Skocz do zawartości

Spintires: MudRunner


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, mitra napisał:

Jedyne co mi przeszkadza to że po skręcie koła nie centrują się i dopóki ręcznie nie odbijemy to auto w skręcie non stop.

 

No to spodoba Ci się SnowRunner, bo na to akurat narzekało fhooy osób (w sensie, że niepotrzebnie to zmienili, bo rozwiązanie z MudRunnera dodaje więcej "pieprzu").

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mitra napisał:

Jedyne co mi przeszkadza to że po skręcie koła nie centrują się i dopóki ręcznie nie odbijemy to auto w skręcie non stop.

Toż to panie jeden z najlepszych ficzerów tej gry. 

 

Jak wprowadzili autocentrowanie w SnowRunnerze to czułem się jakby mnie ktoś sztyletem w serce pchnął. :frog: Pamiętam, że musiałem sobie wtedy zrobić kilka tygodni przerwy. W którymś tam patchu poprawili swój błąd, ale ta zmiana nigdy nie została cofnięta na 100% procent. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Toż to panie jeden z najlepszych ficzerów tej gry. 

 

Jak wprowadzili autocentrowanie w SnowRunnerze to czułem się jakby mnie ktoś sztyletem w serce pchnął. :frog: Pamiętam, że musiałem sobie wtedy zrobić kilka tygodni przerwy. W którymś tam patchu poprawili swój błąd, ale ta zmiana nigdy nie została cofnięta na 100% procent. 

Cóż mogę powiedzieć? Pojeżdżę więcej to się nauczę i przyzwyczaję :)

Odnośnik do komentarza

No i pojawił się problem z szóstym wyzwaniem. Chodzi o wyciągnięcie zatopionej ciężarówki spod wody. Niby tankowcem a raczej jego tyłem (naczepą) wjeżdżam w okrąg gdzie jest topielec ale nie mogę zaczepić linki, żeby go wyciągnąć. Będę musiał trochę pokombinować. Coraz bardziej mi się podoba ta gra. Najlepsze jest to, że jak coś nie wychodzi to nie ma wkurw@ tylko człowiek zaczyna obmyślać co, gdzie i jak zrobić, żeby się udało. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, mitra napisał:

No i pojawił się problem z szóstym wyzwaniem. Chodzi o wyciągnięcie zatopionej ciężarówki spod wody. Niby tankowcem a raczej jego tyłem (naczepą) wjeżdżam w okrąg gdzie jest topielec ale nie mogę zaczepić linki, żeby go wyciągnąć. Będę musiał trochę pokombinować. Coraz bardziej mi się podoba ta gra. Najlepsze jest to, że jak coś nie wychodzi to nie ma wkurw@ tylko człowiek zaczyna obmyślać co, gdzie i jak zrobić, żeby się udało. 


Spoczko, też miałem z tym problem i kilka podejść robiłem.

Jakbyś nadal nie mógł tego zrobić to poniżej masz filmik, jak to ugryźć:
 

Spoiler

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Wredny napisał:


Spoczko, też miałem z tym problem i kilka podejść robiłem.

Jakbyś nadal nie mógł tego zrobić to poniżej masz filmik, jak to ugryźć:
 

  Ukryj zawartość

 

 

Kurcze, robiłem podobnie i prawie w tym samym miejscu. Na filmiku wydaje się, że ten obszar (okrąg) jest bliżej niż u mnie. No nic. Będę próbował. Na szczęście paliwa jest dosyć, żeby się tam pobujać kilka godzin;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po przerwie związanej z niemaniem czasu udało się przejść tę misję: wyzwanie z wyłonieniem pojazdu z wody. Filmiki z YT nie pomogły, wjeżdżałem naczepą na maksa żeby zahaczyć o ten utopiony pojazd, opcja linka i nic nie chciało złapać. Podjechałem tym drugim odpiąłem naczepę, zaczął się psuć ale wjechałem dalej zahaczyłem i dało się wyciągnąć. 3 próby i po bólu. Akcja z Zaporożcem z walizką łatwizna. Jeszcze dwa wyzwania i właściwa gra :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...