Skocz do zawartości

Divinity Orginal Sin 2


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, standby napisał:

Panowie trafil mi.sie chyba jakis bug, zwrocilem niedawno uwage ze moja postac ma minus premie do atrybutow, o co w tym chodzi? Inteligencji oraz sily nie moglem zmniejszyc ponizej 15 natomiast kondycja I pamiec obarczone sa premia minus, o co chodzi?

Na Nameless Island w Akademii było takie pomieszczenie ze stołem przy którym siedziały w około duchy, można było u nich zamieniać staty na zasadzie -5 do jednej +5 do drugiej, pewnie tam się 'przerobiłeś'.

Odnośnik do komentarza

Ile ta gra daje możliwości to aż się lapie za glowe. Mialem bardzo ciezka walke w cytadeli z paladynami, 2 razy juz ja powtarzalem, w 3 starciu niezle mi szlo ale pewnym w momencie gdy szala zwyciestwa zaczela sie chylic na strone przeciwnika, zorientowalem sie ze mam beczke z trupia mgla w ekwpiunku. Co zrobilem? Rzucilem beczke w grupe przeciwnikow i rozbilem ja, cala ekipa wrogow poniosla smierc na miejscu:D

 Z loiciem nieskazitelnym zastosowalem fortel ze skradaniem i teleportacja za pomoca piramidy. Ktos tu pisal ze akt 4 wydawal mu sie robiony w pospiechu, kompletnie sie nie zgadzam, to akt 3 byl taki sobie, troche z dupy wrecz. Akt 4 jak najbardziej jest w pprzadku.

Odnośnik do komentarza

Udalo mi sie zrobi zadanie Loshe I zap.ier.dolic tego najwiejkszego arcydemona. Wczoraj caly wieczor podchodzilem do tej walki, dzisiaj za pierwszym razem sie udalo( oczywiscie zrobilem ja bez zdmuchiwania swiec itd)

. Otoczka tej walki, lokacja, wspomnienia z tych czesci cial I notatniki. To najlepsze co bylo w tej grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Narazie poruszaj sie po klodzie i po zachodniej czesci mapy, wszedzie indziej zatluka Cie w kilka chwil.

Ja skonczylem ta piekna gre. Jezeli chodzi o fabule to jest dosc srednio, na koncu gra pod tym katem zyskuje i jest ciekawiej ale z wiadomych wzgledow nie bede sie szerzej rozpisywał na ten temat. Meritum gry jest gameplay, wspaniala taktyczna turowa walka i opcje z nia zwiazane. Udalo mi sie wygrac wszystkie najtrudniejsze walki ale przyznam ze trzeba ruszyc troche mozgownica. Bardzo miodny jest ten system, wspaniale nagradzajacy przemyslana taktyke, bezlitosnie karzacy za glupie bledy. Na pewno jeszcze ten tytul w przyszlosci przejde kolejny raz, tylko i wylacznie dla walk. Oprawa audiowizualna jest na relwtywnie dobrym poziomie, prawde powiedziawszy nie oczekiwalem niewiadomo jakiej grafiki i sie nie zaskoczylem, jest mila dla oka ale tylko tyle. Animacja natomiast przy duzej ilosci efektow potrafila chrupnac co przy tej oprawiez jest po prostu smiessne. Muzyka jest bardzo dobra, kilka kawalkow wpada w ucho, do walki ost tez potrafi nastroic takze jest ok:-) Kto nie gral nqwet niech sie nie zastanawia, za(pipi)iste 110 godzin z zyciorysu wyrwane :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@standby @blantman moze wy mi pomozecie.

Spoiler

Jestem na Wybrzezu Zniwiarza. Mam juz 3 pkt zrodla itd. Teraz musze sie dostac do tych krypt. Ale zeby odszyfrowac haslo, musze miec tag uczonego, a zadna z moich postaci tego nie ma. Obronca nie zyje wraz z ta ekipa przy drzewie i jestem w kropce.

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, El Loco Chocko napisał:

@standby @blantman moze wy mi pomozecie.

  Ukryj zawartość

Jestem na Wybrzezu Zniwiarza. Mam juz 3 pkt zrodla itd. Teraz musze sie dostac do tych krypt. Ale zeby odszyfrowac haslo, musze miec tag uczonego, a zadna z moich postaci tego nie ma. Obronca nie zyje wraz z ta ekipa przy drzewie i jestem w kropce.

 

 

Dawno nie grałem więc nie pamiętam ale znalazłem ci solucje w spoilerze może pomoże. Pewnie coś pominąłeś. Sprawdź od pierwszego punktu czy zdobyłeś wszystkie rzeczy :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Spoiler

No nie rozumiem wlasnie. Jahan kazal mi zabic Obronce a obronca kazal mi zabic kolesi przy drzewie. Wiec chyba w zlej kolejnosci to zrobilem. Bo najpierw zabilem go a ekipa przy drzewie sie od razu na mnie rzucala. Teraz bez sensu, bo niby jak sie mam tam dostac? Jeszcze pokombinuje, bo nie trudno mi wyobrazic sobie sytuacje, zeby jeden taki wybor, zamknal wszelkie sciezki. Dzieki.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skonczylem w koncu. Pierwsza ekipa doszedlem do 4 aktu ale zle rozwijalem druzyne i do tego nie wiedzialem za dobrze, ktore statystyki warto rozwijac. Olalem wiec sprawe bo zle sie bawilem i zaczalem raz jeszcze, ale tylko dwoma postaciami z gotowymi buildami w glowie. Ranger/summon i wojownik/geomancer/zmiennokształtny. Od razu lepiej bylo no i kluczem okazalo sie koncentrowanie na jednym typie obrazen.

 

Tak czy inaczej, bardzo dobra gierka i swietnie sie bawilem. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, El Loco Chocko napisał:

Skonczylem w koncu. Pierwsza ekipa doszedlem do 4 aktu ale zle rozwijalem druzyne i do tego nie wiedzialem za dobrze, ktore statystyki warto rozwijac. Olalem wiec sprawe bo zle sie bawilem i zaczalem raz jeszcze, ale tylko dwoma postaciami z gotowymi buildami w glowie. Ranger/summon i wojownik/geomancer/zmiennokształtny. Od razu lepiej bylo no i kluczem okazalo sie koncentrowanie na jednym typie obrazen.

 

Tak czy inaczej, bardzo dobra gierka i swietnie sie bawilem. 

mozna bylo wszystkie statystyki zresetowac na statku..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...