Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Frantik napisał:



Generalnie Gaben ostro zyebau z tą zmianą mechaniki giftów, przez którą nie można trzymać ich w ekwipunku. Teraz w wypadkach takich jak powyżej w przypadku odrzucenia prezentu od razu leci zwrot hajsu do kupującego, a kiedyś można było przekierować podarek do kogoś innego, albo zatrzymać u siebie. No a handlarze giftami nadal działają, choć ich przedsięwzięcia nie są już tak zautomatyzowane - na takim Alledrogo Janusze dopisują zdanie o konieczności uprzedniego dodania ich do znajomych na Steamie i voila.

Szczerze mowiac uwazam przeciwnie, wlasnie fajnie ze odrazu leci auto-refund bo nie ma strachu, a tak to zostawales z kopia gry w ekwipunku i nie wiadomo co z tym zrobic (zwlaszcza jak wiekszosc juz to ma), a tak to no stress, odrzucasz i nie masz wyrzutow sumienia :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miły wigilijny poranek @Frantik @Gumiś_JaGoDa. Teraz nie wiem którego fajnala wpierw ograć. Czekałem aż ktoś mi kupi kingdoms and castle bo to była ta gra którą miałem sam przed końcem wyprzedaży kupić jak nie dostanę :) (nowa gra do grania w pracy xD)

 

26025693_1784830258223507_79569093386657

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobroć dobrocią trzeba zwalczać :yakubu:

 

@RayosWszystkiego najlepszego, żeby Switch służył jak najlepiej i żeby nie trzeba było brać więcej żadnych kredytów. Zdrowia i wytrwałości na cały następny rok!:santa:

Odnośnik do komentarza

kEt0jN3.jpg

 

No to zapas schizowo-pokręconych gierek na ten świąteczno-noworoczny czas zapewniony. :yao: I pomyśleć, że upodobanie to zrodziło się we mnie jakoś w Nowy Rok, dzięki otrzymaniu The Cat Lady od @Velius Choć nawet nie brałem udziału w zeszłorocznej edycji mikołajek, a jeno kilka gierek rzuciłem na partyzanta.
Ech, forumkowe wspomnienia. Chyba się też rozklejam. :frog:

Dziękuję pięknie @Widget

Odnośnik do komentarza

Sprzedalem cala kolekcje Gamecube i kilka limitek na PS4 :lapka: 

 

Mialo isc na inne gierki i na zycie, ale wieksza przyjemnosc i adrenaline daje mi dawanie giftów w ten swiateczny dzien. Podobono mozna przezyc 7 dni bez posiłku wiec do tego czasu moze cos wykombinuje :yakubu:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...