Skocz do zawartości

Rodzicielstwo


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego yebac guwniaki. Z ateisty i wyznawcy szatana zrobil sie laciem bo guwniak mu zmiekczyl serce, no i co? dla guwniaka nie pójdzie do spowiedzi? Nie zrobi imprezy na komunie? jak 100% klasowych mordeczek będzie chwalic sie promami kosmicznymi a jego guwniak co? No i rodzina głównie teście. No mamusi nie odmowisz bo ciasta i pierozkow na swieta nie będzie. 

 

Te zasady, bo tak wypada to pasuja do mnie jak chuy do chuya. Nie pasują i chuy. :reggie:

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Dave Czezky napisał:

Zaraz, milan jest podobno wyksztalcony. A tu jakies chrzciny, msze, chrzestni.

Czy moge prosic o wytlumaczenie?

Przeciez mevek jest zywym dowodem na to, ze ludzie pochodza od malpy.

Czy jesli rodzi sie dziecko, to zostaje sie hipokryta i uczy sie je wiary w smoki, elfy i jezuski?

Nie uczestnicze w mszach.

A wybrali mnie mimo ze wiedza ze jestem niewierzący, ale mimo to staram sie trzymać kontakt z chrzesniakiem. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, MaZZeo napisał:

yup, to myślenie że w 2019 roku ktokolwiek chrzci dzieciaka z powodów innych niż "tak wypada" to niezły iksde

 

alpha ojciec forumka zaraz będzie nie tylko od głupków ale od niewiernych wyzywał

Milo ze dostajesz poklask od smieszkow ale zmieniasz temat.

Sprawa dotyczyla stricte ciebie a nie samwgo obrzadku. 

Odnośnik do komentarza

Komunie i inne Zielone Świątki to takie trochę przereklamowane autystyczne siedzenie, wstawanie i klękanie po parę godzin.

 

Byłem na nich wszystkich i na socjalnego człowieka jakoś nie wyrosłem. :smutas: :cray:

 

Pamiętam jak dałem się jeszcze na Bierzmowanie zaciągnąć to patosy z rodzin alkoholików oddawały mocz pod ławą kościelną gdy klecha nawijał. iks de

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Dave Czezky napisał:

Zdziwilbys dla ilu ludzi to srs bisn Mazzeo.

 

serious business bo się boją starych/teściów, to miałem na myśli

 

16 minut temu, milan napisał:

Milo ze dostajesz poklask od smieszkow ale zmieniasz temat.

Sprawa dotyczyla stricte ciebie a nie samwgo obrzadku. 

 

no nazwałeś mnie psychopatą bo się zgodziłem zostać chrzestnym xD no wybaczcie że wciąłem się w tragikomedię Reda, ale to co miałem na myśli to głównie fakt, że większość w okół brandzluje się nad kaszojadem a mnie to w ogóle nie rusza, nie uruchomił się trybik we łbie "fajnie by było mieć swojego".

 

a się odpaliłeś o porównanie do psa, to czy nie jest to prawda? Maluch jest jak zwierzak domowy, przez parenaście miesięcy musisz latać żeby się nie zabiło i nie rozwaliło domu.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Jesteś przyparty do muru i chwytasz się każdego tematu, jajcarz dejw i ty zbudowaliscie jakas historie wokół mszy, chrzcin, i innych pierdół w oparciu o to ze nazwałem cie głupkiem bo przyrownujesz dziecko do psa, i dodatkowo jestes na tyle mietki ze zgodziłeś się byc chrzestnym mimo  ze nie chciałes, kłoci sie to  z tym hurr durr "nie bede mial slubu ani gowniaków bo TAKA JEST MOJA DECYZJA".

 

Nie dopowiadajcie proszę, w zyciu tutaj nikogo do niczego nie namawiałem, smieje się tylko z głupoty.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mozi napisał:

Redzik czyjesz się już lepiej? Widzisz że trzeba było w to nie brnać XD

No ku.rwa xD Nie wiem jak temat wyeskalowal do religii. Trzeba zalozyc kącik dla limitowanego grona wlascicieli kaszojadow. Poki co odfiltrowalem jedną poradę, zeby jakos to przetrwac. A przydadza sie jeszcze praktyczne tipy jak wy ogarniacie bunt guwniaka.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

No ku.rwa xD Nie wiem jak temat wyeskalowal do religii. Trzeba zalozyc kącik dla limitowanego grona wlascicieli kaszojadow. Poki co odfiltrowalem jedną poradę, zeby jakos to przetrwac. A przydadza sie jeszcze praktyczne tipy jak wy ogarniacie bunt guwniaka.

Konsekwencja. Jak ustąpisz, bo dziecko ma ochotę podciąć sobie żyły golarka to przegrałeś i maly gowniak to zapamięta i następnym razem to wykorzysta. Wytłumaczyć i zostawić, może podrzeć mordę z 20min i mu przejdzie.

Ostatnio mialem sukces w końcu, tato juz nie krzycze przepraszam. Działa.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, MichAelis napisał:

Konsekwencja. Jak ustąpisz, bo dziecko ma ochotę podciąć sobie żyły golarka to przegrałeś i maly gowniak to zapamięta i następnym razem to wykorzysta. Wytłumaczyć i zostawić, może podrzeć mordę z 20min i mu przejdzie.

Ostatnio mialem sukces w końcu, tato juz nie krzycze przepraszam. Działa.

Wyczerpaly mi sie reakcje na dzis wiec propsuje postem.

Tak bede robil, jak zacznie wymuszac to bede gadal do skutku, ale żona w koncu podrzuci mu bajke/smartfona/jutuba i dzieciak wygra ;/ Popracujemy nad tym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...