Skocz do zawartości

Spintires: MudRunner


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie challenge zrobione na 3 gwiazdki, było z tym trochę zabawy - niektóre pękły za pierwszym razem, niektóre za trzecim/czwartym, a ze dwa musiałem robić na raty, ale zrobione

606d56af12ffb86agen.png

Podstawy już są, więc można odpalać singla - co za gierka, SnowRunner wleci na premierę jak nic :banderas:
Rób hardcore i na jedną gwiazdkę, jeśli dobrze pamiętam to chyba najtrudniejsze wyzwania.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 1.03.2020 o 21:09, Wredny napisał:

Wszystkie challenge zrobione na 3 gwiazdki, było z tym trochę zabawy 

 

Właśnie jestem w trakcie robienia challengy. I mam pytanie, w tym z latarnią morską i wyciąganiem ciężarówki jest wymóg aby zrobić to w nocy. Czy zatem muszę czekać w cieżarówce nieruchomo zanim zapadnie zmrok?

 

Ogólnie gierka miazga, klimat, tempo doskonale mi pasują. Już nie mogę się doczekać SnowRunnera, będziemy z Młodym ogrywać, niech ma jakąś odmianę od BrawlStars, które zamęcza teraz na tablecie :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SebaSan1981 napisał:

 

Właśnie jestem w trakcie robienia challengy. I mam pytanie, w tym z latarnią morską i wyciąganiem ciężarówki jest wymóg aby zrobić to w nocy. Czy zatem muszę czekać w cieżarówce nieruchomo zanim zapadnie zmrok?

 

Ogólnie gierka miazga, klimat, tempo doskonale mi pasują. Już nie mogę się doczekać SnowRunnera, będziemy z Młodym ogrywać, niech ma jakąś odmianę od BrawlStars, które zamęcza teraz na tablecie :)

Na początku challenge po prawej stronie ekranu masz taki przycisk "przełącz na noc" (czy jakoś podobnie).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2020 o 11:13, SebaSan1981 napisał:

 

Właśnie jestem w trakcie robienia challengy. I mam pytanie, w tym z latarnią morską i wyciąganiem ciężarówki jest wymóg aby zrobić to w nocy. Czy zatem muszę czekać w cieżarówce nieruchomo zanim zapadnie zmrok?

Dokładnie. Jeśli na początku nie przełączysz na noc (prawy górny róg ekranu) to nie zaliczy Ci tego punktu nawet, jeśli skończysz w nocy. 

 

Na szczęście do wyzwań można podchodzić ile razy się chce, a przy kolejnym razie zalicza poszczególne podpunkty osiągnięte wcześniej, zatem możesz wyciągnąć ciężarówkę w dzień, a przy kolejnym podejściu zupełnie ją olać i przejść poziom w nocy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Z poszczególnymi objectives to dobrze wymyślili że można je sobie odblokowywać pojedynczo. W kilku wyzwaniach byłoby ciężko wbić trzy gwiazdki naraz.

Ładowanie bali na ciężarowkę za pomocą "łapy" bardzo lubię, immersja na 100%. Próbowałem też na Single Player i jest świetne, taka jakby mini-gierka ale gimnastyki i zabawy jest co niemiara. Ogólnie gra ma dużo fajnych smaczków. O plamach oleju na wodzie Wredny już wspominał w temacie o mechanikach tarmoszących siusiaka. Dodałbym jeszcze zasypianie kierowcy w aucie gdy jest ono wyłączone i ma zgaszone światła, fajne straszenie ptaków klaksonem lub częściowe brudzenie się opon po najechaniu w błoto i wodę naprzemian.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No gram. Gra zalecała najpierw wykonać wszystkie wyzwania, więc tak też zrobiłem i chyba pomału się wciągam, jak te błoto koła moich bryk. Ach, ta "Ekspedycja" :banderas:

W zasadzie tylko z tym jednym wyzwaniem z DLC American Wilds miałem drobne problemy (Operacje dźwigowe 2), bo paliwa to na styk tam jest. No, ale w końcu się udało, wszystko na trzy gwiazdki, więc podstawy są i ruszyłem w tryb dla jednego gracza i już Torfowisko na poziomie symulacyjnym zaliczone, więc pora lecieć dalej. Powoli, bo muszę dzielić swój czas między trzy gry, ale jednak metodycznie do przodu. Gra ma niezaprzeczalny urok, jest oszczędna i skupiona na tym, co wychodzi jej najlepiej, a przy tym potrafi rozluźnić, chociaż chwila nieuwagi i źle przemyślanej trasy, a można się zakopać koncertowo. Zaś trzeba gnać drugim autem na ratunek. Ech, Kojima powinien się dogadać z chłopakami, żeby zaprojektowali mu model jazdy do Death Stranding.

 

Z czasem wystartuję do SnowRunnera, bo widzę, że prezentuje się jeszcze bardziej rozkosznie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Polecam robić kampanię na hardcorze. Poziom Casual ma jednak kilka uproszeczeń, które potrafią odebrać jakieś 20% doświadczenia płynącego z gry. 

Szczerze? Może zirytować na tym poziomie. To gra na pohybel "strzelaninom" - relaxująca. Raczej piwerko prawilnie i dajesz po błocku, niczym w Jarocinie w 86'  ;)

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie robię sobie najpierw zapoznawczo mapę na uproszczonym, a potem drugi raz na symulacyjnym (hardcore) już mając ogólne pojęcie i plan działania. Już sam fakt, że trzeba samodzielnie ładować drewno (a także często dotrzeć najpierw na miejsce ładowarką/żurawiem) podnosi wczuwkę. Plus blokada dyfera tylko na manualu i większe zużycie paliwa. Póki co nie czuję, by mnie jakoś ten tryb bardziej stresował, a wręcz przeciwnie - dostarcza więcej satysfakcji, ale zobaczę jak będzie na pozostałych mapach i czy nie odszczekam tych słów.

Odnośnik do komentarza

Według gry na casualu jazda jest łatwiesza, uszkodzenia pojazdu nie wypływają na jego prowadzenie, zużywa się mniej paliwa, no i ładowanie jest automatyczne na większości stacji ładownych. Cały urok tej gry ulatuje na tym poziomie. To nie tak, że od razu to inna gra i w ogóle, ale jednak hardcore ma ten cudowny pierwiastek, którego po prostu trzeba zasmakować. 

 

P.S. No i na hardcorze wpada więcej pucharków za ukończenie mapy. :fsg:

Odnośnik do komentarza

Robię sobie nową mapę, zacząłem od razu w ciemno od hardcore. Najpierw małym bzykiem odblokowałem punkty obserwacyjne i auta, potem zrobiłem warsztaty, a jutro ruszam z tartakami. Są tam też takie szlabany, które "mówią", że ciężarówki bez załadunku mogą przejechać, ale podjechałem  z przyczepą do odblokowania warsztatu (tą dużą, za 4 punkty) i mi otworzyli. To się nie liczy jako załadunek? Z drewnem mnie nie przepuszczą czy co?

 

Gierka tip top, traktorkiem pyr pyr pyr.

 

PS polskiego tłumaczenia pod względem kontekstu to chyba nikt nie sprawdzał, polecam charakterystykę "poziomu symulacyjnego" xd

Odnośnik do komentarza

Z drewnem nie przejedziesz, sam nie zwróciłem uwagi i cofałem mając przyczepę  jeszcze co nie było proste bo nie było blisko gdzie zawrócić. Wjechałem chyba przez most co utrudniło bardzo jazdę na wstecznym.

Edytowane przez rah
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...