka, a pudełko na dno szafy.

 

Hmm, czyli robię źle, że mój NES mini od roku leży przy drugim TV i regularnie na nim pogrywam i jutro obok niego postawię Mini SNESa, na którym będę grał zdecydowanie więcej? 

 

 

Co człowiek to inna historia. Większość jednak kupuje te konsole celem zrobienia flipa, trzymania jako lokaty (kiepska metoda na oszczędzanie kasy), lub sentymentalnego pogrania w te 20 gierek od czasu do czasu. Ja chętnie podepnę, spróbuję przejść kilka tytułów i poleci do szafy. Grać w klasyki 'na poważnie' to jednak wolę na CRT z podpiętym prawdziwym sprzętem, co zresztą regularnie praktykuję.

Odnośnik do komentarza

MiniNESa kupiłem, bo... klasyka - zagrywało się na Pegasusie, trzeba dać zarobić Nintendo, a i uległem (jestem uległy hehe) tej modzie na retro. Chciałem mieć oryginalny sprzęt Nintendo z wsparciem HDMI. A mam (po spiraceniu) sprzęt Nintendo z wgranymi 50. grami + bezprzewodowy pad. Co 3-4 tygodnie z laską gramy w Mario, Małą Syrenkę, Rodzinę Adamsów i Tanki (w Contre nie lubi grać, ale na weekend wpada kumpel i mieliśmy przejść z kodem na 30 żyć :).
No i chyba cierpię na jakąś chorobę - zbieractwa (?). Zbieram gazetki, gry, konsole... kupiłem miniNESa, zamówiłem miniSNESa, pewnie kupię kolejne konsole, skoro już mam te dwie pierwsze.

Odnośnik do komentarza

ja po kupnie miniNES'a nawet go nie rozpakowałem. od razu wylądował w szafie pomiędzy innymi konsolami, więc nawet nie wiem jak wygląda na żywo :)

z miniSNES'em, który przyjdzie lada dzień będzie podobnie

Prawdę mówiąc żal mi ciebie. Odejdziesz  w zaświaty i nawet nie pomacasz. Choć z drugiej strony, odczuwanie przyjemności różne ma oblicza.

No cóż, ale i ciul z tym.

Ja tam swojego SNESa mini biorę na sobotnią imprę - będzie kurna grane z lamusami.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

ja po kupnie miniNES'a nawet go nie rozpakowałem. od razu wylądował w szafie pomiędzy innymi konsolami, więc nawet nie wiem jak wygląda na żywo :)

z miniSNES'em, który przyjdzie lada dzień będzie podobnie

 

Prawdę mówiąc żal mi ciebie. Odejdziesz  w zaświaty i nawet nie pomacasz. Choć z drugiej strony, odczuwanie przyjemności różne ma oblicza.

No cóż, ale i ciul z tym.

Ja tam swojego SNESa mini biorę na sobotnią imprę - będzie kurna grane z lamusami.

Idziesz na „imprę”, na którą bierzesz miniSnesa i wyzywasz innych od lamusów?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...