Skocz do zawartości

Spintires: MudRunner


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraaj wreszcie zrobiłem level bez zaglądania w mapę i bez odblokowania żadnego punktu widokowego (oraz jednym samochodem), ale na Hardkorze się nie dało, więc przełączyłem na Casual. Kuźwa, nawet na nim miałem ciepło w kilku miejscach (zwłaszcza przejazdy przez bajorka, groźba wywalenia auta i utraty ładunku), ale tu przynajmniej z paliwem na luzie :)

Odnośnik do komentarza

A długie kłody to jak i na co załadować? Bo w wyposażeniu widzę tylko możliwości na średnie i krótkie.

 

Skończyłem dzisiaj Wybrzeże na hardkorze. Z ostatnim ładunkiem średnich kłód się wyje'bałem (bo trasa już rozjeżdżona), paka się rozładowała, odciążone auto stanęło z powrotem na wszystkie koła, ale żadna kłoda nie spadła z wideł. Wcisnąłem X, ładunek znowu się spiął i pojechałem dalej.

Jaki fart xd

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem opony do swojego Scouta na takie jak w ciągnikach rolniczych i zauważyłem wyraźnie większe spalanie paliwa. Pojazd teraz doskonale radzi sobie w off-road i na błotnistych trasach, ale zarządzanie paliwem to teraz jest nie lada sztuka. Nawet dwa kanistry na dachu to za mało a cztery dostępne są dopiero od 14 poziomu chyba (jestem na 5.) WTF? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Odpaliłem przed chwilą MudRunnera i ku mojemu zdziwieniu zaczął pobierać się niewielki patch, poprawiający jakieś błędy podobno.
 

Cytat

Mudrunner Update 1.11 Patch Notes

  • Various performance and stability improvements.
  • Fixed a sound-related crash
  • Minor legacy camera position fixes
  • Added minor bug fixes and changes.

 

Odnośnik do komentarza

Hehehe legancko tego :lol:

Dokoncze badania okresowe i wracam na chate stestowac co sie zmienilo. Ostatnia mapa mi zostala do wymaksowania.

Zauwazylem,że gra waży niecale 3 gb,a graficznie jest bardzo ok(lasy wygladaja naturalnie, bloto daje rade)

 

Edyta: mi sie nic nie pobiera, ale to pewnie, że gram od kilki tyg i pewnie sie na bieżąco zassało. :sir:

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza

Dobra ściągnąłem American Wilds, bedzie grane fest :ohboy:

 

Pare godzin później... 

 

Było pograne, spostrzeżenia. Stestowałem Hummera i Forda F150. Ten pierwszy idzie jak dziki na skalistym wzgorzu. Ford wydaje mi sie, że pali jak smok. Maxuje Skaliste Wzgorze i ciężarówka GMC z ktoregos z darmowych dlc pomimo, że nie ma awd to całą mape nią przejechałem ciągnąc naczepe z cysterną. Ta gra dziwnie mi dostarcza podobnych doznan do soulsow pod kątem planowania i kombinowania. Ile to juz razy się wyciągnąłem wyciągarka czy innym pojazdem z pozycji beznadziejnej, lub z zaklinowania się ciężarówka(C255) między drzewami :obama:

Bardzo angażująca giereczka, w tle na yt irytujacy historyk/NRGEEK/Gadowski/Polimaty/BNB etc - banderasik:banderas:

 

Wybaczcie post pod postem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Zagrałem chwilę, dopiero trzy wyzwania. Gierka mega. Dobry feeling, wszystko na spokojnie, trzeba dobrze zaplanować. Na razie czas nie goni ale następne wyzwanie już z czasem. Jedyne co mi przeszkadza to że po skręcie koła nie centrują się i dopóki ręcznie nie odbijemy to auto w skręcie non stop. Prócz tego to :banderas:

Czuję, że przyjdzie czas i na wersję snow.

 

Grał ktoś w to na kierownicy? Jakieś spostrzeżenia co do tego?

Edytowane przez mitra
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...